Sisukord
Eesti
Tänane leht

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Oled rahutu, sest pooleliolevad plaanid ei anna asu. Kui tahad kõike korraga, võib järg kaduda ning oled puntras. Mingi hämmastav olukord võib aga tuua nii rahu kui ka lahenduse.

SÕNN Kui näed, et keegi on jäänud oma murehunniku otsa, ulatad abikäe ja püüad ta sealt alla aidata. Tead, mida ta tunneb, sest oled olnud samas olukorras.

KAKSIKUD Oled töökas ja seltskondlik ning paned kaaslased uut moodi mõtlema. Ole siiski ettevaatlik nendega, kes armastavad saladusi ja skandaale välja kiskuda.

VÄHK Teekond viib sind võimalustemaale. Jälgid elu ja inimeste kulgu varasemast teravama pilguga ning tabad ära, mis on kasulik ja mis kahjulik.

LÕVI Haletsed iseennast? Sa ei ole seda kunagi teinud ega tee ka kunagi. Oled teinud oma valikud ja jäänud neile kindlaks.

NEITSI Lõpp võib olla kas õnnelik või kibe, sõltuvalt vaatenurgast. Sa valid õnneliku, sest vaid nii saad edasi liikuda ja astuda uude elujärku.

KAALUD Oled oma kiindumusobjektide suhtes väga helde. Ka nende suhtes, kes sulle alati samaväärsega ei vasta. Keegi vana armastus ilmutab end veelkord.

SKORPION Varasemad ahvatlevad asjad on läbi tehtud ja katsetatud. Oled mingis mõttes oma kohta otsimas ja see tekitab pingeid.

AMBUR Oled kogenud nii mõndagi ja nüüd tead, et need kogemused olid oma hinda väärt. Kui oled end mingi asja eest kritiseerinud, on nüüd aeg endale õlale patsutada.

KALJUKITS Oled vähem jäik ja rohkem paindlikum. Näed, et sellise suhtumise ja olekuga võidad kergemini usalduse. Kivistunud mõttemallid ei valitse enam sinu üle.

VEEVALAJA Oled salapärane, sest nii tekitad enda vastu huvi. Liigud sujuvalt koos nii teistega kui ka üksinda. Üksiolekut vajad siis, kui oled uusi sihte paika seadmas.

KALAD Seisad piiril, millest sa ei saa üle astuda. Vastasel korral reedaksid nii iseenda kui veel kellegi teise põhimõtted. Mingist asjast pead loobuma, kuid tühi koht täitub paremaga.

Seotud lood
    21.02.2015 25.02.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto