Sisukord
Eesti
Postimees
27.02.2015
Eesti Palju õnne Dilbert Tagakülg Taavi Rõivas ja Edgar Savisaar väitlevad täna kell 11 Kukus Marek Helmil sai kõrini Eesti lühiuudised Idapiiri väljaehitamiseks eraldatakse 70 miljonit eurot Mälumäng Ma ei soovi koostööd ohtu seada Riik ostab ASilt Raju Sindi paisu Rahandusminister oletab enamaid põhjusi Uus reaalsus nõuab uusi samme Aastad, mis lõid senise elu segamini Horoskoop Kohus lubas kinnipeetaval osaleda riigikogu valimistel Male Välireklaamide keelu rikkumine tõi kaasa menetluse Majandus Ma ei soovi koostööd ohtu seada Põllumajandusminister andis raha puidutöötlemise keskusele Rahandusminister oletab enamaid põhjusi Majanduse lühiuudised Marek Helmil sai kõrini Kuidas Apple Microsofti seljatas Apple’i auto võib tulla juba viie aasta pärast Välismaa Välismaa lühiuudised Putini lemmikud: peaasi, et meilt rohkem tanke tellitaks Ukraina hakkas raskerelvastust tagasi tõmbama Arvamus Postimees 1910. aastal Juhtkiri: muutunud maksuseadus viis lahkumisavalduseni Heili Sibrits: muutused võivad kasuks tulla Kirsti Viljamaa: Mida saan mina teha, et maailm oleks õiglasem? Ahto Lobjakas: sama jõgi Henrik Roonemaa: e-valimised on valmis, räägime nüüd arvetest Päeva karikatuur Kultuur Tšellokuninganna muusikaline visiit Tallinna Sport Arsenal pani end üliraskesse seisu Rockil kordusmänguks kümnepunktiline edu Spordi lühiuudised Eesti naised võeti rajalt maha Juhtiva mängija lahkumine viib tagasi algusesse Vaade eemalt: Pärnu ja TTÜ on soosikud Tarbija Lennureisid, mis ei unune eal Tartu Maadlus tuleb rahvale lähemale 101-aastane Olga Juhkam igatseb koju Uue keskuse põhjaplaat on peaaegu valmis Aednikud kujundavad Tartu ülikooli palmihoonet Priit Pullerits: piiripealne sohk Võimsas loos annavad tooni armastus ja reetmine Juuksuriõpilased korjasid Peterburist medaleid Sheriff Saloon meelitab suurte hamburgeritega Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Mingi teema annab endast pidevalt märku. Kui varem oled seda ignoreerinud, siis nüüd on aeg see kas lahendada või jäädavalt, kuid samas lahendamata kõrvale visata.

SÕNN Sa ei ole kunagi illusioonide maailmas elanud ega tee seda ka nüüd. Ütled välja, kuidas asjad on, ning ei pea vastutama selle eest, kuidas keegi reageerib.

KAKSIKUD Oled jõudnud punkti, kus tunned, et sa ei viitsi enam muretseda ja närveldada. Las teised elavad edasi selle maailma hakklihamasinas, sina võtad nüüdsest rahulikumalt.

VÄHK Tunned end nagu mingisuguses müstilises võrgus olevat. Kui tahad oma valitud suunas minna, tõukab saatus sind hoopis teise suunda.

LÕVI Õpid läbi hirmu ennast paremini tundma. Hirm tekkis sellest, et sa ei tunne end piisavalt. Raputa endalt maha kaaslaste ja ühiskonna kirjutatud ja kirjutamata reeglid.

NEITSI Keegi kannab mitut maski ning selle tõttu tundub ta ohtlikuna. Sisetunne ei peta, seda ta on. Püüa end vaimselt ja füüsiliselt võimalikuks rünnakuks ette valmistada.

KAALUD Püüad vältida kõike kahtlast, kuid seda enam tuleb seda sinu ellu. Kõikuval pinnal žonglöörimine ei ole just parim elamise viis. Leia enesekindlus ka segasel ajal.

SKORPION Kas ketrad lapsepõlves ja teismelisena omaks võetud mõttemustrit? Uued olukorrad ja uued inimesed näitavad, et see on sinu arengu takistuseks.

AMBUR Kas tõesti kellegi teise oma on parem kui sinu oma? Ei pruugi olla. Sa näed, mida tahad näha. Mingi osa sinu elust on alati olnud hiilgavast hiilgavam.

KALJUKITS Ootad, mida annab tänane päev, sest tunned, et see kujuneb väga eriliseks. Uudishimu aina kasvab. Ole lahke, sest igaüks meist vajab naeratust ja head sõna.

VEEVALAJA Kui sinu elus variseb üks asi kokku, siis teine muutub selle tõttu aina tugevamaks. Saad inspiratsiooni eluga edasiminekuks just läbikukkumisest.

KALAD Pead midagi selgitama aeglaselt, kuid samas avameelselt. Mõni asi sellest võib tekitada häbitunnet. Saa sellest üle, seda enam hinnatakse sinu julgust.

Seotud lood
    26.02.2015 28.02.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
    LOGI SISSE
    Sul ei ole kontot?
    Loo Minu Meedia konto