Sisukord
Eesti
Tänane leht
17.02.2015
Eesti Palju õnne Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Kohver andis oma hääle riigikogu valimistel Tagakülg Maruste: Galojanil poleks inimõiguste kohtus lootust «Mandariinid» võitis Satellite Awardi Savisaare mõjuagendi-kaasus saab jätku riigikohtus Pelgulinlaste sõidukeid tabasid makrofleksirünnakud Erakondade valimislubadused said riigiametnikelt hinnasildid Eesti lühiuudised Peetri kiriku tuvi särab puhtana Ärge rohkem raha jagage! Laps muutub palgaks Lapsel peab olema isa. Või vähemalt nimi Majandus Autod võivad saada kohustusliku energiamärgise Majanduse lühiuudised Digiteenuste pakkujad peavad hakkama klientide asukohta tuvastama Arvamus Postimees 1910. aastal Janeck Uibo: koos on kõik võimalik Kõva sõna Juhtkiri: vaprust tuleb toetada Eiki Berg: rahutuvi, mis ei jaksa lennata Anneli Kommer: Tööjõu maksukoormusest Paula Leht: Soostereotüüpide kool Lugeja kiri: Lihtsad ja tähtsad tuled Kultuur Arvustus: Tormise loomingu võimas sõnum praeguses hetkes Sõda kui inimeste ja sündmuste peegelpilt Sport Avalöök: Eesti bobimehi ootavad suured kiirused ja legendaarne rada Spordi lühiuudised Meistrite liigas jahivad treenerid rekordeid Tartu Raamatute sari talletas murded Tähetorn julgustab taevasse vaatama Vastlavurriks häid luid napib Jarno Laur: lebolinn või tegude linn? Kunstikool käib toolidega mööda mööblimesse Gustav kolis tootmise uutesse ruumidesse Rait Maruste: laotame avaliku võimu asutused laiali üle Eesti Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Võid haarata sule ja panna midagi kirja, et kellelegi midagi tõendada. Kui selle avalikustad, ei pruugi tagasiside olla selline, nagu ootasid.

SÕNN Oled kogenud, et on olemas haavu, mis on nii meestel kui ka naistel. Tahad oma haavad parandada enne, kui on liiga hilja. Vabaned kellestki, kellel on sulle halb mõju.

KAKSIKUD Kas elu on karm värk või oled selle ise karmiks mõelnud? Nii seda kui teist. Juhtugu, mis tahes, positiivne mõttelaad ja huumor kaitsevad ja aitavad haavadel paraneda.

VÄHK Oled lõpututest tühjadest sõnakõlksudest ja sõnniku loopimisest väsinud. Võid hakata olukorda muutma, ja just selliselt, et igasugused soolapuhujad kaovad.

LÕVI Varasemad karmid kogemused on sulle nii mõndagi õpetanud. Oled valmis elu ulgumerele minema vaid koos nendega, keda oled varem proovile pannud.

NEITSI Puhastad oma elu neist asjadest, mis on ärritavad ja ähvardavad. Sa ei tee seda küll avalikult, kuid avalikule elule on sellel mõju.

KAALUD Kas sinust on mingis mõttes saanud patuoinas? Sa ei pea võtma kellegi teise patte enda kanda. Saada need tagasi neile, kes ei taha või ei suuda ise oma jamasid lahendada.

SKORPION Leiad ootamatult sugulashinge, kes on läbinud sama, mis sinagi. Jagate oma edu ja läbikukkumise kogemusi ning need vestlused võivad olla väga teraapilised.

AMBUR Kui tunned end liiga mugavalt, võid laisaks muutuda. Mitte vaid füüsiliselt laisaks, vaid ka vaimselt. Just vaimne laiskus võib tagasilöögi anda.

KALJUKITS Sa ei suuda valikut teha, vaid hakkad kaaluma. Oled kõiges kahtleval seisukohal, ka selle suhtes, mis paistab kindel olevat. Ära lase end kellelgi mõjutada.

VEEVALAJA Võtad oma kodu ja vara turvalisuse fookusesse. Otsid üles nõrgad kohad ja püüad neid tugevdada. Pärast teatud sammude astumist tunned uuesti stabiilsust ja kindlust.

KALAD Uurid oma emotsionaalseid vajadusi ja märkad, et oled midagi kahe silma vahele jätnud. Küsid, millest on tingitud ebaratsionaalsed hirmud.

Seotud lood
    16.02.2015 18.02.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto