Sisukord
Eesti
Postimees
13.02.2015
Eesti Horoskoop Male Mälumäng Palju õnne Tagakülg Vene turistide arv vähenes Kalju Komissarov: mind kutsuti, kui olid probleemid Kohtuniku vastutusrikas ja üksildane amet peletab eemale Kallis, aga tasub ära Raul Meel: ära taha New Yorki Ene Mihkelson: lugejagi peab pingutama Eesti lühiuudised 1302esikas Dilbert Elutööpreemia Mihkelsonile, Komissarovile ja Meelele Vaata filmi. Legendaarse Jaan Toomiku «Maastik mitme kuuga» Eesti keel kaob õhust... või mitte Majandus Mootorikütuste hind tõusis rekordkiirusel Majanduse lühiuudised Maksulubadused: kõik teised oravate vastu Välismaa Uus lepe ei taga veel rahu Miljonid ukrainlased varustavad riigi asemel rindesõdureid Arvamus Henrik Roonemaa: meil on Uber, järelikult me oleme lääs Sirje Niitra: Naabriõigus või naabriviha? Postimees 1938. aastal Juhtkiri: Minski gambiit Päeva karikatuur Annika Uudelepp, Erkki Karo ja Andres Reiljan: populismi kuraditosin Annika Uudelepp: mis on populism ja kuidas me seda analüüsisime Kultuur Elutööpreemia Mihkelsonile, Komissarovile ja Meelele Kalju Komissarov: mind kutsuti, kui olid probleemid Raul Meel: ära taha New Yorki Ene Mihkelson: lugejagi peab pingutama Vene rokilegend Juri Sevtšuk ootab mõtlevat publikut Malle Leisi värviline elu Sport Võidukas Rock kohtub Kullamäe vana sõbraga Spordi lühiuudised Serviti eurosarjas: pikad ukrainlased ja sõja tõttu muutunud mängupaik Tänak püüab lumevallidele toetumisest kasu lõigata Lehtla parim koht jäi ühe lasu kaugusele Tallinn Kallis, aga tasub ära Tarbija Kui sa tahad näha kõiki maailmu korraga, mine New Yorki Tartu Üllatava looga pühapilt jõuab Tartu Kollaste akende kandis näeb nutikaid lahendusi Tandemsuusatajad jahivad rekordit Soovitused esimest korda Tartu maratonil osalejatele Jüri Kõre: jätkusuutlik linn Väljavõtteid arengustrateegiast Tüüpmajatootjad otsisid uusi arhitektuurseid lahendusi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

1 min lugemist

JÄÄR Saabuvad võimalused võivad pea täiesti segamini ajada. Kui oled endas selgusele jõudnud, siis saad aru, mis on sulle kohane ja mis mitte.

SÕNN Võid tunda mingil määral hüljatust, kuid see tunne möödub. Saad kindlustunde tagasi siis, kui asud abistama sinust viletsamal järjel olijaid.

KAKSIKUD Oled romantilises pöördepunktis, sest oled saanud oma tahtmise. Elu kulgeb positiivses laines. Leiad julgust teha asju, mida varem ei söandanud.

VÄHK Muutud väga liikuvaks, sest paljud asjad ootavad tegemist ja kogemist. Sul on seikluste jaoks piisavalt kapitali ja nii mõnigi ebatavaline tegevus toob seda juurde.

LÕVI Mingid asjad edenevad vaevata, teiste nimel pead lausa mõõga haarama. Sa ei pruugi olla sõjakas, kuid nüüd näed, et ilma selleta ei saa.

NEITSI Kuulad, millised jutud sinu lähikonnas levivad, ja teed oma järeldused. Mingi kuulujutt paneb sind muigama, kuid ka samas kahtlema.

KAALUD Kõike tundub järsku liiga palju olevat. Ka romantilisi tundeid. Tahaksid kõike endale sobivas koguses, et saaksid naudingu.

SKORPION Tunned, et elu pakub imelisi hetki. Kallim on praegu lausa ideaalne ning tahad aina rohkem tema juures olla. Võite katsetada suhete vallas midagi erakordset.

AMBUR Keskkond muutub aina sallivamaks ja sina koos sellega. See lubab pinnale ilmuda ka sellistel ideedel, mida varem peeti ketserlikuks.

KALJUKITS Kui sinult abi palutakse, siis teed seda. Leiad kõigi jaoks õiged vastused, kuid ka kohustused. Seda, mida teed ise, ootad ka teistelt.

VEEVALAJA Paned kõik mängu, sest tead, et see tasub ära. Mida ambitsioonikam oled, seda enam sind usaldatakse. See vastuolu teenib praegu sinu huve.

KALAD Suhetes oled praegu hasartmängija. Vajad oma ellu mitut suhet, mis üksteist täiendavad. Manipuleerid edukalt, kuid mitte julmalt.

Seotud lood
    12.02.2015 14.02.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
    LOGI SISSE
    Sul ei ole kontot?
    Loo Minu Meedia konto