Sisukord
Eesti
Postimees
22.02.2020
Eesti Viljandi valmistub võõrustama presidendi pidu (6) Süda läheb soojaks ja hingele pai – pannakse tähele Mida teha vabariigi aastapäeval? (2) Majandus Põhjamaade pankade veri hakkas viimaks hüübima Välismaa «Ihne nelik» keeldus kriipsugi taandumast (33) KOHALIK VAADE ⟩ Kolmejalgsed vallandasid Leedus liiklusraevu (15) Liibüas evakueeriti sõja jalust mitu tuhat kaamelit Arvamus Juhtkiri: viinarindel muutustega (5) Evelyn Kaldoja: valgustav lobiabsurd (1) Õlitööstuse eestkõneleja (6) Sipsik elab veel! (1) Läti ema eksirännakud (3) Esitus, mis tõi pisara silma Kertu Birgit Anton: kliimapööret ei tehta meie eest ära (22) Kultuur ELBERT TUGANOV 100 ⟩ Filmiarhitekt, kes ehitas Eesti animatsioonikiriku Loosiõnn innustas rahvariideid uurima Sport Eesti mehed vollemaailma absoluutses tipus Taavi Libe: kuidas tuua inimesed video­mängude abil spordi juurde? EAL nõuab Rally Estonia korraldamise eest meeletut summat (1) Kriisk: presidendiamet oleks minu olümpia Soomlase ajastu start jahmatas isegi suuri optimiste Kliima Uus normaalsus: jäävabal talvel sööb torm Eesti randa nagu labidaga Merendus Hiina viirus muserdab maailma laevandust AK Tehnoloogiagigantide uue põlvkonna juhid Liiga hilja ja poolikult tehtud otsus Ukraina ekspert: «Ilma Venemaa otsese sekkumiseta oleks see sõda varsti läbi» (75) Hasso Krull: maa, rahvas ja riik (21) VIDEO ⟩ Kunst sinu ümber. Dokumentaalne poeet Kristina Norman ELBERT TUGANOV 100 ⟩ Filmiarhitekt, kes ehitas Eesti animatsioonikiriku Kus poliitik ees, seal bandiidid taga Nädala plaat. Nagu seest külm juustuburger Nädala plaat. Ruttab aeglaselt keset üksildasi masse Kutse presidendi vastuvõtule Juurikas. Eesti tänab (5) Arter Depressiooni põrgust pääsenud Liis Velsker: emotsioonide kõikumine oli nii metsik, et ma enam ei jaksanud nendega tegeleda (4) Käputäis Eesti «kurjategijaid» Siberi kolkas... Viirusest ohtlikum (38) Kaitsja, kes võib mõnikord osutuda tapjaks VIDEO. Mägine Itaalia: hirmud, viirastused ja maagia Ei karjet, ei kõmakat, matkaja lihtsalt kadus teelt Ekstreem-Sipsiku seiklused Umbe hää süük!* Arter otsis võrumaist pidupäevamaitset Loosiõnn innustas rahvariideid uurima Superstaar Anne Veski: «Paabulinnuks ei pea saama!» (1) Kodune helisüsteem 10 000 euro eest. Eestis loodud Audese tippkõlarid valmivad kuulmise järgi (22) Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Politseijuht: purjuspäi tööl olemise korral järeleandmisi ei tehta

1 min lugemist
Priit Pärkna. FOTO: Mihkel Maripuu

Selline käitumine on täielikult vastuolus meie organisatsiooni põhiväärtustega ning teenistuse ajal alkoholi tarvitanud inimene ei saa jätkata tööd politsei- ja piirivalveameti laevastikus. See on põhimõtteline küsimus, milles me ei saa teha järeleandmisi. On mõeldamatu, et võiks tekkida olukord, kus abivajajad jäävad hätta, sest laevameeskonna liige ei ole alkoholijoobe tõttu võimeline neid päästma.

Tellijale

Nelja ametist lahkunud töötaja kohtade täitmiseks korraldasime konkursid, mis kõik on juba lõpule jõudnud. Hea on tõdeda, et teistest üksustest ja ka väljastpoolt politsei- ja piirivalveametit leidsime oma laevastikku juurde neli väga võimekat ja teotahtelist noort inimest.

Politsei- ja piirivalveameti laevastiku juht Edgar Peganov töötab oma meeskonnaga selle nimel, et meie laevastikust saaks Läänemere kõige professionaalsem. See on ambitsioonikas, aga ainuõige eesmärk. Meie põhimõte on, et laevad ei seisaks kai ääres väljakutse ootel, vaid oleksid pidevalt merel ja valmis reageerima. Piirivalveameti laevad töötavad eesliinil, täpselt nagu meie patrullid maismaal. Laevastik valvab koos lennusalgaga merepiiri ning päästab merel hätta sattunud inimesi. Samuti on laevameeskond esimene, kes reageerib tõsistele juhtumitele väikesaartel ning peab oskama lahendada väga erinevaid olukordi. See on pingeline töö ka seetõttu, et ei ole võimalik hommikul tulla ja õhtul pärast tööpäeva koju minna – perest tuleb eemal olla nädal aega järjest.

21.02.2020 24.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto