Sisukord
Eesti
Postimees
16.02.2015
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Volkonski: muudame riigikogu punkriks! Palju õnne Tagakülg Maardu volikogu ähvardab tegutsemisvõimetuks tunnistamine Eesti lühiuudised 1602esikas Merepäästjad olid teenistuses purjus Politseijuht: purjuspäi tööl olemise korral järeleandmisi ei tehta Eestlased leidsid platsentast kasuliku geenisegaduse Majandus Majanduse lühiuudised Välismaa Rünnakud Kopenhaagenis ei tulnud üllatusena Välismaa lühiuudised Vaherahu pole peatanud vaenutegevust Arvamus Juhtkiri: veretöö Taanis – rünnak vaba ühiskonna aluste vastu Ahto Lobjakas: riik riigi sees Lauri Vahtre: 1944 ja kaks leppimist Andres Herkel, Jüri Adams: populismiuuring, mis lonkab mõlemat jalga Toomas Randlo: mis halvasti, see uuesti Marti Aavik: postkontor pole kultuuriasutus Kultuur Becketlik muusik Poolamaalt Taksoga Berlinalel, karu pagasnikus Sport Taaramäe alustas Astana särgis võiduga Ermitsalt karjääri parim tulemus, Lehtla sai taas punkte Spordi lühiuudised Tänak ja Mõlder lõikasid targa sõidu vilju Õhuke Kalev/Cramo jätkab üllatamist Tubli turniiri valus lõpp Ukrainlased alistanud Serviti eurounistus elab Endised ässad sõitsid mõnuga, aga mitte kõik Tarbija Kahtlus: postkontoreid ootab ees sulgemislaine Tartu Tontlikult julge «1987» Nädal toob külalised koolidesse Tartus kasvas Rootsi ja Saksa turistide arv Suusasõbrad said maratonist energiasüsti Norra suusatajad näitasid suusamaratonil võimsust Nikolai Põdramägi tahab õiglasemat Eestit Toidukino võitis piinliku vaikuse Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Politseijuht: purjuspäi tööl olemise korral järeleandmisi ei tehta

1 min lugemist
Priit Pärkna. FOTO: Mihkel Maripuu

Selline käitumine on täielikult vastuolus meie organisatsiooni põhiväärtustega ning teenistuse ajal alkoholi tarvitanud inimene ei saa jätkata tööd politsei- ja piirivalveameti laevastikus. See on põhimõtteline küsimus, milles me ei saa teha järeleandmisi. On mõeldamatu, et võiks tekkida olukord, kus abivajajad jäävad hätta, sest laevameeskonna liige ei ole alkoholijoobe tõttu võimeline neid päästma.

Tellijale

Nelja ametist lahkunud töötaja kohtade täitmiseks korraldasime konkursid, mis kõik on juba lõpule jõudnud. Hea on tõdeda, et teistest üksustest ja ka väljastpoolt politsei- ja piirivalveametit leidsime oma laevastikku juurde neli väga võimekat ja teotahtelist noort inimest.

Politsei- ja piirivalveameti laevastiku juht Edgar Peganov töötab oma meeskonnaga selle nimel, et meie laevastikust saaks Läänemere kõige professionaalsem. See on ambitsioonikas, aga ainuõige eesmärk. Meie põhimõte on, et laevad ei seisaks kai ääres väljakutse ootel, vaid oleksid pidevalt merel ja valmis reageerima. Piirivalveameti laevad töötavad eesliinil, täpselt nagu meie patrullid maismaal. Laevastik valvab koos lennusalgaga merepiiri ning päästab merel hätta sattunud inimesi. Samuti on laevameeskond esimene, kes reageerib tõsistele juhtumitele väikesaartel ning peab oskama lahendada väga erinevaid olukordi. See on pingeline töö ka seetõttu, et ei ole võimalik hommikul tulla ja õhtul pärast tööpäeva koju minna – perest tuleb eemal olla nädal aega järjest.

14.02.2015 17.02.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto