Sisukord
Talisport
Postimees
03.03.2015
Eesti Dilbert Horoskoop Ligi: meil on IRLi suhtes hinges väike kibedus Palju õnne Simson: uues riigikogus näeb rohkem demokraatiat Reinsalu: erakonna esimees vastutab ka rasketel aegadel Helme: ei tohi lasta Reformierakonnal end ära kasutada Vaata, kes võivad asendusliikmetena riigikokku veel pääseda Tagakülg Herkel: lihtsalt niisama koalitsiooni ei lähe Mikser: Reformierakond üritab peataolekut ära kasutada Maris Lauri kuulutas ametiautode rindel välja vaherahu Vabaerakond keeldub käpiku rollist Male Jätkata saavad vähem kui pooled Mälumäng Interaktiivne: kõige rohkem uusi tulijaid on reformaritel Majandus Maailma rikkaim inimene on endiselt Bill Gates Suhtekorraldaja: Helmi tagasiastumispalve oli omakasupüüdlik Maris Lauri kuulutas ametiautode rindel välja vaherahu Majanduse lühiuudised Välismaa ÜRO: Ida-Ukraina kriis mõjutab kõige valusamalt naisi, lapsi, pensionäre Välismaa lühiuudised Tsiviilisikule on sõjalõksust pageda keerukas Arvamus Taavi Minnik: mõrv Kremli müüride ääres Ahto Lobjakas: Reformierakonna ideaalmaastik Erkki Bahovski: uus parlament vajab oskuslikku diplomaatiat Juhtkiri: kuus tordilõiku Postimees 1906. aastal Jürgen Tamme: poliitilise Mozarti tapmine Kultuur Kas eimiski kunstis kõnetab? Sport Spordi lühiuudised Spordirahva esindajad jooksid valimistel lati alt läbi Viisik jahib kulda, kurjad koerad kannul Vastutusest, selle puudumisest, Eesti suusakoondisest ja tulevikust Nurger ja Jõesaar kinnitavad USA üliõpilasliigas kanda Tartu Vargused teevad elanikke valvsaks Tartu aukodaniku juubeliks valmis tema elulooraamat Sofi Oksase «Tuvide» üllatav lavaversioon Uus õppekava koolitab keelte ja kultuuride süvatundjad Meelelahutus Koomiks Sudoku

Vastutusest, selle puudumisest, Eesti suusakoondisest ja tulevikust

3 min lugemist
Peeter Kümmel. FOTO: NordicFocus

Kuigi Falunis toimunud murdmaasuusatamise MM oli eestlaste jaoks senise kehva hooaja nigel jätk, ei rutta alaliidu peasekretär Jaak Mae põhjalike järelduste tegemisega. Ta rõhutas, et hooaja lõpuni on veel terve kuu ning see aeg tuleb kindlasti ära oodata. Mae jutt ei tekitanud kuigi suuri lootusi, et juba mitu hooaega maailma mõistes põhjas asuvas Eesti suusatamist ootaksid olulised muudatused.

Tellijale Tellijale

Eile Kapellskärist laevaga Paldiski poole teel olles Postimehega vestelnud Mae jutust ei selgunud, kes Eesti Suusaliidus sportlaste kehvade tulemuste eest vastutust kannab. Terve mõistus ütleb, et vastutust peaksid kandma sportlased ja treenerid, aga ka alaliidus tööülesannete poolest saavutusspordiga tegelev inimene ehk siis spordidirektor.

Tegelikkult... Spordidirektori ametit pidav Raul Olle tegeleb igapäevaselt põhiliselt administratiivsete küsimustega ning treeninguprotsessi ei puutu. Sportlaste taseme ja võistlusvalmiduse eest vastutavat peatreenerit aga suusatajatel polegi, sest sellise inimese palgal hoidmisel polevat lihtsalt mõtet.

02.03.2015 04.03.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto