Sisukord
Eesti
Postimees
20.02.2015
Eesti Mälumäng Toompeale mahub kuus erakonda Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Eesti otsib 500 euroametnikku Eesti lühiuudised Tagakülg Alar Kivilo usub «Mandariinide» võitu «Mandariinide» Oscari-võit oleks ime Riigikogu 12. koosseis pidas viimase istungi Valimisteni on jäänud 9 päeva Majandus Majanduse lühiuudised Ettevõtluseks kasutatavate autode kontrollimine põhjustas pahameeletormi Eesti kõige olulisem erakapitalist on riik Välismaa Välismaa lühiuudised Smugeldajad teenivad kannatuste pealt miljoneid Arvamus Mari-Liis Jakobson: populism või vastutustundetus? Postimees 1934. aastal: Põllumeeste-kogude waenuawaldused wabsidele Lugeja kiri: Olulised teemad puudu Andrus Karnau: üherublaste laituseks Jevgenia Värä: Sputnik maandus Juhtkiri: valijate üldmobilisatsioon Lugeja kiri: Elektriõnnetusi tuleb ennetada Päeva karikatuur Kultuur Neiu Salme avas Rakvere teatri Los Angeles Oscarite eel Sport Ronaldo ja Real jätkavad Meistrite liigas võimsalt Spordi lühiuudised Eesti kahevõistlejad hüpetega hädas Šokk ja üllatus jäid ära, pidu ikka staaride leeris Varrak kiitis hoolealuseid: meestel polnud CSKA vastu mingit aukarust Tarbija Polaaröö vajab harjumist Tartu Mees, kes ei tohi tööl hirmu unustada Sokud jäid talli sulavarju Vene ball toob vaatemängu ja üllatusi Tartu sai kolm uut aukodanikku Tartu tahab suuremaid liinibusse Autode selvepesulad tungivad jõuliselt peale Müürileht jõuab tänavu viiekümnenda numbrini Üraskite kirjadest sugenesid pildid Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

1 min lugemist

JÄÄR Kellelegi võib tunduda, et nuhid liiga palju. Ta võib tahta sulle õppetunni anda. Enneta lööki, käies oma samm esimesena.

SÕNN Iseennast ega teisi ei ole mõtet igavesti süüdistada. Oskad andeks anda, kuid võid selle imetlusväärse omadusega ka äärmustesse minna.

KAKSIKUD Tahad praegu oma maailmast kaduda, sest välisilm ei paku seda, mida ootasid. Samas vajad, et lähedased sinu ümber oleksid ja füüsilist lähedust pakuksid.

VÄHK Oled jõudnud faasi, mis nõuab, et võtaksid ohjad enda kätte ja teeksid ilma suurema sõnavõtuta ühe ülesande ära. Oled tugev ja veetlev.

LÕVI Allud oma kirgedele ja vaatad, mis juhtub. Võid sattuda inimsuhete keerisesse, mis on ühtaegu nii erutav kui ka heidutav.

NEITSI Tõde ja teiste seisukohad ei pruugi olla sellised, nagu arvasid. Armukadedus võib otsuseid varjutada. Seega ole ettevaatlik, mida teed ja mida ütled.

KAALUD Oled jõudnud flirtimiskuu uude flirdifaasi. Kui sõbrapäeval said tunded valla lasta, siis nüüd pead pisut tagasi tõmbuma. Põhjus selles, et flirdipartner ei ole nii tuline kui sina.

SKORPION Kellegi tujukus ja suhtumine teeb sinu elu väga ebamugavaks. Tegemist võib olla suure omandihimuga lähedasega, kelle arvates oled tema eraomand.

AMBUR Muretsemiseks võib olla põhjust, sest partneri viimase aja käitumine tundub imelik. Selle tõttu püüad temaga pidevalt kontaktis olla.

KALJUKITS Mingi uus olukord toob esile sinu südamesoojuse ja reipuse. Mõjud nagu emotsionaalne puhastaja. Saad endale ise õlale patsutada, et tegid tublit tööd.

VEEVALAJA Asjade praegune seis soosib analüüsi. Pead analüüsima ka oma kogemusi ja emotsioone, ükskõik kui karmid need ka ei ole.

KALAD Võid kaevelda talvise letargia üle ja tõmbuda oma pessa. Uurid, miks elu ei liigu sinna suunda, kuhu seda liikumas ootad.

Seotud lood
  19.02.2015 21.02.2015
  EELMINE
  JÄRGMINE
  Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
  LOGI SISSE
  Sul ei ole kontot?
  Loo Minu Meedia konto