T, 6.12.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Horoskoop

Postimees
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Kuna elu pakutav tooraine sulle ei meeldi, hakkad seda oma nägemuse kohaselt vormima. Saad selle kaudu teada ka seda, millised jõud on sinus peidus.

SÕNN Oled nagu magav kass, kellele hiir suhu jookseb. Jääd sellise asjade käiguga väga rahule. Tead, millal öelda jah ja millal ei.

KAKSIKUD Loobud suhtlemast isikuga, kes on sinu ellu toonud valguse asemel pimeduse. Ta on püüdnud panna sind elama elu, mida elab ta ise. Sina aga ei ole tema.

VÄHK Kui mingi sõprussuhe osutub koormaks, vabane sellest. Püüa seda teha viisakalt, kaaslase tundeid haavamata. Sellest vabanenud, saad edasi liikuda.

LÕVI Kes on sinu lähikonna n-ö mustad lambad? Just neile peadki praegu rõhku panema, kuna nad suudavad murda barjääre. Koos nendega suudad seda ka sina.

NEITSI Elu muutub käigu pealt vähem tormakaks ning saad hingetõmbeaega. Sisusta seda kasvõi lesimisega, sest ka nii saab jõuvarusid täiendada.

KAALUD Sa ei ole kunagi olnud elutuulte puskida, vaid oled suutnud leida kuldse kesktee. Leiad ka nüüd, kui sulle esitatakse uus suhtealane väljakutse.

SKORPION Hakkad hoidma silma peal neil, kes pealtnäha on viisakad, kuid tegelikkuses võivad tahta sulle ära teha. Ühel hetkel keerab keegi neist vindi üle ja paljastab kõik.

AMBUR Oled pedantne ja selleks on sul tõsised põhjused. Kui aga pedantsuse tõttu liiga tihti komistama hakkad, siis hakkad arusaamu korrigeerima.

KALJUKITS Leiad enda jaoks uue vaimse väljakutse, mis on hirmutav, kuid samas meelitav. Kui sukeldud uutesse vaimsetesse sügavustesse, siis avastad eest just selle, mida ootasid.

VEEVALAJA Kui oled varem oma suhetesse kogunud miinuseid, siis nüüd on aeg hakata plusse koguma. Selleks ei pea sa hakkama kellegi ees koogutama ega olema ka allaandja.

KALAD Kui sa ise esimest sammu ei astu, siis asjad ei hakka ka muutuma. Samas peab see samm olema väga tark ja nutikas. Kui selle ära teed, ootab sind nii mõnigi autasu.

Tagasi üles