E, 27.03.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Horoskoop

Postimees
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Oled sõbrapäeval rohkem romantiline ja võid nii mõnegi suure žesti teha. Mõistlike otsuste tegemine võib üsna keeruline olla.

SÕNN Päike paistab, kuid rohi ei ole veel rohetama hakanud. Sellegipoolest tunned südames juba kevadet. Võid millestki või kellestki vasikavaimustusse sattuda.

KAKSIKUD Ootad mingeid märke, kuid need ei taha tulla. Selle tõttu käärid käised üles ja asud tegutsema. Sinu teele võib tulla nii mõnigi romantiline ahvatlus.

VÄHK Kui üks armuromaan läbi kukkus, on teine juba ootama. Oled vastassoo silmis äärmiselt kütkestav. Võid hakata endas nägema kas armastusjumalat või -jumalannat.

LÕVI Oled raha lainepikkusel ja naudid rahas suplemist. Natuke luksust lubab sul end lõdvaks lasta. Midagi teisejärgulist sa oma ellu ei soovi.

NEITSI Keerulised olukorrad on ületamiseks ning saad nendega hästi hakkama. Lööd kedagi n-ö laualt. Oskad ka riskid enda kasuks tööle panna.

KAALUD Ära usu praegu kedagi ega midagi, sest kõik on tegeliku nähtava olukorra vastaspilt. Kui keegi räägib moosiseid sõnu, siis sõnum võib olla hoopis negatiivne.

SKORPION Sul on millegi tegemiseks väga vähe aega olnud, kuid nüüd on märgatavalt rohkem. Pead plaani, mida oma lisaajaga peale hakata.

AMBUR Mingi rõõmus üllatus tekitab lausa külmavärinaid. Hoolitsed nüüd hästi nende eest, kes sulle selle rõõmu andsid. Õhkkond muutub kergeks ja mõnusaks.

KALJUKITS Viskad kõik maised ja taevased mured nurka ning naudid elu sellisena, nagu see on. Liigne muretsemine tõmbas varem uusi jamasid külge. Nüüd sa enam seda lollust ei tee.

VEEVALAJA Loodad õigete kaaslaste peale ning ei pea pettuma. Mingid üksteisega jagatud pisisaladused annavad toetust. Seltskonnas on nii tarkust kui ka arukust.

KALAD Naudid suhet, mis põhineb armastusel ja lugupidamisel. Kui olete teineteisest veidi eemaldunud, siis nüüd liigute taas teineteise suunas.

Tagasi üles