Sisukord
Talisport
Postimees
20.02.2015
Eesti Mälumäng Toompeale mahub kuus erakonda Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Eesti otsib 500 euroametnikku Eesti lühiuudised Tagakülg Alar Kivilo usub «Mandariinide» võitu «Mandariinide» Oscari-võit oleks ime Riigikogu 12. koosseis pidas viimase istungi Valimisteni on jäänud 9 päeva Majandus Majanduse lühiuudised Ettevõtluseks kasutatavate autode kontrollimine põhjustas pahameeletormi Eesti kõige olulisem erakapitalist on riik Välismaa Välismaa lühiuudised Smugeldajad teenivad kannatuste pealt miljoneid Arvamus Mari-Liis Jakobson: populism või vastutustundetus? Postimees 1934. aastal: Põllumeeste-kogude waenuawaldused wabsidele Lugeja kiri: Olulised teemad puudu Andrus Karnau: üherublaste laituseks Jevgenia Värä: Sputnik maandus Juhtkiri: valijate üldmobilisatsioon Lugeja kiri: Elektriõnnetusi tuleb ennetada Päeva karikatuur Kultuur Neiu Salme avas Rakvere teatri Los Angeles Oscarite eel Sport Ronaldo ja Real jätkavad Meistrite liigas võimsalt Spordi lühiuudised Eesti kahevõistlejad hüpetega hädas Šokk ja üllatus jäid ära, pidu ikka staaride leeris Varrak kiitis hoolealuseid: meestel polnud CSKA vastu mingit aukarust Tarbija Polaaröö vajab harjumist Tartu Mees, kes ei tohi tööl hirmu unustada Sokud jäid talli sulavarju Vene ball toob vaatemängu ja üllatusi Tartu sai kolm uut aukodanikku Tartu tahab suuremaid liinibusse Autode selvepesulad tungivad jõuliselt peale Müürileht jõuab tänavu viiekümnenda numbrini Üraskite kirjadest sugenesid pildid Meelelahutus Koomiks Sudoku

Eesti kahevõistlejad hüpetega hädas

2 min lugemist
Kail Piho. FOTO: NordicFocus

Falunis jagavad täna esimese medalikomplekti ka kahevõistlejad. Eilse treeningu järel eestlased kõige optimistlikumad ei olnud ning hüpped meestele eriti rahulolu ei pakkunud.

MK-sarjas tänavu kolmel korral punktikohale jõudnud Kail Piho oli eilsetes treeningvoorudes vastavalt 38. ja 40. kohal. Han Hendrik Piho 47. ja 45., Karl-August Tiirmaa 33. ja 36. Hiljuti juunioride MMil pronksi kaela saanud Kristjan Ilves aga torni ei tulnud.

«Ei ole väga välja tulnud. Tänane (eilne – toim) esimene hüpe tundus hea, kuid lõpp kukkus ära. Teine hüpe läks konkreetselt untsu. Võistlusel pole sellisega midagi teha. Tuleb hoida pea selge ja tunnetada jalas purakat. Väike tunnetuslik nõks on praegu puudu,» märkis Kail Piho oma võimaluste kohta.

«Võtsin vabamalt. Kui hüpe välja ei tule, siis pole mõtet üle hüpata. Seis väga hea ei ole, kuid katastroof ka ei ole,» lisas omalt poolt Ilves, kes üleeilsel treeningul hüppas 85,5 ja 84,5 m, mis andsid hüppe pikkuse poolest vastavalt 22. ja 25. koha.

«Kolme trenni põhjal on seis konkreetselt hapu. Tehnika on selline, et väiksel mäel võib veel midagi teha, aga suurel on juba keerulisem,» oli oma seisundi osas kõige kriitilisem Han Hendrik Piho.

Tänavu Norras harjutanud Pihod võivad samas jätkata ka tulevikus, kuid praegu veel midagi konkreetselt otsustatud ei ole. «Norralased on meie jätkamisest huvitatud, kui tahame ka kolm järgmist aastat seal olla. Norra B-koondise seis on samas hea. A-koondislastest on seitsmest mehes kuus jõudnud tänavu poodiumile ja MK-sarjas on esikolmikusse jõudnud ka üks mees väljastpoolt koondist,» oli Han Hendrik Piho siiski lootusrikas, et norralaste õiged nõksud hakkavad ka neile külge.

SUUSATAMISE MM

Täna MMil:

11.00 kahevõistluse individuaalvõistluse hüpped

17.00 kahevõistluse individuaalvõistluse 10 km suusasõit

Eestlastest lähevad kahevõistluses starti Kail Piho, Kristjan Ilves, Han Hendrik Piho, Karl-August Tiirmaa

18.00 naiste väikese mäe hüpped (lõppvõistlus)

20.00 meeste suusahüpete väikese mäe kvalifikatsioon

Eestlastest hüppavad Martti Nõmme ja Siim-Tanel Sammelselg

Seotud lood
19.02.2015 21.02.2015
EELMINE
JÄRGMINE
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto