T, 3.10.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Horoskoop

Postimees
Facebook
Comments

JÄÄR Sinu mõttekäike ei pruugita suuta jälgida ning see tekitab segadust. Võimalik, et keegi peab sinu neutraalseid seisukohti solvanguks.

SÕNN Oled üsna rahulik, ent kui asjad väga kuumaks lähevad, oled valmis sõna sekka ütlema. Reeglid reegliteks, kuid sinu arvates tuleks neid erandkorras eirata.

KAKSIKUD Maailm pakub sulle praegu kõike, millest oled unistanud. Ent kui kõike on liiga palju, siis jääb ööpäevast väheseks.

VÄHK Tunned kevade tulekut ja muutud aina vabamaks. Kui veel paar kuud tagasi elasid jäikade arusaamade järgi, siis nüüd oled vabameelsem ning ka leplikum.

LÕVI Otsid uusi eneseteostusvõimalusi ja oled selle tõttu pisut segaduses. Oled valmis olema kõva kutt, kuid samas võid kergesti solvuda.

NEITSI Sa ei ole kunagi meelt heitnud ega tee seda ka nüüd, kui kallim või partner jala ette paneb. Otsid lepitust, kuid mitte kohe. Lased asjadel pisut laagerduda.

KAALUD Oled tülide lahendamise meister ega jää ka seekord hätta. Kui keegi on endast väljas, siis lase tal rahuneda ja sekku alles hiljem.

SKORPION Võimalik, et oled olnud väiklane ja kritiseerinud kellegi seisukohti. Nüüd saad võimaluse oma suhtumist muuta ja saad ka andeks.

AMBUR Keegi puudutab sind sügaval emotsionaalsel tasandil. Kui varem olid armukade, siis üks viisakas ja elegantne käik hajutab kõik selle.

KALJUKITS Tead, et oled millegi suurega hakkama saanud ja vajad tähelepanu, kasvõi negatiivset. Kui näitad välja oma sisemist õnnetunnet, siis saabub õnn ka väliselt.

VEEVALAJA Ootamine ei ole praegu sinu jaoks. Kui seda tegema pead, siis hambad ristis. Pärast mõningaid takistusi hakkab energia uuesti liikuma ning saad olla see, kes oled.

KALAD Armastusjumalanna tundub olevat sind üles leidnud. Romantikat on üllatavalt palju. Märkad armastusväärsust ja lahkust ka nende juures, kes olid varem üsna mossis.

Facebook
Comments
Tagasi üles