Sisukord
Eesti
Postimees
28.02.2015
Eesti Mälumäng Emori värskeim uuring: Reform tõuseb, EKRE langeb Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Kütusevarguste arv hüppas lakke Valimisõhtu Postimehega Õppus hirmutas kohalikke elanikke Rõivas ja Savisaar võtsid Kukus mõõtu Tagakülg Eesti lühiuudised Narvas tabati rekordkogus hašišit OECD soovitab keskenduda suurtele eesmärkidele Kuue kange tõehetk Majandus Tallink müüb kaks laeva ja ostab uue LNG laeva Vaikimine lubamatu Eesti on endiselt Euroopa pailaps Välismaa Kuuba ei taha enam terrorismi toetaja olla Välismaa lühiuudised Saksa parlament ulatas Kreekale abikäe Arvamus Madis-Ulf Regi: minu päevik 2015 Tagasivaade: Kaaperdatud lennuk Postimees 1933. aastal: wõitlus korteriüüride ümber Artemi Troitski: Olukorrast Venemaal ja selle ümber. Loengukonspekt Kuue kange tõehetk Juhtkiri: Valima! Iga hääl loeb Päeva karikatuur Andres Reimer: rahandusminister maksukahvlis Kultuur Globaalfolk Sümfooniline üllatus Kosmos või Austraalia Luulehetk — hetk luules Aja auk. Pärl statistikameres Igaühe isiklik Vilde Eduard Vilde – 150: suur au ja väljakutse käsikäes Väärt noortekirjandus Jumalad möllavad Ameerikas Igav Ida-Euroopa vanamees Sport Spordi lühiuudised Levadia jahib särgile lisatärni Eesti suusakoondis valmistas ebameeldiva üllatuse Intervjuu: Karol Mets tegi esimese suure ja planeeritud sammu Tarbija Pere, kes ei tahtnud pildile Neljalapseline pere muutus seaduse silmis kahelapseliseks AK Kosmos või Austraalia Aja auk. Pärl statistikameres Sümfooniline üllatus Eesti suusatajate seiklused Falunis Luulehetk — hetk luules Noored, paneme tuima Kel võim, sel vesi Eduard Vilde – 150: suur au ja väljakutse käsikäes Artemi Troitski: Olukorrast Venemaal ja selle ümber. Loengukonspekt Jumalad möllavad Ameerikas Väärt noortekirjandus Igav Ida-Euroopa vanamees Ettevaatust, kreeklased! Vana Ojasoo Teater kütab edasi Globaalfolk Tagasivaade: Kaaperdatud lennuk Veteranid ei taha taltuda Mariann Rikka, Sandra Vokk: psühholoogiline kaitse – sõja ja rahu piiridel Nädala album. B-pool on A-pool Igaühe isiklik Vilde Tiiu Kuurme: hästi õppivad tublid tüdrukud Mati ja Volli seiklused Arter Toomas Sulling: olen aktiivne fatalist Kevadkuu künnisel Horoskoop Trendikalt terve Märtsikuu Hispaania filmidega Susan Luitsalu: oled haige? Istu kodus! Chablis – jah, see on Chardonnay! Maitseid kogu maalt Hääle värvija Naine, kes oskab märgata Meelelahutus Koomiks Sudoku

Rõivas ja Savisaar võtsid Kukus mõõtu

1 min lugemist
Taavi Rõivas FOTO: Liis Treimann

Peaminister ja Reformierakonna esimees Taavi Rõivas ning Tallinna linnapea ja Keskerakonna esimees Edgar Savisaar salvestasid neljapäeval Tallinnas Kuku raadio stuudios tulise valimisdebati, mis jõudis päev hiljem eetrisse.

Savisaar kinnitas «Valimisstuudios», et on valimisvõidu korral valmis valitsusse minema. Saatejuhi märkuse peale, et ega ta tegelikult väga valitsusse kipugi, vaid on hea meelega edasi Tallinna linnavalitsuses, vastas poliitik: «Kui Toompeale valitakse, muidugi tuleb Toompeale minna.»

Savisaare sõnul on Keskerakond valmis vajalikke reforme läbi viima, kuid seda ei saa teha üksi. «Mina lähtun seisukohast, et sinna, kus vaja teha reforme, ei tohi Reformierakonda ligi lasta, olgu see haldus- või haridusreform,» lausus ta.

Rõivase sõnul võib iga erakond tänavasiltide värvis või koolimajade projektis tsentristidega üksmeelele jõuda. «Aga kui asi on põhimõttelistes küsimustes, siis ma ei näe koostöövõimalust Keskerakonnaga, kes on ühemõtteliselt õigustanud Venemaad Krimmi annekteerimisel, rünnakuid Ukrainas; öelnud, et me ei peaks rakendama Venemaale sanktsioone,» loetles ta.

Seotud lood
27.02.2015 02.03.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto