L, 2.07.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Horoskoop

Postimees
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Oled väga loov ja see teeb sind asendamatuks. Samas ei pruugi sa tähtaegadest kinni pidada. Pead laveerima, et vajalikele isikutele meele järgi olla.

SÕNN Näed võimalusi seal, kus teised näevad tühja õhku. Pakud välja lahenduse, mis esmalt ei pruugi toimida, kuid kellegi märkuse järel teed uuenduse ja kõik loksub paika.

KAKSIKUD Võid sattuda väga erinevate meeleolude keskele ja hakata neid endasse imema. Kui sinu jaoks saab küllalt, siis vajad aega endaga olemiseks.

VÄHK Oled pehmem ja tajud kaaslaste energiaid suurepäraselt. Oskad vajalikus kohas tundeid maha jahutada ja kuumemaks keerata.

LÕVI Kas oled probleeme lihtsalt ette kujutanud? Küllap vist, sest tegelik elu näitab lõpuks midagi muud. Sünge pilt hakkab haihtuma ja näed kõike õigetes värvides.

NEITSI Kaod vahepeal oma unistuste maailma ja lase vaimul puhata. Sealt väljudes oled erksam ja selgem kui varem. Ära lase pisiasjadel uuesti üle pea kasvada.

KAALUD Päeva iseloomustab arvude ja faktide segadik. Sa ei pruugi aru saada, miks asjad on nii, nagu need on. Kui lähed vooluga kaasa, siis lõpuks selgub kõik.

SKORPION Kuulad sisetunnet, sest just siis tead, kelle käest mida küsida ja mida küsimata jätta. See ei kehti mitte ainult tööasjade, vaid ka eraelu kohta.

AMBUR Analüüsid, mis on sinu jaoks väärtuslik ja mis mitte ning mis pakub naudingut. Märkad, et oled muutunud ja koos sellega on muutunud ka sinu naudingueelistused.

KALJUKITS Tahad olla vallutaja, mitte vallutatav. Oled valmis võistluseks ja mida intensiivsem see on, seda parem.

VEEVALAJA Sa ei ole kunagi kartnud oma tundeid väljendada ega karda seda ka nüüd. Tead, mida tahad ja mis kuulub sulle. Sa ei mõista neid, kes peavad sind egoistiks.

KALAD Oled iha ja armastuse kütkes. Tunned end uue inimesena, kellel on kõik võimalik. Mida enam oled armastanud ja hinnanud teisi, seda enam armastatakse ja hinnatakse sind.

Tagasi üles