P, 29.05.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Horoskoop

Postimees
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Oskad hinnata seda, mis sul on. Ka neid inimesi, kes on sinu elu paremaks ja mõnusamaks muutnud. Samas ei ole sa alluja ega klammerduja.

SÕNN Tead, mis sinu silmis on haljale oksale jõudmine, ent see ei pruugi kokku langeda teiste arusaamaga sellest. Isegi kui sa juba oled seal, ei jää sa loorberitele puhkama.

KAKSIKUD Kuigi oled varem vastu näppe saanud, leiad endas uuesti julguse riskida. Võid võtta ette midagi sellist, mille peale pole keegi varem tulnud.

VÄHK Sul on silme ees suur unistus, mis nõuab investeeringuid. Selle nimel oled valmis töötama end säästmata. Tegelikult sa ei kulutagi end, sest naudid tehtavat.

LÕVI Oled korraga praktiline ja romantiline. Oskad end väljendada mitmel moel ning investeerida sellesse, mis tekitab nii sinus kui ka partneris hea enesetunde.

NEITSI Positiivses asjas võib peituda ka probleem, kuid sa ei märka seda kohe. See jõuab sulle kohale, kui pead hakkama n-ö tulekahju kustutama.

KAALUD Hirm muudatuste ees? Ära põe, sest ees ootab midagi uut ja huvitavat. Kellegi vigadega leppimine aitab sul end säästa ja olukord laheneb nagu iseenesest.

SKORPION Raha on tähtis, kuid sinu jaoks on veel olulisem, mida head saab sellega ära teha. Maailm on just nii hea või õel, kui endale ette kujutad. Investeerid headuse suurendamisse.

AMBUR Kui oled kellegagi pikka aega koos olnud, saad tema tujudest kohe aru. Teatud asjad kiidad heaks, kuid on ka neid, mida sa partneri puhul heaks ei kiida.

KALJUKITS Mäletad mingit haiget saamist ja tead, kui valus see oli. Selle tõttu püüad selle uuesti tekkimist vältida. Sa ei põgene siiski elu eest, vaid oled valmis kõik vastu võtma.

VEEVALAJA Kuulad kaaslaste muresid kaastundlikult, kuid ei võta neid enda kanda. Igaüks kandku oma koormat ise. Kui aga keegi on tõelises hädas, oled valmis võitlusse sööstma.

KALAD Oled kindel, et seda, mida teed teistele, saad ka ise tunda. Selle tõttu püüad vältida vääritut käitumist. Kui keegi on sinuga tõeline siga olnud, ei pea sa talle andestama.

Salvesta lood hiljem lugemiseks!
Minu lood
Eesti uudised
Tallinn
Majandus
Maailm
Arvamus
Kultuur
Sport
Tarbija
Tartu Postimees
Tagasi üles