P, 10.12.2023

Horoskoop

Postimees
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

JÄÄR Oled võtmepositsioonil ja seda enam tuleb astuda vaid nutikaid samme. Mitut rauda korraga tules hoida ei ole samas lihtne.

SÕNN Miski tuleb nagu pauk selgest taevast. Just see teeb selgepilguliseks ja sunnib riskima. Naudid asjade liikuma panemist ja protsessi.

KAKSIKUD Oled rahul ja armastusväärne. Kuigi naudid mitme asjaga korraga tegelemist, piirdud nüüd vaid paari kõige meeldivamaga. Armastust on tunda igal sammul.

VÄHK Sa ei ole enam nõus samas tempos jätkama. Vajad pikemat taastumise ja endaga olemise aega. Püüad oma uusi vajadusi selgitada nii perele kui ka tööandjale.

LÕVI Sa ei ole kunagi kartnud elukarisid, veel vähem nüüd, kus need varasemate kogemuste tõttu vähem hirmutavad tunduvad. Sul ei tule pettuda, sest tead, et teed kõik õigesti.

NEITSI Kas ikka kõik vahendid on head või ainult osa neist? Pead tegema vahet, mis sobib sulle. Mõistad järsku, et oled omaks võtnud kellegi teise väärtushinnangud.

KAALUD Kogemused on näidanud, et mitte milleski ei saa lõpuni kindel olla. Ainus kindel asi on see, et sa usud endasse ja tead, et sul on õigus olla selline, nagu oled.

SKORPION Elu tundub nii naljakas, et võid naeru kätte lausa ära surra. Tunded löövad üle pea kokku. Oskad endale kõige kallimaid inimesi heas mõttes vapustada.

AMBUR Kui oled elunautimisest kaugenenud, siis nüüd on aeg sammud selle juurde tagasi seada. Küsid endalt, mida sa veel kogenud ei ole ja mida tahaksid kogeda.

KALJUKITS Sulle võib tunduda, et lähikonnas leidub riukalik tegelane, kes vaenu külvab. Hakkad uurima ja võid leida midagi väga üllatavat.

VEEVALAJA Kord oled poolt ja siis vastu. Sa ei leia kohe seisukohta, sest pealesunnitud asjad ei ole sulle kunagi meeldinud. Kui lõplikult ei meeldi, mine oma teed.

KALAD Oled valmis tembutamiseks, kuid samas pead olema valvel, sest leidub kergelt solvuvaid tegelasi. Hulljulgusega võid jõuda üsna kaugele.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles