Sisukord
Arvamus
Tänane leht
17.02.2015
Eesti Palju õnne Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Kohver andis oma hääle riigikogu valimistel Tagakülg Maruste: Galojanil poleks inimõiguste kohtus lootust «Mandariinid» võitis Satellite Awardi Savisaare mõjuagendi-kaasus saab jätku riigikohtus Pelgulinlaste sõidukeid tabasid makrofleksirünnakud Erakondade valimislubadused said riigiametnikelt hinnasildid Eesti lühiuudised Peetri kiriku tuvi särab puhtana Ärge rohkem raha jagage! Laps muutub palgaks Lapsel peab olema isa. Või vähemalt nimi Majandus Autod võivad saada kohustusliku energiamärgise Majanduse lühiuudised Digiteenuste pakkujad peavad hakkama klientide asukohta tuvastama Arvamus Postimees 1910. aastal Janeck Uibo: koos on kõik võimalik Kõva sõna Juhtkiri: vaprust tuleb toetada Eiki Berg: rahutuvi, mis ei jaksa lennata Anneli Kommer: Tööjõu maksukoormusest Paula Leht: Soostereotüüpide kool Lugeja kiri: Lihtsad ja tähtsad tuled Kultuur Arvustus: Tormise loomingu võimas sõnum praeguses hetkes Sõda kui inimeste ja sündmuste peegelpilt Sport Avalöök: Eesti bobimehi ootavad suured kiirused ja legendaarne rada Spordi lühiuudised Meistrite liigas jahivad treenerid rekordeid Tartu Raamatute sari talletas murded Tähetorn julgustab taevasse vaatama Vastlavurriks häid luid napib Jarno Laur: lebolinn või tegude linn? Kunstikool käib toolidega mööda mööblimesse Gustav kolis tootmise uutesse ruumidesse Rait Maruste: laotame avaliku võimu asutused laiali üle Eesti Meelelahutus Koomiks Sudoku

Lugeja kiri: Lihtsad ja tähtsad tuled

3 min lugemist
Tellijale Tellijale

Tänavu täitub 20 aastat, kui Eesti teedel muutus kohustuslikuks tuledega sõitmine ööpäev läbi. Selle otsuse kasulikkuse üle liiklusohutuse tõstmisel me enam ei vaidle. Kõik me saame aru lihtsast tõest, et põlevate tuledega autot on mistahes olukorras lihtsam märgata. Lisaks kannab tulede põlemine veel informatsiooni sellest, et auto osaleb aktiivselt liikluses ehk liigub ja sellele on vaja rohkem tähelepanu pöörata kui autodele, mis seisavad tee ääres.

Liikluses pole pisiasju või oleks õigem öelda, et enamik kui mitte kõik õnnetused algavad just nimelt pisiasjadest, väikesest tähelepanematusest või väikesest segajast, mis tõmbab tähelepanu olulisemalt asjalt endale. Ehk kui te peatute, siis lülitage ka tuled välja, ja sellega annate teistele liiklejatele teada, et hetkel te aktiivselt liikluses ei osale, ja nad saavad keskenduda olulisele. Seda nõuab ka liiklusseadus.

16.02.2015 18.02.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto