Sisukord
Eesti
Tänane leht
17.02.2015
Eesti Palju õnne Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Kohver andis oma hääle riigikogu valimistel Tagakülg Maruste: Galojanil poleks inimõiguste kohtus lootust «Mandariinid» võitis Satellite Awardi Savisaare mõjuagendi-kaasus saab jätku riigikohtus Pelgulinlaste sõidukeid tabasid makrofleksirünnakud Erakondade valimislubadused said riigiametnikelt hinnasildid Eesti lühiuudised Peetri kiriku tuvi särab puhtana Ärge rohkem raha jagage! Laps muutub palgaks Lapsel peab olema isa. Või vähemalt nimi Majandus Autod võivad saada kohustusliku energiamärgise Majanduse lühiuudised Digiteenuste pakkujad peavad hakkama klientide asukohta tuvastama Arvamus Postimees 1910. aastal Janeck Uibo: koos on kõik võimalik Kõva sõna Juhtkiri: vaprust tuleb toetada Eiki Berg: rahutuvi, mis ei jaksa lennata Anneli Kommer: Tööjõu maksukoormusest Paula Leht: Soostereotüüpide kool Lugeja kiri: Lihtsad ja tähtsad tuled Kultuur Arvustus: Tormise loomingu võimas sõnum praeguses hetkes Sõda kui inimeste ja sündmuste peegelpilt Sport Avalöök: Eesti bobimehi ootavad suured kiirused ja legendaarne rada Spordi lühiuudised Meistrite liigas jahivad treenerid rekordeid Tartu Raamatute sari talletas murded Tähetorn julgustab taevasse vaatama Vastlavurriks häid luid napib Jarno Laur: lebolinn või tegude linn? Kunstikool käib toolidega mööda mööblimesse Gustav kolis tootmise uutesse ruumidesse Rait Maruste: laotame avaliku võimu asutused laiali üle Eesti Meelelahutus Koomiks Sudoku

Pelgulinlaste sõidukeid tabasid makrofleksirünnakud

2 min lugemist
Üks Pelgulinnas makrofleksiga kokku mäkerdatud autosummutitest. FOTO: Liis Treimann

Ööl vastu eilset tegutsesid Tallinnas Pelgulinnas kurikaelad, kes täitsid ehitusvahuga tänaval parkinud autode summuteid. Vandaalitsejad vabandasid oma tegu sellega, et neil olid «lollid mõtted valel ajal».

Tellijale Tellijale

Esmaspäeva hommikul sai politsei teate, et Orase tänaval on kahjustatud sõiduautosid. Väidetavalt tegutsesid kurikaelad pühapäeva õhtul kella 23 paiku.

Politseile on teada, et kahjustatud on vähemalt kümmet sõidukit. Sõidukid parkisid Orase ja Taime tänaval, kuid rüüstati ka Ristiku tänaval. Seal võis eile märgata halli Volkswagen Golfi, millel oli klaas sisse löödud ja kuhu oli ehitusvahtu lastud.

16.02.2015 18.02.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto