Sisukord
Arvamus
Postimees
20.02.2015
Eesti Mälumäng Toompeale mahub kuus erakonda Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Eesti otsib 500 euroametnikku Eesti lühiuudised Tagakülg Alar Kivilo usub «Mandariinide» võitu «Mandariinide» Oscari-võit oleks ime Riigikogu 12. koosseis pidas viimase istungi Valimisteni on jäänud 9 päeva Majandus Majanduse lühiuudised Ettevõtluseks kasutatavate autode kontrollimine põhjustas pahameeletormi Eesti kõige olulisem erakapitalist on riik Välismaa Välismaa lühiuudised Smugeldajad teenivad kannatuste pealt miljoneid Arvamus Mari-Liis Jakobson: populism või vastutustundetus? Postimees 1934. aastal: Põllumeeste-kogude waenuawaldused wabsidele Lugeja kiri: Olulised teemad puudu Andrus Karnau: üherublaste laituseks Jevgenia Värä: Sputnik maandus Juhtkiri: valijate üldmobilisatsioon Lugeja kiri: Elektriõnnetusi tuleb ennetada Päeva karikatuur Kultuur Neiu Salme avas Rakvere teatri Los Angeles Oscarite eel Sport Ronaldo ja Real jätkavad Meistrite liigas võimsalt Spordi lühiuudised Eesti kahevõistlejad hüpetega hädas Šokk ja üllatus jäid ära, pidu ikka staaride leeris Varrak kiitis hoolealuseid: meestel polnud CSKA vastu mingit aukarust Tarbija Polaaröö vajab harjumist Tartu Mees, kes ei tohi tööl hirmu unustada Sokud jäid talli sulavarju Vene ball toob vaatemängu ja üllatusi Tartu sai kolm uut aukodanikku Tartu tahab suuremaid liinibusse Autode selvepesulad tungivad jõuliselt peale Müürileht jõuab tänavu viiekümnenda numbrini Üraskite kirjadest sugenesid pildid Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Andrus Karnau: üherublaste laituseks

2 min lugemist
Andrus Karnau FOTO: Pm
Tellijale

Ma ei mäleta enam, kas see oli Priit Aimla või Eino Baskini «Meelejahutaja»-sketš. Aga rääkis see sellest, miks üherublased on paremad kui näiteks 10-rublased. Et kui maksuamet tuleb koju mõõtma, kas teie elutoa vaip mahub teie palga sisse, siis kümnerublastesse jagatud palk vastu ei pea, aga üherublastega on lihtsam. Laotate palga üle põranda ja maksuametnik on rahul. Nõukogude ajal oli see küll majandusmiilits SORVVO.

Iga riigikord armastab, et kodanikud maksaks ausalt makse. Ausalt maksude maksmist on vist küll keeruline ette kujutada, pigem siis, et maksaks seaduskuulekalt makse. Maksuamet on igatahes spordiklubi parklas luurel käimisega näidanud, et oskab peale ehitus- ja kütusefirmade ohjata ka valgekraesid. Järgmisena kuuleme ilmselt sellest, et ametnikud filmivad spaas basseini veerel kokteile joovaid puhkajaid ja järgmisel hommikul saadavad neile kirja, kus nõuavad selgitusi, et kuidas sobivad kokku bikiinid ja ... ütleme raamatupidamiskoolitus. Pole ju saladus, et maksude maksmise seisukohalt on kasulikum spaapuhkus deklareerida tööka seminarina.

19.02.2015 21.02.2015
EELMINE
JÄRGMINE
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto