T, 26.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Rõivas ja Savisaar võtsid Kukus mõõtu

Facebook
Comments
Taavi Rõivas
Taavi Rõivas Foto: Liis Treimann

Peaminister ja Reformierakonna esimees Taavi Rõivas ning Tallinna linnapea ja Keskerakonna esimees Edgar Savisaar salvestasid neljapäeval Tallinnas Kuku raadio stuudios tulise valimisdebati, mis jõudis päev hiljem eetrisse.

Savisaar kinnitas «Valimisstuudios», et on valimisvõidu korral valmis valitsusse minema. Saatejuhi märkuse peale, et ega ta tegelikult väga valitsusse kipugi, vaid on hea meelega edasi Tallinna linnavalitsuses, vastas poliitik: «Kui Toompeale valitakse, muidugi tuleb Toompeale minna.»

Savisaare sõnul on Keskerakond valmis vajalikke reforme läbi viima, kuid seda ei saa teha üksi. «Mina lähtun seisukohast, et sinna, kus vaja teha reforme, ei tohi Reformierakonda ligi lasta, olgu see haldus- või haridusreform,» lausus ta.

Rõivase sõnul võib iga erakond tänavasiltide värvis või koolimajade projektis tsentristidega üksmeelele jõuda. «Aga kui asi on põhimõttelistes küsimustes, siis ma ei näe koostöövõimalust Keskerakonnaga, kes on ühemõtteliselt õigustanud Venemaad Krimmi annekteerimisel, rünnakuid Ukrainas; öelnud, et me ei peaks rakendama Venemaale sanktsioone,» loetles ta.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles