P, 24.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Tagakülg

Postimees
Facebook
Comments
Elina Born ja Stig Rästa.
Elina Born ja Stig Rästa. Foto: Erlend Štaub

Selgusid viimased viis «Eesti laulu» finalisti

Laupäeva õhtul selgusid «Eesti laul 2015» viimased viis finalisti, kes asuvad võidu nimel võistlustulle 21. veebruaril. Parimate valimisel said otsustavaks nii televaatajate kui ka žürii hääled. Televaatajad helistasid 38 000 korda.

Edasi pääsesid Elina Born ja Stig Rästa (pildil) / Stig Rästa «Goodbye to Yesterday»; Triin Niitoja & John4 / Jaanus Saago, Triin Niitoja «This Is Our Choice»; Kali Briis Band / Alan Olonen «Idiot»; Daniel Levi / Daniel Levi Viinalass «Burning Lights» ning Luisa Värk / Mikk Tammepõld, Luisa Värk «Minu päike». Kümne finalisti esinemisjärjekord loositakse välja täna hommikul ETV saates «Terevisioon».

Teise poolfinaali žüriisse kuulusid Anneliis Kits, Grete Paia, Marie Vaigla, Mare Väljataga, Erik Morna, Valner Valme, Alar Kotkas, Sander Mölder, Owe Petersell, Peedu Kass ja Koit Toome.

Raadio 2 muusikajuhi Erik Morna sõnul oli väljalangejate seas üllatusi, ta lootis, et drum’n’ bass pääseb seekord Eurovisioonile. «Teises poolfinaalis ei olnud mul suuri favoriite, kuid enamik neist said lõpuks päris armsaks,» lausus ta.

Žüriiliikme Koit Toome arvates oli teine poolfinaal tugevam ja ühtlasema tasemega kui esimene. «Üks lugu edasisaajatest oli ka üllatus,» kinnitas ta. BNS

Täna: postimees.ee

kannab üle kell 19 Vanemuise kontserdimajas algava Curly Stringsi kontserdi.

Homme Postimehes

Tehnikaküljel uuritakse autode (lähi)tulevikku – mis on võimalik ja mis mitte?

Facebook
Comments
Tagasi üles