Horoskoop

Postimees
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

JÄÄR Mõõdukust ei ole enam ollagi, vaid elu kulgeb valguse ja varju vahel. Mingis asjas käid sõna otseses mõttes põhjas ära, et sealt siis fööniksina tõusta.

SÕNN Tead, et informatsiooni valdamine annab võimu. Nii informatsiooni kui ka võimu tuleb aga õiges koguses ja õigel ajal doseerida.

KAKSIKUD Kas minna elus edasi mööda konarlikku või siledat teed? Mõlemal on omad plussid ja miinused. Pigem valiksid sellise tee, mis on segu neist kahest.

VÄHK Sind paelub aina enam salapärane ja nähtamatu. Ka teiste inimeste luukered, saladused ja mõtetes toimuv. Uurid, mis käivitab sind ja mis teisi.

LÕVI Oled millegi alguses ja see algus on väga raske. Isegi nii raske, et tekitab meelehärmi ja paneb mõlgutama loobumismõtteid. Ära anna alla!

NEITSI Oled oma eraelus jõudnud punkti, kus pead olema lahinguks valmis. Kõik ei ole elu ja surma küsimus, vaid elus on ka demilitariseeritud tsoone. Rõhu positiivsusele.

KAALUD Jagad oma mõtteid ja tundeid rohkem ning vaatad kaugemale. Kogud uusi teadmisi reisimise, raamatute ja uute kogemuste kaudu.

SKORPION Saad nüüd võimaluse lavale astuda ja kõikide pilgud pöörduvad sinule. Hakkad õitsema, sest oled saanud vajalikul määral tunnustust.

AMBUR Kui oled kriisiolukorras, otsi kiiresti taganemistee. Selle leidnud, saad maha rahuneda ja olukorda analüüsima hakata. Ära unusta, et kõik on lõpuks mööduv.

KALJUKITS Talvine tülpimus hakkab kahanema, kuna päevad on muutunud juba pikemaks ja valgust on rohkem. Naerata, ja elu naeratab vastu.

VEEVALAJA Harutad lahti mingeid emotsionaalseid aspekte, mis pärinevad lapsepõlvest. Teed seda nii tunnete kui ka meenutuste abil. Ratsionaalsust täiendab hea intuitsioon.

KALAD Näitad korraga nii oma sära, selgelt mõtlemist kui ka sõjakust. Näitad, et oskad olla ühtaegu rajaleidja ja järgija. Mingit asja teed oma elus esimest korda.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles