Sisukord
Eesti
Tänane leht
03.03.2015
Eesti Dilbert Horoskoop Ligi: meil on IRLi suhtes hinges väike kibedus Palju õnne Simson: uues riigikogus näeb rohkem demokraatiat Reinsalu: erakonna esimees vastutab ka rasketel aegadel Helme: ei tohi lasta Reformierakonnal end ära kasutada Vaata, kes võivad asendusliikmetena riigikokku veel pääseda Tagakülg Herkel: lihtsalt niisama koalitsiooni ei lähe Mikser: Reformierakond üritab peataolekut ära kasutada Maris Lauri kuulutas ametiautode rindel välja vaherahu Vabaerakond keeldub käpiku rollist Male Jätkata saavad vähem kui pooled Mälumäng Interaktiivne: kõige rohkem uusi tulijaid on reformaritel Majandus Maailma rikkaim inimene on endiselt Bill Gates Suhtekorraldaja: Helmi tagasiastumispalve oli omakasupüüdlik Maris Lauri kuulutas ametiautode rindel välja vaherahu Majanduse lühiuudised Välismaa ÜRO: Ida-Ukraina kriis mõjutab kõige valusamalt naisi, lapsi, pensionäre Välismaa lühiuudised Tsiviilisikule on sõjalõksust pageda keerukas Arvamus Taavi Minnik: mõrv Kremli müüride ääres Ahto Lobjakas: Reformierakonna ideaalmaastik Erkki Bahovski: uus parlament vajab oskuslikku diplomaatiat Juhtkiri: kuus tordilõiku Postimees 1906. aastal Jürgen Tamme: poliitilise Mozarti tapmine Kultuur Kas eimiski kunstis kõnetab? Sport Spordi lühiuudised Spordirahva esindajad jooksid valimistel lati alt läbi Viisik jahib kulda, kurjad koerad kannul Vastutusest, selle puudumisest, Eesti suusakoondisest ja tulevikust Nurger ja Jõesaar kinnitavad USA üliõpilasliigas kanda Tartu Vargused teevad elanikke valvsaks Tartu aukodaniku juubeliks valmis tema elulooraamat Sofi Oksase «Tuvide» üllatav lavaversioon Uus õppekava koolitab keelte ja kultuuride süvatundjad Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Oled väga loov ja see teeb sind asendamatuks. Samas ei pruugi sa tähtaegadest kinni pidada. Pead laveerima, et vajalikele isikutele meele järgi olla.

SÕNN Näed võimalusi seal, kus teised näevad tühja õhku. Pakud välja lahenduse, mis esmalt ei pruugi toimida, kuid kellegi märkuse järel teed uuenduse ja kõik loksub paika.

KAKSIKUD Võid sattuda väga erinevate meeleolude keskele ja hakata neid endasse imema. Kui sinu jaoks saab küllalt, siis vajad aega endaga olemiseks.

VÄHK Oled pehmem ja tajud kaaslaste energiaid suurepäraselt. Oskad vajalikus kohas tundeid maha jahutada ja kuumemaks keerata.

LÕVI Kas oled probleeme lihtsalt ette kujutanud? Küllap vist, sest tegelik elu näitab lõpuks midagi muud. Sünge pilt hakkab haihtuma ja näed kõike õigetes värvides.

NEITSI Kaod vahepeal oma unistuste maailma ja lase vaimul puhata. Sealt väljudes oled erksam ja selgem kui varem. Ära lase pisiasjadel uuesti üle pea kasvada.

KAALUD Päeva iseloomustab arvude ja faktide segadik. Sa ei pruugi aru saada, miks asjad on nii, nagu need on. Kui lähed vooluga kaasa, siis lõpuks selgub kõik.

SKORPION Kuulad sisetunnet, sest just siis tead, kelle käest mida küsida ja mida küsimata jätta. See ei kehti mitte ainult tööasjade, vaid ka eraelu kohta.

AMBUR Analüüsid, mis on sinu jaoks väärtuslik ja mis mitte ning mis pakub naudingut. Märkad, et oled muutunud ja koos sellega on muutunud ka sinu naudingueelistused.

KALJUKITS Tahad olla vallutaja, mitte vallutatav. Oled valmis võistluseks ja mida intensiivsem see on, seda parem.

VEEVALAJA Sa ei ole kunagi kartnud oma tundeid väljendada ega karda seda ka nüüd. Tead, mida tahad ja mis kuulub sulle. Sa ei mõista neid, kes peavad sind egoistiks.

KALAD Oled iha ja armastuse kütkes. Tunned end uue inimesena, kellel on kõik võimalik. Mida enam oled armastanud ja hinnanud teisi, seda enam armastatakse ja hinnatakse sind.

Seotud lood
    02.03.2015 04.03.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto