R, 7.10.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Horoskoop

Postimees
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Saabuvad võimalused võivad pea täiesti segamini ajada. Kui oled endas selgusele jõudnud, siis saad aru, mis on sulle kohane ja mis mitte.

SÕNN Võid tunda mingil määral hüljatust, kuid see tunne möödub. Saad kindlustunde tagasi siis, kui asud abistama sinust viletsamal järjel olijaid.

KAKSIKUD Oled romantilises pöördepunktis, sest oled saanud oma tahtmise. Elu kulgeb positiivses laines. Leiad julgust teha asju, mida varem ei söandanud.

VÄHK Muutud väga liikuvaks, sest paljud asjad ootavad tegemist ja kogemist. Sul on seikluste jaoks piisavalt kapitali ja nii mõnigi ebatavaline tegevus toob seda juurde.

LÕVI Mingid asjad edenevad vaevata, teiste nimel pead lausa mõõga haarama. Sa ei pruugi olla sõjakas, kuid nüüd näed, et ilma selleta ei saa.

NEITSI Kuulad, millised jutud sinu lähikonnas levivad, ja teed oma järeldused. Mingi kuulujutt paneb sind muigama, kuid ka samas kahtlema.

KAALUD Kõike tundub järsku liiga palju olevat. Ka romantilisi tundeid. Tahaksid kõike endale sobivas koguses, et saaksid naudingu.

SKORPION Tunned, et elu pakub imelisi hetki. Kallim on praegu lausa ideaalne ning tahad aina rohkem tema juures olla. Võite katsetada suhete vallas midagi erakordset.

AMBUR Keskkond muutub aina sallivamaks ja sina koos sellega. See lubab pinnale ilmuda ka sellistel ideedel, mida varem peeti ketserlikuks.

KALJUKITS Kui sinult abi palutakse, siis teed seda. Leiad kõigi jaoks õiged vastused, kuid ka kohustused. Seda, mida teed ise, ootad ka teistelt.

VEEVALAJA Paned kõik mängu, sest tead, et see tasub ära. Mida ambitsioonikam oled, seda enam sind usaldatakse. See vastuolu teenib praegu sinu huve.

KALAD Suhetes oled praegu hasartmängija. Vajad oma ellu mitut suhet, mis üksteist täiendavad. Manipuleerid edukalt, kuid mitte julmalt.

Tagasi üles