Sisukord
Eesti
Tänane leht
02.03.2015
Eesti Palju õnne Dilbert Rahva «ärkamisest» kantud valimised Tagakülg Valimiskomisjon sõitis Piirissaarele hõljukiga Võrokesed eelistavad valimisurni e-hääletusele 0203esikas EKRE väike valimisvõit Taavi Rõivasel enim väljavaateid valitsus moodustada IRLi peol: «Sotsid lähevad ikka eest!» Vabaerakond sai kindlustunde kell üheksa Reformierakonna pidu algas juubeldustega Sotside peol oli kõige murelikuma näoga erakonna esimees Horoskoop Narva hääletas Keskerakonna ja sotside poolt Male Lugeja küsib, maksuametnik vastab: kogu tõde tuludeklaratsiooni täitmisest Majandus Börs on hakanud tasapisi elavnema Kolmandik börsifirmade omanikest on peidus Välismaa Reaktsioone Nemtsovi tapmisele Kas juhtub Kirov-2 ehk kes surub Putinit nurka? Arvamus Rahva «ärkamisest» kantud valimised Postimees 1934. aastal: aurik hukkus teel Tallinnast Helsingi Juhtkiri: rahvas on rääkinud … Indrek Kuus: päev pärast valimisi Võimjalas Sport Spordi lühiuudised Kalev püüab uute jõududega sobituda Enneolematult võimas — Northug võidab ka lootusetus olukorras Peep Pahv: karikas ajab ammu üle ääre Final Four on Eesti klubide siseasi Tallinn Lasnamäe üllatas enneolematu valimisaktiivsusega Tarbija Lugeja küsib, maksuametnik vastab: kogu tõde tuludeklaratsiooni täitmisest Tartu Õpetajad poevad KAMA taha Teabe ja püha sõna kõrvale tuli ka roppusi Valijate arvates on Eesti suurim probleem väljaränne Kambja valla valijad ei nurise elu üle ega loo illusioone palju paremast tulevikust Käopesa neli last vajavad hingamiseks annetajate abi Ellen Lätt sai eile 102 Puhja sulgeb gümnaasiumi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Valimiskomisjon sõitis Piirissaarele hõljukiga

1 min lugemist

Eile varahommikul sõitis viieliikmeline valimiskomisjon piirivalve hõljukiga Piirissaarele, et valida saaks ka veerandsada saarel elavat inimest.

Tellijale Tellijale

Kõrvalistel tegelastel on praegu sellesse pisivalda pea võimatu pääseda, sest jääolud on kehvad ja saare enda hõljuk remondis. Eile kella 16ks oli hääle andnud 16 piirissaarlast.

Komisjoni esimehe Ilmar Metsanurga sõnul on saarerahval kombeks käia valimistel ikka linnariietes, mitte tööroobades. «On näha, et inimesed peavad oluliseks just õigel päeval valimist. Rahvast käib küll vähe, aga igav ei ole,» lausus Metsanurk. «Valijad on jutukad ja vestavad igasugu lugusid: mis uudist, kuidas jääolud, kuidas kala liigub. Kõik sellised asjad.»

28.02.2015 03.03.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto