Sisukord
Eesti
Tänane leht
03.03.2015
Eesti Dilbert Horoskoop Ligi: meil on IRLi suhtes hinges väike kibedus Palju õnne Simson: uues riigikogus näeb rohkem demokraatiat Reinsalu: erakonna esimees vastutab ka rasketel aegadel Helme: ei tohi lasta Reformierakonnal end ära kasutada Vaata, kes võivad asendusliikmetena riigikokku veel pääseda Tagakülg Herkel: lihtsalt niisama koalitsiooni ei lähe Mikser: Reformierakond üritab peataolekut ära kasutada Maris Lauri kuulutas ametiautode rindel välja vaherahu Vabaerakond keeldub käpiku rollist Male Jätkata saavad vähem kui pooled Mälumäng Interaktiivne: kõige rohkem uusi tulijaid on reformaritel Majandus Maailma rikkaim inimene on endiselt Bill Gates Suhtekorraldaja: Helmi tagasiastumispalve oli omakasupüüdlik Maris Lauri kuulutas ametiautode rindel välja vaherahu Majanduse lühiuudised Välismaa ÜRO: Ida-Ukraina kriis mõjutab kõige valusamalt naisi, lapsi, pensionäre Välismaa lühiuudised Tsiviilisikule on sõjalõksust pageda keerukas Arvamus Taavi Minnik: mõrv Kremli müüride ääres Ahto Lobjakas: Reformierakonna ideaalmaastik Erkki Bahovski: uus parlament vajab oskuslikku diplomaatiat Juhtkiri: kuus tordilõiku Postimees 1906. aastal Jürgen Tamme: poliitilise Mozarti tapmine Kultuur Kas eimiski kunstis kõnetab? Sport Spordi lühiuudised Spordirahva esindajad jooksid valimistel lati alt läbi Viisik jahib kulda, kurjad koerad kannul Vastutusest, selle puudumisest, Eesti suusakoondisest ja tulevikust Nurger ja Jõesaar kinnitavad USA üliõpilasliigas kanda Tartu Vargused teevad elanikke valvsaks Tartu aukodaniku juubeliks valmis tema elulooraamat Sofi Oksase «Tuvide» üllatav lavaversioon Uus õppekava koolitab keelte ja kultuuride süvatundjad Meelelahutus Koomiks Sudoku

Ligi: meil on IRLi suhtes hinges väike kibedus

3 min lugemist
Jürgen Ligi FOTO: Erik Prozes

Reformierakonna aseesimees Jürgen Ligi ütles intervjuus Postimehele, et ta ei tahaks koalitsiooni moodustamisel ühtegi ust kinni lüüa, kuid tõdes samas, et iga erakonnaga on raskusi.

Tellijale Tellijale

-Kas Reformierakonna jaoks läksid valimised mugavalt või ebamugavalt?

Hästi ebamugav on parlamendi killustumine nn uute jõudude tulekuga, kes tegelikult on kõik vanadest erakondadest inimesed, reeglina palju kandideerinud ja pole kõige nooremad inimesed. Uute jõudude ootus tõi kaks väikest erakonda ja oli teada, et nad tulevad üle künnise. Põhimure on, kas saab kokku vähegi toimiva valitsuse. See ei ole kindlasti lahendatud, aga vähemasti on üks selge liider (Reformierakond – toim), kellel on suur tõenäosus, võimalus korralik valitsus kokku panna. Meil on ikka oma nägu ja selged otsused.

02.03.2015 04.03.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto