Sisukord
Tänane leht
Postimees
17.02.2015
Eesti Palju õnne Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Kohver andis oma hääle riigikogu valimistel Tagakülg Maruste: Galojanil poleks inimõiguste kohtus lootust «Mandariinid» võitis Satellite Awardi Savisaare mõjuagendi-kaasus saab jätku riigikohtus Pelgulinlaste sõidukeid tabasid makrofleksirünnakud Erakondade valimislubadused said riigiametnikelt hinnasildid Eesti lühiuudised Peetri kiriku tuvi särab puhtana Ärge rohkem raha jagage! Laps muutub palgaks Lapsel peab olema isa. Või vähemalt nimi Majandus Autod võivad saada kohustusliku energiamärgise Majanduse lühiuudised Digiteenuste pakkujad peavad hakkama klientide asukohta tuvastama Arvamus Postimees 1910. aastal Janeck Uibo: koos on kõik võimalik Kõva sõna Juhtkiri: vaprust tuleb toetada Eiki Berg: rahutuvi, mis ei jaksa lennata Anneli Kommer: Tööjõu maksukoormusest Paula Leht: Soostereotüüpide kool Lugeja kiri: Lihtsad ja tähtsad tuled Kultuur Arvustus: Tormise loomingu võimas sõnum praeguses hetkes Sõda kui inimeste ja sündmuste peegelpilt Sport Avalöök: Eesti bobimehi ootavad suured kiirused ja legendaarne rada Spordi lühiuudised Meistrite liigas jahivad treenerid rekordeid Tartu Raamatute sari talletas murded Tähetorn julgustab taevasse vaatama Vastlavurriks häid luid napib Jarno Laur: lebolinn või tegude linn? Kunstikool käib toolidega mööda mööblimesse Gustav kolis tootmise uutesse ruumidesse Rait Maruste: laotame avaliku võimu asutused laiali üle Eesti Meelelahutus Koomiks Sudoku

Ärge rohkem raha jagage! Laps muutub palgaks

3 min lugemist
Reformierakonna valimisüritus Viljandis, pildil Madis Timpson FOTO: Elmo Riig / Sakala

Karksi-Nuia väikeettevõtja on päris hädas. Ta näeb, kuidas aina suuremas tuhinas juurde antavad-lubatavad lapsetoetused hakkavad röövima tema tööjõudu. «Ärge tõstke lapsetoetusi nii kiiresti,» kõlab ta hääl. «See on elamisviis! Ma ei saa endale enam töötajaid. Maal on palgad väiksed ja toetuste kasv võtab mul viimsegi töövaru. Saage sellest ka aru. Laps muutub palgaks.»

Tellijale Tellijale

Sõbrapäeval Mulgimaal ringi tiirutav Reformierakonna kohvik-buss on pärastlõunaks Viljandi keskväljakule jõudes kuulanud-kostitanud juba Abja ja Karksi inimesi. «Istuge palun minu kõrvale, siis sajab rohkem raha ehk mulle ka!» rõõmustab daam, kui kuulsusrikas endine rahandusminister, Viljandi- ja Järvamaa esinumber Jürgen Ligi bussi astub. Ja jätkab: «Ükski riik ei saa hakkama, ei suuda areneda ilma korras majanduseta. Sellega peate rohkem tegelema.»

16.02.2015 18.02.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto