Sisukord
Välismaa
Tänane leht
04.03.2015
Eesti Dilbert Horoskoop Saarlased saavad ERMilt suure tellimuse Palju õnne Lutsepp jätkab teatris mängimist Erki Savisaar: alati saab paremini Tagakülg «Edetabelijuht» pani toime 28 liiklusrikkumist Võimalike valitsusliitude edetabel Taal: IRL hävis oma populistlikus kampaanias Rõivas hurjutas Madisoni Masso lahkus presidendi nõuniku kohalt Eestis on tuhandeid leetrite vastu vaktsineerimata lapsi Male Ladõnskajale sai saatuslikuks rikutud hääletussedel Mälumäng Vaata, kuidas vaatad — raske on Majandus Majanduse lühiuudised Maailma aktsiaturgudel käib hillitsetud ralli Kehv aasta: idapoliitika mõjutas börsifirmade tulemusi Välismaa Välismaa lühiuudised Vene patrioodile võrdub liberaal sõja ja homodega Moskvas jäeti hüvasti Boriss Nemtsoviga Protestideni on veel pikk tee Kääbusplaneet paljastab planeetide saladusi Arvamus Lugeja kiri: Püsivuse ja truuduse kasvatamine meie noortes Olev Remsu: Kas Ukraina päästab meid? Kõva sõna Mart Raudsaar: valimised kakskümmend viis aastat tagasi Postimees 1902. aastal Vello Pettai: tsentristide puhul süveneb kohaliku erakonna maine Neeme Korv: kambakas Päeva karikatuur Juhtkiri: Moskva mattis lootuse Kultuur Lutsepp jätkab teatris mängimist Ooteruum vaikuse ja tantsu piiril Sport Spordi lühiuudised Levadia võitis kuuenda Superkarika Alonso jääb hooaja avaetapist kõrvale Noorte meistriliigaga liitumine on end juba ära tasunud Pareiko otsustav nädal Läbi aegade parim sai ametlikult rikkaks Tallinn Jalakäijad saavad tulevikus Viru väljakul ruumi juurde Tarbija Eestis on tuhandeid leetrite vastu vaktsineerimata lapsi Sülearvutiga töötamine võib seljale liiga teha Tartu Käopesa laste lugu pälvis annetajate tähelepanu Jääpurjetamise EM ootab rohelist tuld Tudengijazz stardib Emajõelinnast Lihvimine on elu kunst Kaks naist naudivad puutöötunni andmist, kolmas kutsub kooli mehi Kalastaja leidis hukkunud mehe Aparaaditehas areneb koos üürnikega Priit Strandberg armastab kala püüda ja muusikat luua Meelelahutus Koomiks Sudoku

Protestideni on veel pikk tee

1 min lugemist
Jekaterinburgi kohalik tuntud poliitik Jevgeni Artjuh. FOTO: Jaanus Piirsalu

Majanduskriisi põhjustatud hindade ja teenuste tõus ei too Jekaterinburgis veel kedagi tänavale, olid veendunud nii patriootlikud kui liberaalsed eksperdid.

Tellijale Tellijale

Poliitilised põhjused on samuti välistatud. Ainsad tõsised põhjused inimeste tänavale tulemiseks oleksid ulatuslikud koondamised ning palkade-pensionide mitte maksmine.

«Inimesed peavad kõigepealt reaalselt tundma, et neil on elu tõsiselt halvaks läinud,» ütleb kohalik staarajakirjanik Aksana Panova, kohaliku kõige loetuma sõltumatu uudisteportaali znak.com ainuomanik ja juht. «Seda inimesed veel tõsiselt ei tunne, kuigi hinnad on juba tõusnud. Hinnatõus pole otsustav, kuni makstakse palka ja pensione.»

Sisuliselt sama ütleb ka Jekaterinburgi kohalik tuntud poliitik Jevgeni Artjuh, kes kõige muu hulgas kaitseb keskmise suurusega ja väikeettevõtjate huve. «Praegu pole protestideks sotsiaalset baasi. Protestid võivad juhtuda ainult siis, kui inimesi hakatakse massiliselt koondama,» lausub ta.

03.03.2015 05.03.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto