Sisukord
Eesti
Tänane leht
28.02.2015
Eesti Mälumäng Emori värskeim uuring: Reform tõuseb, EKRE langeb Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Kütusevarguste arv hüppas lakke Valimisõhtu Postimehega Õppus hirmutas kohalikke elanikke Rõivas ja Savisaar võtsid Kukus mõõtu Tagakülg Eesti lühiuudised Narvas tabati rekordkogus hašišit OECD soovitab keskenduda suurtele eesmärkidele Kuue kange tõehetk Majandus Tallink müüb kaks laeva ja ostab uue LNG laeva Vaikimine lubamatu Eesti on endiselt Euroopa pailaps Välismaa Kuuba ei taha enam terrorismi toetaja olla Välismaa lühiuudised Saksa parlament ulatas Kreekale abikäe Arvamus Madis-Ulf Regi: minu päevik 2015 Tagasivaade: Kaaperdatud lennuk Postimees 1933. aastal: wõitlus korteriüüride ümber Artemi Troitski: Olukorrast Venemaal ja selle ümber. Loengukonspekt Kuue kange tõehetk Juhtkiri: Valima! Iga hääl loeb Päeva karikatuur Andres Reimer: rahandusminister maksukahvlis Kultuur Globaalfolk Sümfooniline üllatus Kosmos või Austraalia Luulehetk — hetk luules Aja auk. Pärl statistikameres Igaühe isiklik Vilde Eduard Vilde – 150: suur au ja väljakutse käsikäes Väärt noortekirjandus Jumalad möllavad Ameerikas Igav Ida-Euroopa vanamees Sport Spordi lühiuudised Levadia jahib särgile lisatärni Eesti suusakoondis valmistas ebameeldiva üllatuse Intervjuu: Karol Mets tegi esimese suure ja planeeritud sammu Tarbija Pere, kes ei tahtnud pildile Neljalapseline pere muutus seaduse silmis kahelapseliseks AK Kosmos või Austraalia Aja auk. Pärl statistikameres Sümfooniline üllatus Eesti suusatajate seiklused Falunis Luulehetk — hetk luules Noored, paneme tuima Kel võim, sel vesi Eduard Vilde – 150: suur au ja väljakutse käsikäes Artemi Troitski: Olukorrast Venemaal ja selle ümber. Loengukonspekt Jumalad möllavad Ameerikas Väärt noortekirjandus Igav Ida-Euroopa vanamees Ettevaatust, kreeklased! Vana Ojasoo Teater kütab edasi Globaalfolk Tagasivaade: Kaaperdatud lennuk Veteranid ei taha taltuda Mariann Rikka, Sandra Vokk: psühholoogiline kaitse – sõja ja rahu piiridel Nädala album. B-pool on A-pool Igaühe isiklik Vilde Tiiu Kuurme: hästi õppivad tublid tüdrukud Mati ja Volli seiklused Arter Toomas Sulling: olen aktiivne fatalist Kevadkuu künnisel Horoskoop Trendikalt terve Märtsikuu Hispaania filmidega Susan Luitsalu: oled haige? Istu kodus! Chablis – jah, see on Chardonnay! Maitseid kogu maalt Hääle värvija Naine, kes oskab märgata Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tagakülg

1 min lugemist
Kääbuskitse Tegita sünnipäeva tähistamine. FOTO: Inari Leiman

Loomaaia uudised

Kitsed said maiustada

Neljapäeval said kõik laste loomaaia kääbuskitsed ning ka alpakad õueaedikus maiustada heinast ja okstest meisterdatud sünnipäevatordiga, mis oli garneeritud kõikvõimalike köögiviljadega alates porganditest ning lõpetades kõrvitsate, pirnide ja tomatitega. Peeti laste loomaaia vanima kääbuskitse Tegita (pildil) 10. sünnipäeva.

Tegita sünnipäeva puhul välja kuulutatud joonistus- ja meisterdusvõistlusele laekus 161 tööd, kaugeim neist jõudis pärale Rootsist. Kõik tööd on vaatamiseks välja pandud keskkonnahariduskeskusest laste loomaaeda viivasse koridori. Nendega saab tutvuda ka laste loomaaia Facebooki lehel. Kääbuskitse sünnipäeval valiti välja vahvaimad, mille autorid saavad ka autasustatud.

Ei tea, kas kevadine ilm või hoopis naaberaedikust sõõrmeisse kanduvad ahvatlevad lõhnad panid teravmokk-ninasarvik Kigomal südame kiiremini põksuma, sest kogu eelmise nädalavahetuse kappas ta ringi ning hirnus ja viuksus vaheldumisi. Tema südamedaam Kibibi aga kõrvalaedikus tähelepanu püüdvast peiupoisist end veel häirida ei lasknud.

Keskkonnahariduskeskuses sisustati jääkaruklass, kus lapsed saavad ülevaate Tallinna loomaaias elanud ja elavatest jääkarudest ning täiendada oma teadmisi neid ohustavatest teguritest.

Nädalavahetusel: postimees.ee

kajastab valimispäeva meeleolusid ja vahendab operatiivselt valimistulemusi.

Esmaspäeval Postimehes

«Kasu» küljel vastavad maksuametnikud lugejate küsimustele tulu deklareerimise kohta.

Seotud lood
    27.02.2015 02.03.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto