Sisukord
Eesti
Postimees
02.03.2015
Eesti Palju õnne Dilbert Rahva «ärkamisest» kantud valimised Tagakülg Valimiskomisjon sõitis Piirissaarele hõljukiga Võrokesed eelistavad valimisurni e-hääletusele 0203esikas EKRE väike valimisvõit Taavi Rõivasel enim väljavaateid valitsus moodustada IRLi peol: «Sotsid lähevad ikka eest!» Vabaerakond sai kindlustunde kell üheksa Reformierakonna pidu algas juubeldustega Sotside peol oli kõige murelikuma näoga erakonna esimees Horoskoop Narva hääletas Keskerakonna ja sotside poolt Male Lugeja küsib, maksuametnik vastab: kogu tõde tuludeklaratsiooni täitmisest Majandus Börs on hakanud tasapisi elavnema Kolmandik börsifirmade omanikest on peidus Välismaa Reaktsioone Nemtsovi tapmisele Kas juhtub Kirov-2 ehk kes surub Putinit nurka? Arvamus Rahva «ärkamisest» kantud valimised Postimees 1934. aastal: aurik hukkus teel Tallinnast Helsingi Juhtkiri: rahvas on rääkinud … Indrek Kuus: päev pärast valimisi Võimjalas Sport Spordi lühiuudised Kalev püüab uute jõududega sobituda Enneolematult võimas — Northug võidab ka lootusetus olukorras Peep Pahv: karikas ajab ammu üle ääre Final Four on Eesti klubide siseasi Tallinn Lasnamäe üllatas enneolematu valimisaktiivsusega Tarbija Lugeja küsib, maksuametnik vastab: kogu tõde tuludeklaratsiooni täitmisest Tartu Õpetajad poevad KAMA taha Teabe ja püha sõna kõrvale tuli ka roppusi Valijate arvates on Eesti suurim probleem väljaränne Kambja valla valijad ei nurise elu üle ega loo illusioone palju paremast tulevikust Käopesa neli last vajavad hingamiseks annetajate abi Ellen Lätt sai eile 102 Puhja sulgeb gümnaasiumi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Taavi Rõivasel enim väljavaateid valitsus moodustada

2 min lugemist
Esialgsed valimistulemused. FOTO: www.vvk.ee

Innuka osavõtuga valimistel tekkis ennustatult tihe rebimine kahe suurima konkurendi – Keskerakonna ja Reformierakonna vahel, kuid pärast mandaat mandaadis mõõduvõttu on suurem võimalus valitsus kokku panna siiski Reformierakonnal. Kui võidab Keskerakond ja president teeb ettepaneku valitsus moodustada Edgar Savisaarele, ei pruugi sellest asja saada, sest ülejäänud on koostöö temaga välistanud.

Tellijale Tellijale

Kõigi aegade põnevaimaks valimisteks nimetatud heitluse suurim üllatus võrreldes eelmiste valimistega on see, et nelja kartellierakonna võimu hakkavad riigikogus segama kaks uut tulijat. Esimeste valimistulemuste laekumise tundide suurüllataja oli Vabaerakonna varivalitsuse peaministrikandidaat Artur Talvik, kes liikus järjekindlalt isikumandaadi poole. Meeleolu Vabaerakonna peol oli võitluslik ja lootusrikas, Talviku suuredu olid nad söandanud loota.

Üks Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) juhtidest Martin Helme lubas valimiskünnise ületamisest kuuldes, et see on alles algus. «Me jätkame rongkäiguga ega lase Kremli propagandal meid segada,» ütles Helme.

28.02.2015 03.03.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto