Sisukord
AK
Postimees
15.02.2020
Eesti Postimehel kaheksa kujundusauhinna kandidaati Eesti Rahva Muuseum muinsuskaitse alla (2) Kodu panti – rikkus paistab (5) Majandus Stockmann hakkab jalgu alla saama LHV päästis konkurendi aktsionärid plindrist Merko vähendab järsult dividende TS Laevad kavandab uue parvlaeva ostu, rahvas tahab silda (8) Välismaa Postimees Müncheni julgeolekukonverentsil: Vene rünnaku võimalust võetakse realistlikult (19) Renzi ja Di Maio lammutavad Itaalia valitsust (1) Aasias vahetati valentinipäevaõrnusi näomaski varjus Arvamus Juhtkiri: korralagedus taksonduses (2) Herman Kelomees: Kaja, nii ei saa rallit sõita! (8) Köidete kaupa vaimuvara Poliitilisest pärandist loobuja Ida-Aasia imemees Luba kartmatult kihutada (2) Kultuur Digikultuur. Digitaalse ajalookultuuri sünd (2) Sport Kas Evansi närv ja auto peavad vastu? Mart Soidro kolumn: vesine värk Oja ja Talihärm punktikohal Esimene Eesti mäesuusataja pääseb MK-sarja Saaremaa võrkpallurid teenisid matši täieliku tippklubiga Kliima Üheksa kliimamurrangut, mida tagasi pöörata ei saa (5) AK Soomeugrilase minapilt ja vallutaja pilk (2) Digikultuur. Digitaalse ajalookultuuri sünd (2) NÄDALA PLAAT: Lill ühes, nuga teises käes Aja auk. Laulame keha elektrilist Juurikas. Kiri Stenbocki majast Juurikas. Millest mõelda seksi ajal? Juurikas. Viimane veerg Arter Toomas Sulling: Osa soomlasi pidas seda häbiplekiks, et Soome inimene tuleb meile operatsioonile (7) Kuidas pimedad näeksid teatrit ja kurdid kuuleks laulupidu? Viimnepäev (2) Appi, huntide pealetung! Kas varsti lapsed neil hambus? (13) Roosa, pikajalgne Bob äratab südametunnistusi Antarktika 200 – värske peatükk Eesti mereajaloos ehk albatrossitiibadega suitsupääsukesed (1) Priit Pullerits: kus ja millega «Talve» film eksib? (5) Vastlasupp läheb aina rohelisemaks ja kergemaks (3) Pittsburgh – teras, ketšup ja Andy Warhol Otse silmapiirini ja siis paremale. Helsingi motomessist, ja mitte üksnes mootorratturitele Stiilne viis hulluks minna Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Noored, paneme tuima

1 min lugemist
Laura Junson and The Jeth FOTO: Kuvatõmmis

Laura Junson and The Jeth

Laura Junson and The Jeth

enda välja antud

Hinne: 2

Tellijale

Ootused olid Laura Junsoni ja Jethi plaati kuulama asudes kahesugused. Eelkõige olid need seotud sellega, et varem oli see Viljandis džässlaulu õppinud tütarlaps hakanud silma suurepärase Kali Briis Bändi liikmena. Et kuidas ta nüüd selle Briisi osas toimetab, kas hoiab lähedale või eemaldub, mõlemad variandid tundusid ühtviisi huvitavad.

Selgus, et oli eemaldunud. Aga see ei ole hea eemaldumine. Laura Junson and Jethi debüütplaati rõhub selline Viljandi kultuurikolledži stiilis pop-folgi taak, mida tegelikult ei saa isegi nimetada taagaks, sest taak on midagi, mis teeb valu ja olemise raskeks. Võimalik, et sellega püütakse võidelda, võimalik, et alistutakse sellele resignatsioonis. See plaat aga ei ole üks ega teine. Laura Junson and the Jeth toimetab sarnastel aladel, kus on juba küll erinevate lähenemisviisidega toimetanud näiteks Ewert and the Two Dragons, Curly Strings, Trad. Attack!, Tenfold Rabbit, kuid erinevalt viimatimainitutest puudub neil igasugune karakter.

14.02.2020 16.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto