Sisukord
Eesti
Postimees
14.02.2015
Eesti Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Mälumäng Eestkostja aitab üle läve «1944» tõi eakad mehed kinosaali 1402esikas Tagakülg Eesti lühiuudised India suursaadik: kõik saab korda Proua Jaapan Kas Jaapan võtab Eesti jutule? Jah, võtab küll! Soosaare preemia saaja taunib intellektuaalset laiskust Majandus Eestkostja aitab üle läve Majanduse lühiuudised Proua Jaapan Kas Jaapan võtab Eesti jutule? Jah, võtab küll! Pakkumisi alates maksapasteedist kuni puhkusereisini Euroopa autoturg kasvas soodsate autode toel Välismaa Kremli hingus Prantsuse välispoliitika kohal Teises maailmasõjas maatasa pommitatud Dresden toona ja nüüd Välismaa lühiuudised Kuidas muretseda ja mitte armastada pommi Arvamus Postimees 1934. aastal: Austrias leegitseb kodusõda Luuletaja puudutus Päeva karikatuur Inimene töötab Proua Jaapan Juhtkiri: loodame Jaapanist edulugusid Kuidas muretseda ja mitte armastada pommi Uwe Gnadenteich: nali hakkab tõeks saama Madis-Ulf Regi: minu päevik 2015 Teaduspreemiad otsivad sähvatusi Piret Pernik: saagem eestimaalasteks! Kultuur Pingevaba afrominimalism Aja auk.Tusameele talv paduvihmas Luulehetk – hetk luules Ilonaga loomaaias Inimene töötab Koguperekirjaniku Heljo Männi Suur Õhtu Sport Katar toob talendid mudaonnist kosmoselaeva Tänak peletas endast ebakindlust Raio Piiroja saab suusad alla Tarbija Kui hea peab olema hea juht? Pärtel Tomberg: juht ei pea olema tingimata hea inimene Juhti peaks huvitama alluvate käekäik AK Pingevaba afrominimalism Marja poe tragöödia Luulehetk – hetk luules Aja auk.Tusameele talv paduvihmas Nibelungide karikas Ilusale trammile ilus nimi! Psühhiaatrite tuleproov Viimane veerg Ilonaga loomaaias Teaduspreemiad otsivad sähvatusi Piret Pernik: saagem eestimaalasteks! Arter Muusika su huultele Horoskoop Ainult hulludele Arter soovitab Kuidas me kohtusime Koogikirglikele sõbrapäevaks Moodne punasuu Margit Härma: sõprus = armastus Amatööridena unelmate areenile Elo ja Katrin. Avameelselt Maitseb nagu talus Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Oled sõbrapäeval rohkem romantiline ja võid nii mõnegi suure žesti teha. Mõistlike otsuste tegemine võib üsna keeruline olla.

SÕNN Päike paistab, kuid rohi ei ole veel rohetama hakanud. Sellegipoolest tunned südames juba kevadet. Võid millestki või kellestki vasikavaimustusse sattuda.

KAKSIKUD Ootad mingeid märke, kuid need ei taha tulla. Selle tõttu käärid käised üles ja asud tegutsema. Sinu teele võib tulla nii mõnigi romantiline ahvatlus.

VÄHK Kui üks armuromaan läbi kukkus, on teine juba ootama. Oled vastassoo silmis äärmiselt kütkestav. Võid hakata endas nägema kas armastusjumalat või -jumalannat.

LÕVI Oled raha lainepikkusel ja naudid rahas suplemist. Natuke luksust lubab sul end lõdvaks lasta. Midagi teisejärgulist sa oma ellu ei soovi.

NEITSI Keerulised olukorrad on ületamiseks ning saad nendega hästi hakkama. Lööd kedagi n-ö laualt. Oskad ka riskid enda kasuks tööle panna.

KAALUD Ära usu praegu kedagi ega midagi, sest kõik on tegeliku nähtava olukorra vastaspilt. Kui keegi räägib moosiseid sõnu, siis sõnum võib olla hoopis negatiivne.

SKORPION Sul on millegi tegemiseks väga vähe aega olnud, kuid nüüd on märgatavalt rohkem. Pead plaani, mida oma lisaajaga peale hakata.

AMBUR Mingi rõõmus üllatus tekitab lausa külmavärinaid. Hoolitsed nüüd hästi nende eest, kes sulle selle rõõmu andsid. Õhkkond muutub kergeks ja mõnusaks.

KALJUKITS Viskad kõik maised ja taevased mured nurka ning naudid elu sellisena, nagu see on. Liigne muretsemine tõmbas varem uusi jamasid külge. Nüüd sa enam seda lollust ei tee.

VEEVALAJA Loodad õigete kaaslaste peale ning ei pea pettuma. Mingid üksteisega jagatud pisisaladused annavad toetust. Seltskonnas on nii tarkust kui ka arukust.

KALAD Naudid suhet, mis põhineb armastusel ja lugupidamisel. Kui olete teineteisest veidi eemaldunud, siis nüüd liigute taas teineteise suunas.

Seotud lood
    13.02.2015 16.02.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
    LOGI SISSE
    Sul ei ole kontot?
    Loo Minu Meedia konto