Sisukord
Eesti
Postimees
22.02.2020
Eesti Viljandi valmistub võõrustama presidendi pidu (3) Süda läheb soojaks ja hingele pai – pannakse tähele Mida teha vabariigi aastapäeval? (2) Majandus Põhjamaade pankade veri hakkas viimaks hüübima Välismaa «Ihne nelik» keeldus kriipsugi taandumast (33) KOHALIK VAADE ⟩ Kolmejalgsed vallandasid Leedus liiklusraevu (12) Liibüas evakueeriti sõja jalust mitu tuhat kaamelit Arvamus Juhtkiri: viinarindel muutustega (4) Evelyn Kaldoja: valgustav lobiabsurd (1) Õlitööstuse eestkõneleja (4) Sipsik elab veel! (1) Läti ema eksirännakud (2) Esitus, mis tõi pisara silma Kertu Birgit Anton: kliimapööret ei tehta meie eest ära (19) Kultuur ELBERT TUGANOV 100 ⟩ Filmiarhitekt, kes ehitas Eesti animatsioonikiriku Loosiõnn innustas rahvariideid uurima Sport Eesti mehed vollemaailma absoluutses tipus Taavi Libe: kuidas tuua inimesed video­mängude abil spordi juurde? EAL nõuab Rally Estonia korraldamise eest meeletut summat (1) Kriisk: presidendiamet oleks minu olümpia Soomlase ajastu start jahmatas isegi suuri optimiste Kliima Uus normaalsus: jäävabal talvel sööb torm Eesti randa nagu labidaga Merendus Hiina viirus muserdab maailma laevandust AK Tehnoloogiagigantide uue põlvkonna juhid Liiga hilja ja poolikult tehtud otsus Ukraina ekspert: «Ilma Venemaa otsese sekkumiseta oleks see sõda varsti läbi» (4) Hasso Krull: maa, rahvas ja riik (21) VIDEO ⟩ Kunst sinu ümber. Dokumentaalne poeet Kristina Norman ELBERT TUGANOV 100 ⟩ Filmiarhitekt, kes ehitas Eesti animatsioonikiriku Kus poliitik ees, seal bandiidid taga Nädala plaat. Nagu seest külm juustuburger Nädala plaat. Ruttab aeglaselt keset üksildasi masse Kutse presidendi vastuvõtule Juurikas. Eesti tänab (1) Arter Depressiooni põrgust pääsenud Liis Velsker: mõtlesin, et paneks kogu raha selle alla, et lihtsalt ennast hävitada (1) Käputäis Eesti «kurjategijaid» Siberi kolkas... Viirusest ohtlikum (19) Kaitsja, kes võib mõnikord osutuda tapjaks VIDEO. Mägine Itaalia: hirmud, viirastused ja maagia Ei karjet, ei kõmakat, matkaja lihtsalt kadus teelt Ekstreem-Sipsiku seiklused Umbe hää süük!* Arter otsis võrumaist pidupäevamaitset Loosiõnn innustas rahvariideid uurima Superstaar Anne Veski: «Paabulinnuks ei pea saama!» (1) Kodune helisüsteem 10 000 euro eest. Eestis loodud Audese tippkõlarid valmivad kuulmise järgi (16) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Oskad hinnata seda, mis sul on. Ka neid inimesi, kes on sinu elu paremaks ja mõnusamaks muutnud. Samas ei ole sa alluja ega klammerduja.

SÕNN Tead, mis sinu silmis on haljale oksale jõudmine, ent see ei pruugi kokku langeda teiste arusaamaga sellest. Isegi kui sa juba oled seal, ei jää sa loorberitele puhkama.

KAKSIKUD Kuigi oled varem vastu näppe saanud, leiad endas uuesti julguse riskida. Võid võtta ette midagi sellist, mille peale pole keegi varem tulnud.

VÄHK Sul on silme ees suur unistus, mis nõuab investeeringuid. Selle nimel oled valmis töötama end säästmata. Tegelikult sa ei kulutagi end, sest naudid tehtavat.

LÕVI Oled korraga praktiline ja romantiline. Oskad end väljendada mitmel moel ning investeerida sellesse, mis tekitab nii sinus kui ka partneris hea enesetunde.

NEITSI Positiivses asjas võib peituda ka probleem, kuid sa ei märka seda kohe. See jõuab sulle kohale, kui pead hakkama n-ö tulekahju kustutama.

KAALUD Hirm muudatuste ees? Ära põe, sest ees ootab midagi uut ja huvitavat. Kellegi vigadega leppimine aitab sul end säästa ja olukord laheneb nagu iseenesest.

SKORPION Raha on tähtis, kuid sinu jaoks on veel olulisem, mida head saab sellega ära teha. Maailm on just nii hea või õel, kui endale ette kujutad. Investeerid headuse suurendamisse.

AMBUR Kui oled kellegagi pikka aega koos olnud, saad tema tujudest kohe aru. Teatud asjad kiidad heaks, kuid on ka neid, mida sa partneri puhul heaks ei kiida.

KALJUKITS Mäletad mingit haiget saamist ja tead, kui valus see oli. Selle tõttu püüad selle uuesti tekkimist vältida. Sa ei põgene siiski elu eest, vaid oled valmis kõik vastu võtma.

VEEVALAJA Kuulad kaaslaste muresid kaastundlikult, kuid ei võta neid enda kanda. Igaüks kandku oma koormat ise. Kui aga keegi on tõelises hädas, oled valmis võitlusse sööstma.

KALAD Oled kindel, et seda, mida teed teistele, saad ka ise tunda. Selle tõttu püüad vältida vääritut käitumist. Kui keegi on sinuga tõeline siga olnud, ei pea sa talle andestama.

Seotud lood
    21.02.2020 23.02.2020
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
    LOGI SISSE
    Sul ei ole kontot?
    Loo Minu Meedia konto