Sisukord
Tartu
Tänane leht
19.02.2015
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop «Roosa kampsun» Palju õnne Eesti lühiuudised Sargveres jäi kakskümmend neli peret peavarjuta Salaja üle piiri tulijad on asunud kasutama uut taktikat Galerii: melu Dolby Theatre ümbruses Hollywood boulevardil Geenikombinatsioonid mõjutavad depressiooni kujunemise ohtu Vabaerakond ja EKRE riigieelarve lõhkimineku pärast ei muretse Psühhiaater: antidepressandid ei tekita sõltuvust Majandus Savisaare panga juht: me ei meelita kliente sularahatehingutega Välismaa Prokurör soovitas Strauss-Kahni süüdistustest loobuda Juba 69 päeva nälginud Ukraina lendur ei anna alla Välismaa lühiuudised Kuulsad näljaprotestijad Arvamus Rein Veidemann: järeletegemine soovitatav Astrid Hiisjärv: liiga noor, et juua Juhtkiri: Pank pole linnapood Postimees 1900. aastal Taavi Veskimägi: aktsia riigivarana pole saatanast Toomas Kiho: soomustuda või soomestuda? Päeva karikatuur Kultuur «Roosa kampsun» Fuensanta Nieto: arhitektuur on inimestele Sport Rock kaotas play-off’i lootuse Spordi lühiuudised MM nagu 1993? Mae: oleme nüüd paremad Tallinn Kauaoodatu pandi lõpuks käima Tarbija Väikese vimkaga tort vabariigi aastapäevaks Tartu Meistrid ja muuseum tõstavad lamba ausse Jüri Ginter: Tartu linn tunnistab oma võimetust Tiia Teppan: Tartu oma riigigümnaasium Tartus esineb rühmvõimlemise koorekiht Selfi aitab toetada puuetega laste hoiukodusid Urmas Klaas: tänud tartlastele annetuste eest Rael Artel: näitustel võiks käia kunsti, aga mitte skandaali pärast Väike Karu paneb ühe lasteaia kinni Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tiia Teppan: Tartu oma riigigümnaasium

2 min lugemist
Tiia Teppan FOTO: SCANPIX

Tartu linna ning haridus- ja teadusministeeriumi vahelises lepingus on nimetatud, et Tartu Tamme gümnaasiumi pidamine antakse 1. septembril 2015 üle riigile. Tartu linna tegevus kooli pidajana lõpeb 31. augustil.

Tellijale Tellijale

Enne seda on gümnaasiumist eraldatud põhikooliosa ja selle baasil asutatud uus põhikool – Tamme kool. Selle sammuga on linn lõpule viinud 2012. aastal alustatud Tartu munitsipaalkoolivõrgu ümberkorraldamise kava.

Koolivõrgu ümberkorraldamine oli linnale keeruline ja palju emotsioone tekitanud ülesanne. Siiski saab juba praegu öelda, et oma peamised eesmärgid see kava täitis. Nii gümnaasiumid kui põhikoolid saavad paremini keskenduda õppekava eesmärkide täitmiseks just oma vanuserühma õpilaste õpetamisel. Lisaks jaotub vahepeal silmanähtavalt suurenenud õpilaste arv ühtlasemalt koolide ja koolihoonete vahel.

18.02.2015 20.02.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto