Sisukord
Eesti
Tänane leht
03.03.2015
Eesti Dilbert Horoskoop Ligi: meil on IRLi suhtes hinges väike kibedus Palju õnne Simson: uues riigikogus näeb rohkem demokraatiat Reinsalu: erakonna esimees vastutab ka rasketel aegadel Helme: ei tohi lasta Reformierakonnal end ära kasutada Vaata, kes võivad asendusliikmetena riigikokku veel pääseda Tagakülg Herkel: lihtsalt niisama koalitsiooni ei lähe Mikser: Reformierakond üritab peataolekut ära kasutada Maris Lauri kuulutas ametiautode rindel välja vaherahu Vabaerakond keeldub käpiku rollist Male Jätkata saavad vähem kui pooled Mälumäng Interaktiivne: kõige rohkem uusi tulijaid on reformaritel Majandus Maailma rikkaim inimene on endiselt Bill Gates Suhtekorraldaja: Helmi tagasiastumispalve oli omakasupüüdlik Maris Lauri kuulutas ametiautode rindel välja vaherahu Majanduse lühiuudised Välismaa ÜRO: Ida-Ukraina kriis mõjutab kõige valusamalt naisi, lapsi, pensionäre Välismaa lühiuudised Tsiviilisikule on sõjalõksust pageda keerukas Arvamus Taavi Minnik: mõrv Kremli müüride ääres Ahto Lobjakas: Reformierakonna ideaalmaastik Erkki Bahovski: uus parlament vajab oskuslikku diplomaatiat Juhtkiri: kuus tordilõiku Postimees 1906. aastal Jürgen Tamme: poliitilise Mozarti tapmine Kultuur Kas eimiski kunstis kõnetab? Sport Spordi lühiuudised Spordirahva esindajad jooksid valimistel lati alt läbi Viisik jahib kulda, kurjad koerad kannul Vastutusest, selle puudumisest, Eesti suusakoondisest ja tulevikust Nurger ja Jõesaar kinnitavad USA üliõpilasliigas kanda Tartu Vargused teevad elanikke valvsaks Tartu aukodaniku juubeliks valmis tema elulooraamat Sofi Oksase «Tuvide» üllatav lavaversioon Uus õppekava koolitab keelte ja kultuuride süvatundjad Meelelahutus Koomiks Sudoku

Helme: ei tohi lasta Reformierakonnal end ära kasutada

1 min lugemist
Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esimees Mart Helme. FOTO: Erik Prozes

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esimees Mart Helme ütles intervjuus Postimehele, et teised erakonnad peaksid enne Reformierakonnaga läbirääkimistele minekut omavahel seisukohad kokku leppima.

Tellijale Tellijale

-Küllap olete isegi kuulnud, et osa inimesi imestavad, kuidas teie toetus nii suur oli?

Me ei ole nii radikaalsed. Ütleksin, et me oleme jõulised. Aga kuna eestlane on selline alalhoidlik ja ettevaatlik, peab ta jõulisust radikaalsuseks. Öelge, milles radikaalsus meie puhul nii väga väljendub? See, et ütleme, et Eesti ei saa vastu võtta massimmigratsiooni – kas see on radikalism? Või kui ütleme, et kooseluseaduse vastuvõtmise viis ja seadus ise pole head ja me oleme selle vastu? Siis on suurem osa eesti rahvast radikaalsed.

02.03.2015 04.03.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto