Sisukord
Eesti
Postimees
03.03.2015
Eesti Dilbert Horoskoop Ligi: meil on IRLi suhtes hinges väike kibedus Palju õnne Simson: uues riigikogus näeb rohkem demokraatiat Reinsalu: erakonna esimees vastutab ka rasketel aegadel Helme: ei tohi lasta Reformierakonnal end ära kasutada Vaata, kes võivad asendusliikmetena riigikokku veel pääseda Tagakülg Herkel: lihtsalt niisama koalitsiooni ei lähe Mikser: Reformierakond üritab peataolekut ära kasutada Maris Lauri kuulutas ametiautode rindel välja vaherahu Vabaerakond keeldub käpiku rollist Male Jätkata saavad vähem kui pooled Mälumäng Interaktiivne: kõige rohkem uusi tulijaid on reformaritel Majandus Maailma rikkaim inimene on endiselt Bill Gates Suhtekorraldaja: Helmi tagasiastumispalve oli omakasupüüdlik Maris Lauri kuulutas ametiautode rindel välja vaherahu Majanduse lühiuudised Välismaa ÜRO: Ida-Ukraina kriis mõjutab kõige valusamalt naisi, lapsi, pensionäre Välismaa lühiuudised Tsiviilisikule on sõjalõksust pageda keerukas Arvamus Taavi Minnik: mõrv Kremli müüride ääres Ahto Lobjakas: Reformierakonna ideaalmaastik Erkki Bahovski: uus parlament vajab oskuslikku diplomaatiat Juhtkiri: kuus tordilõiku Postimees 1906. aastal Jürgen Tamme: poliitilise Mozarti tapmine Kultuur Kas eimiski kunstis kõnetab? Sport Spordi lühiuudised Spordirahva esindajad jooksid valimistel lati alt läbi Viisik jahib kulda, kurjad koerad kannul Vastutusest, selle puudumisest, Eesti suusakoondisest ja tulevikust Nurger ja Jõesaar kinnitavad USA üliõpilasliigas kanda Tartu Vargused teevad elanikke valvsaks Tartu aukodaniku juubeliks valmis tema elulooraamat Sofi Oksase «Tuvide» üllatav lavaversioon Uus õppekava koolitab keelte ja kultuuride süvatundjad Meelelahutus Koomiks Sudoku

Reinsalu: erakonna esimees vastutab ka rasketel aegadel

2 min lugemist
IRLi esimees Urmas Reinsalu. FOTO: Erik Prozes

IRL peab erakonnakaaslastega partei juhtimise ja tuleviku asjus nõu lähiajal, aga selge on, et erakonna esimees kannab vastutust nii parematel kui ka raskematel hetkedel, ütles IRLi esimees Urmas Reinsalu.

Tellijale Tellijale

-Analüütikud on öelnud, et esiteks jäi valijale arusaamatuks IRLi madalapalgaliste tulumaksuvabastus, teiseks suutmatus võtta kindel seisukoht kooseluseaduse suhtes.

Mis puudutab konkreetseid sõnumeid, siis ma arvan, et maksureformi sõnum oli oluline. See kõnetas paljusid inimesi. Kas valijate jaoks olid need küsimused lõppvaliku langetamisel kesksed? Tõenäoliselt mobiliseeris kõhklevaid valijaid Keskerakonna ja Reformierakonna vastandumine viimastel nädalatel rohkem kui sisupoliitilised teemad. Mis puudutab kooseluseadust, siis tõsi on see, et me ei võtnud seda oma programmis keskseks küsimuseks. Aga meie erakonna seisukoht ei olnud küll kuskil varjatud, kes asjast vähegi huvitus.

02.03.2015 04.03.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto