Sisukord
Eesti
Postimees
02.03.2015
Eesti Palju õnne Dilbert Rahva «ärkamisest» kantud valimised Tagakülg Valimiskomisjon sõitis Piirissaarele hõljukiga Võrokesed eelistavad valimisurni e-hääletusele 0203esikas EKRE väike valimisvõit Taavi Rõivasel enim väljavaateid valitsus moodustada IRLi peol: «Sotsid lähevad ikka eest!» Vabaerakond sai kindlustunde kell üheksa Reformierakonna pidu algas juubeldustega Sotside peol oli kõige murelikuma näoga erakonna esimees Horoskoop Narva hääletas Keskerakonna ja sotside poolt Male Lugeja küsib, maksuametnik vastab: kogu tõde tuludeklaratsiooni täitmisest Majandus Börs on hakanud tasapisi elavnema Kolmandik börsifirmade omanikest on peidus Välismaa Reaktsioone Nemtsovi tapmisele Kas juhtub Kirov-2 ehk kes surub Putinit nurka? Arvamus Rahva «ärkamisest» kantud valimised Postimees 1934. aastal: aurik hukkus teel Tallinnast Helsingi Juhtkiri: rahvas on rääkinud … Indrek Kuus: päev pärast valimisi Võimjalas Sport Spordi lühiuudised Kalev püüab uute jõududega sobituda Enneolematult võimas — Northug võidab ka lootusetus olukorras Peep Pahv: karikas ajab ammu üle ääre Final Four on Eesti klubide siseasi Tallinn Lasnamäe üllatas enneolematu valimisaktiivsusega Tarbija Lugeja küsib, maksuametnik vastab: kogu tõde tuludeklaratsiooni täitmisest Tartu Õpetajad poevad KAMA taha Teabe ja püha sõna kõrvale tuli ka roppusi Valijate arvates on Eesti suurim probleem väljaränne Kambja valla valijad ei nurise elu üle ega loo illusioone palju paremast tulevikust Käopesa neli last vajavad hingamiseks annetajate abi Ellen Lätt sai eile 102 Puhja sulgeb gümnaasiumi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Kui ühe kaaslasega võid hakata võimu pärast võitlema, siis teisega leiad kergesti ühise keele. Võid märgata, et vastandid tõmbuvad ja sarnased tõukuvad.

SÕNN Kui keegi püüab sinu üle domineerima hakata ega lase sul olla see, kes sa oled, siis näitad sarvi. Samas võib see isik tunduda paeluvana, kuna ta on väga erinev.

KAKSIKUD Sinu pai tundub kellelegi vastukarva silitamisena. Sinu puhul on sama, tema tehtu ei haaku sinuga. Päevas on palju ärritamist ja ärrituvust.

VÄHK Kui oled keset rivaalitsemist ja ärategemist, püüa säilitada tasakaal ja jääda iseendaks. Sa ei ole allaandja ja loobumisvõidu mõtteid sa samuti ei mõlguta.

LÕVI Tunned end ühes suhtes halvasti, sest sulle tundub, et sind ei võeta tõsiselt. Mõistad, et see võib olla tingitud temperamendi erinevustest.

NEITSI Kas näed vaid probleeme ja mitte võimalusi? Tegelikult ei pruugita sinust lihtsalt aru saada, kuna su mõttekäigud ei ole tavapärased.

KAALUD Kui üks suhtlus on duell, siis teine on duett. Naudid esimest, kuid teisest saad hiilgavaid ideid. Liituda võib veel keegi, kes sind sõna-sõnalt mõistab.

SKORPION Sädemeid lendab ja võid saada n-ö armastuse elektrilöögi, kuid just midagi sellist sa olidki oodanud. Oled tänase päeva kuningas või kuninganna.

AMBUR Saavutad kellegagi koos töötades palju enam kui üksinda. Püüa aga vältida rivaalitsemist, sest nii võid endale ise jala ette panna.

KALJUKITS Sinu elus on siirast armastust ja poolehoidu, mida varem võimatuks pidasid. Kui seda liiaks läheb, annad delikaatselt teada, et mis liig, see liig.

VEEVALAJA Paned enda ümber kõik kihama ja tekitad elevust. Oled just see isik, keda oodati ja kelle ideid aktsepteeritakse, sest näed asju väga originaalsete nurkade all.

KALAD Tunned, et mingi ühiskonnas valitsev asi on ahistav. Sa ei talu ka piiranguid, mis lämmatavad. Mingis keskkonnas tunned end kui võõras element.

Seotud lood
    28.02.2015 03.03.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto