Sisukord
Arter
Tänane leht
28.02.2015
Eesti Mälumäng Emori värskeim uuring: Reform tõuseb, EKRE langeb Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Kütusevarguste arv hüppas lakke Valimisõhtu Postimehega Õppus hirmutas kohalikke elanikke Rõivas ja Savisaar võtsid Kukus mõõtu Tagakülg Eesti lühiuudised Narvas tabati rekordkogus hašišit OECD soovitab keskenduda suurtele eesmärkidele Kuue kange tõehetk Majandus Tallink müüb kaks laeva ja ostab uue LNG laeva Vaikimine lubamatu Eesti on endiselt Euroopa pailaps Välismaa Kuuba ei taha enam terrorismi toetaja olla Välismaa lühiuudised Saksa parlament ulatas Kreekale abikäe Arvamus Madis-Ulf Regi: minu päevik 2015 Tagasivaade: Kaaperdatud lennuk Postimees 1933. aastal: wõitlus korteriüüride ümber Artemi Troitski: Olukorrast Venemaal ja selle ümber. Loengukonspekt Kuue kange tõehetk Juhtkiri: Valima! Iga hääl loeb Päeva karikatuur Andres Reimer: rahandusminister maksukahvlis Kultuur Globaalfolk Sümfooniline üllatus Kosmos või Austraalia Luulehetk — hetk luules Aja auk. Pärl statistikameres Igaühe isiklik Vilde Eduard Vilde – 150: suur au ja väljakutse käsikäes Väärt noortekirjandus Jumalad möllavad Ameerikas Igav Ida-Euroopa vanamees Sport Spordi lühiuudised Levadia jahib särgile lisatärni Eesti suusakoondis valmistas ebameeldiva üllatuse Intervjuu: Karol Mets tegi esimese suure ja planeeritud sammu Tarbija Pere, kes ei tahtnud pildile Neljalapseline pere muutus seaduse silmis kahelapseliseks AK Kosmos või Austraalia Aja auk. Pärl statistikameres Sümfooniline üllatus Eesti suusatajate seiklused Falunis Luulehetk — hetk luules Noored, paneme tuima Kel võim, sel vesi Eduard Vilde – 150: suur au ja väljakutse käsikäes Artemi Troitski: Olukorrast Venemaal ja selle ümber. Loengukonspekt Jumalad möllavad Ameerikas Väärt noortekirjandus Igav Ida-Euroopa vanamees Ettevaatust, kreeklased! Vana Ojasoo Teater kütab edasi Globaalfolk Tagasivaade: Kaaperdatud lennuk Veteranid ei taha taltuda Mariann Rikka, Sandra Vokk: psühholoogiline kaitse – sõja ja rahu piiridel Nädala album. B-pool on A-pool Igaühe isiklik Vilde Tiiu Kuurme: hästi õppivad tublid tüdrukud Mati ja Volli seiklused Arter Toomas Sulling: olen aktiivne fatalist Kevadkuu künnisel Horoskoop Trendikalt terve Märtsikuu Hispaania filmidega Susan Luitsalu: oled haige? Istu kodus! Chablis – jah, see on Chardonnay! Maitseid kogu maalt Hääle värvija Naine, kes oskab märgata Meelelahutus Koomiks Sudoku

Trendikalt terve

5 min lugemist
Mediteerimine aitab sul rahu leida ja probleeme teise nurga alt vaadata. FOTO: SCANPIX

Kõik me tahame olla terved, tugevad ja õnnelikud. Vana hea võimalus on loota pärnaõieteele, küüslaugule ja hommikvõimlemisele. Kui aga hing ihkab midagi uut või tahaks lihtsalt uute hulluste üle pisut naeru pugistada, tasub silma peal hoida tänavu maailma vallutanud põnevatel ja kohati üsna veidratel tervisetrendidel.

Tellijale Tellijale

TEHNIKAIMED

Higi ütleb kõik. Et tehnoloogia üha julgemalt meie igapäevaellu trügib, ei üllata enam kedagi. Seega üritatakse ka meditsiini vallas leiutada aina rohkem tehnikavidinaid, mis meie elu paremaks muudaksid. Üheks uueks hitiks on kaasaskantavale seadmele või otse nahale asetatav higisensor, mis võimaldab higi koostise analüüsimisel anda vajalikke andmeid elektrolüütide tasakaalu, keha veesisalduse, lihaspinge ja üldise füüsilise vormi kohta. USA ettevõte Electrozyme teeb praegu viimaseid jõupingutusi, et sellised higisensori ribadega seadmed müüki lasta ja massikaubaks muuta. Ettevõtte esindajate sõnul võimaldavad need anda infot, mida tavalised kaasaskantavad seadmed ei suuda. Näiteks annab higiriba teada, millal inimene peaks sirutama käe veeklaasi järele või tekib ülekuumenemise oht.

27.02.2015 02.03.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto