Sisukord
Jalgpall
Tänane leht
03.03.2015
Eesti Dilbert Horoskoop Ligi: meil on IRLi suhtes hinges väike kibedus Palju õnne Simson: uues riigikogus näeb rohkem demokraatiat Reinsalu: erakonna esimees vastutab ka rasketel aegadel Helme: ei tohi lasta Reformierakonnal end ära kasutada Vaata, kes võivad asendusliikmetena riigikokku veel pääseda Tagakülg Herkel: lihtsalt niisama koalitsiooni ei lähe Mikser: Reformierakond üritab peataolekut ära kasutada Maris Lauri kuulutas ametiautode rindel välja vaherahu Vabaerakond keeldub käpiku rollist Male Jätkata saavad vähem kui pooled Mälumäng Interaktiivne: kõige rohkem uusi tulijaid on reformaritel Majandus Maailma rikkaim inimene on endiselt Bill Gates Suhtekorraldaja: Helmi tagasiastumispalve oli omakasupüüdlik Maris Lauri kuulutas ametiautode rindel välja vaherahu Majanduse lühiuudised Välismaa ÜRO: Ida-Ukraina kriis mõjutab kõige valusamalt naisi, lapsi, pensionäre Välismaa lühiuudised Tsiviilisikule on sõjalõksust pageda keerukas Arvamus Taavi Minnik: mõrv Kremli müüride ääres Ahto Lobjakas: Reformierakonna ideaalmaastik Erkki Bahovski: uus parlament vajab oskuslikku diplomaatiat Juhtkiri: kuus tordilõiku Postimees 1906. aastal Jürgen Tamme: poliitilise Mozarti tapmine Kultuur Kas eimiski kunstis kõnetab? Sport Spordi lühiuudised Spordirahva esindajad jooksid valimistel lati alt läbi Viisik jahib kulda, kurjad koerad kannul Vastutusest, selle puudumisest, Eesti suusakoondisest ja tulevikust Nurger ja Jõesaar kinnitavad USA üliõpilasliigas kanda Tartu Vargused teevad elanikke valvsaks Tartu aukodaniku juubeliks valmis tema elulooraamat Sofi Oksase «Tuvide» üllatav lavaversioon Uus õppekava koolitab keelte ja kultuuride süvatundjad Meelelahutus Koomiks Sudoku

Viisik jahib kulda, kurjad koerad kannul

4 min lugemist
Meistriliiga 25. hooaeg. FOTO: Pm

Põhja-Eesti lahtised meistrivõistlused ühes Paide ja Tartu osalusega, muiati – pisut mõrult – eelmisel aastal jalgpalli Eesti meistriliiga koosseisu vaadates. Tänavu on pilt teine, sest maid hakkavad jagama kümme klubi seitsmest eri linnast. Taas on kõrgeimas mängus Pärnu ja Viljandi, põnevaim küsimus ehk «Kes võtab tiitli?» on aga selline, millele vastust leida ülikeeruline. Või kas ikka on?

Tellijale Tellijale

«See on nii lihtne küsimus, millest pääseb alati ühtemoodi – vastamata,» naeris Eesti Jalgpalli Liidu president Aivar Pohlak. «Viis meeskonda võitlevad väga selgelt meistritiitli pärast ja see ei ole niisama sõnakõlks. Ju need viis meeskonda hakkavad mingil hetkel suuremas või väiksemas tropis edasi liikuma ja teine viisik üritab kurjade koertena neid kandadest või tagumikust hammustada. Kindlasti läheb see hammustamine sel aastal korduvalt ka õnneks. Aga meistrit ma mitte ainult ei taha, vaid tõepoolest ka ei oska mitte kuidagi ennustada,» sõnas Pohlak.

02.03.2015 04.03.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto