Sisukord
Eesti
Postimees
28.02.2015
Eesti Mälumäng Emori värskeim uuring: Reform tõuseb, EKRE langeb Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Kütusevarguste arv hüppas lakke Valimisõhtu Postimehega Õppus hirmutas kohalikke elanikke Rõivas ja Savisaar võtsid Kukus mõõtu Tagakülg Eesti lühiuudised Narvas tabati rekordkogus hašišit OECD soovitab keskenduda suurtele eesmärkidele Kuue kange tõehetk Majandus Tallink müüb kaks laeva ja ostab uue LNG laeva Vaikimine lubamatu Eesti on endiselt Euroopa pailaps Välismaa Kuuba ei taha enam terrorismi toetaja olla Välismaa lühiuudised Saksa parlament ulatas Kreekale abikäe Arvamus Madis-Ulf Regi: minu päevik 2015 Tagasivaade: Kaaperdatud lennuk Postimees 1933. aastal: wõitlus korteriüüride ümber Artemi Troitski: Olukorrast Venemaal ja selle ümber. Loengukonspekt Kuue kange tõehetk Juhtkiri: Valima! Iga hääl loeb Päeva karikatuur Andres Reimer: rahandusminister maksukahvlis Kultuur Globaalfolk Sümfooniline üllatus Kosmos või Austraalia Luulehetk — hetk luules Aja auk. Pärl statistikameres Igaühe isiklik Vilde Eduard Vilde – 150: suur au ja väljakutse käsikäes Väärt noortekirjandus Jumalad möllavad Ameerikas Igav Ida-Euroopa vanamees Sport Spordi lühiuudised Levadia jahib särgile lisatärni Eesti suusakoondis valmistas ebameeldiva üllatuse Intervjuu: Karol Mets tegi esimese suure ja planeeritud sammu Tarbija Pere, kes ei tahtnud pildile Neljalapseline pere muutus seaduse silmis kahelapseliseks AK Kosmos või Austraalia Aja auk. Pärl statistikameres Sümfooniline üllatus Eesti suusatajate seiklused Falunis Luulehetk — hetk luules Noored, paneme tuima Kel võim, sel vesi Eduard Vilde – 150: suur au ja väljakutse käsikäes Artemi Troitski: Olukorrast Venemaal ja selle ümber. Loengukonspekt Jumalad möllavad Ameerikas Väärt noortekirjandus Igav Ida-Euroopa vanamees Ettevaatust, kreeklased! Vana Ojasoo Teater kütab edasi Globaalfolk Tagasivaade: Kaaperdatud lennuk Veteranid ei taha taltuda Mariann Rikka, Sandra Vokk: psühholoogiline kaitse – sõja ja rahu piiridel Nädala album. B-pool on A-pool Igaühe isiklik Vilde Tiiu Kuurme: hästi õppivad tublid tüdrukud Mati ja Volli seiklused Arter Toomas Sulling: olen aktiivne fatalist Kevadkuu künnisel Horoskoop Trendikalt terve Märtsikuu Hispaania filmidega Susan Luitsalu: oled haige? Istu kodus! Chablis – jah, see on Chardonnay! Maitseid kogu maalt Hääle värvija Naine, kes oskab märgata Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Mõõdukust ei ole enam ollagi, vaid elu kulgeb valguse ja varju vahel. Mingis asjas käid sõna otseses mõttes põhjas ära, et sealt siis fööniksina tõusta.

SÕNN Tead, et informatsiooni valdamine annab võimu. Nii informatsiooni kui ka võimu tuleb aga õiges koguses ja õigel ajal doseerida.

KAKSIKUD Kas minna elus edasi mööda konarlikku või siledat teed? Mõlemal on omad plussid ja miinused. Pigem valiksid sellise tee, mis on segu neist kahest.

VÄHK Sind paelub aina enam salapärane ja nähtamatu. Ka teiste inimeste luukered, saladused ja mõtetes toimuv. Uurid, mis käivitab sind ja mis teisi.

LÕVI Oled millegi alguses ja see algus on väga raske. Isegi nii raske, et tekitab meelehärmi ja paneb mõlgutama loobumismõtteid. Ära anna alla!

NEITSI Oled oma eraelus jõudnud punkti, kus pead olema lahinguks valmis. Kõik ei ole elu ja surma küsimus, vaid elus on ka demilitariseeritud tsoone. Rõhu positiivsusele.

KAALUD Jagad oma mõtteid ja tundeid rohkem ning vaatad kaugemale. Kogud uusi teadmisi reisimise, raamatute ja uute kogemuste kaudu.

SKORPION Saad nüüd võimaluse lavale astuda ja kõikide pilgud pöörduvad sinule. Hakkad õitsema, sest oled saanud vajalikul määral tunnustust.

AMBUR Kui oled kriisiolukorras, otsi kiiresti taganemistee. Selle leidnud, saad maha rahuneda ja olukorda analüüsima hakata. Ära unusta, et kõik on lõpuks mööduv.

KALJUKITS Talvine tülpimus hakkab kahanema, kuna päevad on muutunud juba pikemaks ja valgust on rohkem. Naerata, ja elu naeratab vastu.

VEEVALAJA Harutad lahti mingeid emotsionaalseid aspekte, mis pärinevad lapsepõlvest. Teed seda nii tunnete kui ka meenutuste abil. Ratsionaalsust täiendab hea intuitsioon.

KALAD Näitad korraga nii oma sära, selgelt mõtlemist kui ka sõjakust. Näitad, et oskad olla ühtaegu rajaleidja ja järgija. Mingit asja teed oma elus esimest korda.

Seotud lood
    27.02.2015 02.03.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto