Sisukord
Eesti
Postimees
19.02.2015
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop «Roosa kampsun» Palju õnne Eesti lühiuudised Sargveres jäi kakskümmend neli peret peavarjuta Salaja üle piiri tulijad on asunud kasutama uut taktikat Galerii: melu Dolby Theatre ümbruses Hollywood boulevardil Geenikombinatsioonid mõjutavad depressiooni kujunemise ohtu Vabaerakond ja EKRE riigieelarve lõhkimineku pärast ei muretse Psühhiaater: antidepressandid ei tekita sõltuvust Majandus Savisaare panga juht: me ei meelita kliente sularahatehingutega Välismaa Prokurör soovitas Strauss-Kahni süüdistustest loobuda Juba 69 päeva nälginud Ukraina lendur ei anna alla Välismaa lühiuudised Kuulsad näljaprotestijad Arvamus Rein Veidemann: järeletegemine soovitatav Astrid Hiisjärv: liiga noor, et juua Juhtkiri: Pank pole linnapood Postimees 1900. aastal Taavi Veskimägi: aktsia riigivarana pole saatanast Toomas Kiho: soomustuda või soomestuda? Päeva karikatuur Kultuur «Roosa kampsun» Fuensanta Nieto: arhitektuur on inimestele Sport Rock kaotas play-off’i lootuse Spordi lühiuudised MM nagu 1993? Mae: oleme nüüd paremad Tallinn Kauaoodatu pandi lõpuks käima Tarbija Väikese vimkaga tort vabariigi aastapäevaks Tartu Meistrid ja muuseum tõstavad lamba ausse Jüri Ginter: Tartu linn tunnistab oma võimetust Tiia Teppan: Tartu oma riigigümnaasium Tartus esineb rühmvõimlemise koorekiht Selfi aitab toetada puuetega laste hoiukodusid Urmas Klaas: tänud tartlastele annetuste eest Rael Artel: näitustel võiks käia kunsti, aga mitte skandaali pärast Väike Karu paneb ühe lasteaia kinni Meelelahutus Koomiks Sudoku

Sargveres jäi kakskümmend neli peret peavarjuta

2 min lugemist
Пожар в Саргвере. FOTO: Tiit Reinberg / Järva Teataja

Eile pärastlõunal Järvamaal Paide vallas Sargvere külas põlenud 24 korteriga korrusmaja sai tulest ja kustutusveest kahjustada sedavõrd, et ühelgi elanikul sinna ööbima jääda ei lubatud.

Tellijale Tellijale

Eile kella 13 paiku läks Sargvere küla elanik Ella-Irene Emmus naabermajja tütre korterisse pesu pesema. Koos ühe sealse elanikuga märkas ta koridoris, et kolmandalt korruselt immitseb suitsu. Naised läksid asja uurima ja avastasid, et suitsu tuleb korterist, kus elab üks alkoholiga kimpus olev mees.

Naisi nähes karjus mees: «Appi, appi, ma mõtlesin ümber!» Emmus oli kindel, et tulekahju sai alguse just tolle mehe korterist ja põhjus peitub selles, et mees oli ennast purju joonud ega saanud enam aru, mida teeb.

18.02.2015 20.02.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto