Sisukord
Uudised
Postimees
19.02.2015
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop «Roosa kampsun» Palju õnne Eesti lühiuudised Sargveres jäi kakskümmend neli peret peavarjuta Salaja üle piiri tulijad on asunud kasutama uut taktikat Galerii: melu Dolby Theatre ümbruses Hollywood boulevardil Geenikombinatsioonid mõjutavad depressiooni kujunemise ohtu Vabaerakond ja EKRE riigieelarve lõhkimineku pärast ei muretse Psühhiaater: antidepressandid ei tekita sõltuvust Majandus Savisaare panga juht: me ei meelita kliente sularahatehingutega Välismaa Prokurör soovitas Strauss-Kahni süüdistustest loobuda Juba 69 päeva nälginud Ukraina lendur ei anna alla Välismaa lühiuudised Kuulsad näljaprotestijad Arvamus Rein Veidemann: järeletegemine soovitatav Astrid Hiisjärv: liiga noor, et juua Juhtkiri: Pank pole linnapood Postimees 1900. aastal Taavi Veskimägi: aktsia riigivarana pole saatanast Toomas Kiho: soomustuda või soomestuda? Päeva karikatuur Kultuur «Roosa kampsun» Fuensanta Nieto: arhitektuur on inimestele Sport Rock kaotas play-off’i lootuse Spordi lühiuudised MM nagu 1993? Mae: oleme nüüd paremad Tallinn Kauaoodatu pandi lõpuks käima Tarbija Väikese vimkaga tort vabariigi aastapäevaks Tartu Meistrid ja muuseum tõstavad lamba ausse Jüri Ginter: Tartu linn tunnistab oma võimetust Tiia Teppan: Tartu oma riigigümnaasium Tartus esineb rühmvõimlemise koorekiht Selfi aitab toetada puuetega laste hoiukodusid Urmas Klaas: tänud tartlastele annetuste eest Rael Artel: näitustel võiks käia kunsti, aga mitte skandaali pärast Väike Karu paneb ühe lasteaia kinni Meelelahutus Koomiks Sudoku

Galerii: melu Dolby Theatre ümbruses Hollywood boulevardil

1 min lugemist

«Welcome to Hollywood!» hõikas keegi punase sabakuue ja musta torukübaraga mees meile eile hommikul juba enne kella kaheksat Los Angelese Kuulsuse Kõnniteel (Walk of Fame), mille äärde jäävas Dolby teatris käivad viimased ettevalmistused pühapäevaseks Oscari-tseremooniaks, kus osaleb ka film «Mandariinid».

Kuulnud, et oleme Eestist, üllatas ta meid, öeldes selges eesti keeles «Tere!». See on Gregg Donovan – legendaarne tervitaja, kes oskab enda sõnul seda teha sajas keeles. Tema ülesanne on muuta Hollywood turistidele mitte ainult silmaga nähtavaks, vaid ka kõrvaga kuuldavaks.

Oscarite jagamine on siin aasta kulminatsioon, jõulud, nagu ta ise ütleb. Kõige kibedam tööaeg, nagu ka kõigile neile igal hommikul tööle ruttavatele Supermanidele ja Ämblikmeestele, kes enesele sellega leiba teenivad.

Hollywoodis on ka Postimees, toome paberlehe ja postimees.ee vahendusel lugejani Oscarite jagamise olulisemad sündmused.

Seotud lood
18.02.2015 20.02.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto