Sisukord
Eesti
Postimees
28.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! Eesti Koroonaviirus jõudis Eestisse Riia kaudu Iraanist «Meil ei ole hädaolukorda ega kriisi – on oht» Reisijatel tasub olla valmis lisakulutusteks Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Katri Raigi suhtes ei alustatud kriminaalmenetlust Sajuses Lõuna-Eestis viibib teede lumest puhastamine Majandus Maitsesuitsu keelamine toob salakauba tagasi Liviko juht: Laua Viinal on eestlaste mandaat Eestlaste sularaha hakkab ringlema läbi USA turvafirma Linnahalli rahastajad tahtsid ka Estonian Airi Välismaa Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Tšetšeeni blogija pääses tapmiskatsest eluga Kesk-Inglismaa üle ujutatud, uus torm tulekul Kreeka protestides sai viga üle 60 inimese Austria näitab eeskuju kahe äärmuse valitsusega Johnson ähvardab suvel kõnelused ELiga katki jätta Süüria opositsiooniväed vallutasid tagasi olulise linna Arvamus Kairi Kreegipuu: mesilase enesehinnangust sotsiaalteadlase pilguga Evald Übi: milleks meile miljonilinn Tallinn? Andrei Kuzitškin: Vene topeltkodakondsus kui Kremli relv Andrus Karnau: kingitus Tallinkile Meie Eesti Aleksei Lotman: looduse hävitamine on enesetapjalik ja amoraalne Mihkel Kunnus: eetilised dilemmad ei kao keskkonnateadmiste kasvades Helle Mäemets: majanduskasvu muutuv mõte Kultuur Just neid lavastusi soovitavad eksperdid Enno Halleki elurõõm ja mängulisus Õõvastav õudusdraama Sport Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Tallinn Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Tartu Monica Rand ja Madis Lepajõe: kaks tegusat koalitsiooniaastat said läbi Kati Voomets: kuidas päriselt raha koguma hakata? Hiinalinna potipõllumeestele tuleb sel aastal kevad teisiti Tartlased panevad ka lähivaldade elanikud ringi väntama Meelelahutus Koomiks Sudoku

Erki Savisaar: alati saab paremini

1 min lugemist
Erki Savisaar FOTO: Erik Prozes / Postimees

Keskerakonna esimehe Edgar Savisaare poeg, riigikogu valimistel ligi kaks tuhat häält kogunud Erki Savisaar (36, pildil) ütles, et tema jaoks oli see tulemus ootuspärane. Tulevane parlamendiliige jäi aga tulevikuplaanidest rääkides napisõnaliseks.

Millised on teie plaanid parlamendis järgmise nelja aasta jooksul?

Ikka rahvast teenida.

Milliste teemadega plaanite tegelda ja oma valijaid esindada?

Kõik põhilised teemad said valimislubadustes üles loetletud. Nende samade teemadega tegelengi.

Kas võiksite konkreetsemalt mõned nendest välja tuua?

(Naerab.) Oh, jah. Laias laastus madalamad maksud ja suuremad palgad. Aga eks paistab, mida tegelikult teha õnnestub. Ootame ära, kuidas valitsus moodustatakse ja mis koalitsiooni me satume.

Saite 1826 häält. Kuidas jäite rahule?

Normaalne.

Kas see tulemus oli teie jaoks ootuspärane või üllatav?

See oli ootuspärane tulemus. Alati saab paremini, aga seekord läks niimoodi.

Kas valijate jaoks mängis rolli ka see, et olete Edgar Savisaare poeg või teenisite need hääled välja oma tööga?

Seda peate mõne politoloogi käest küsima. Ma ei oska seda kuidagi hinnata.

Kas tegite enne valimisi palju tööd?

Loomulikult. Iga päev kohtusin valijatega.

Kas olete mõelnud ka sellele, millises riigikogu komisjonis näete end tulevikus?

Ei ole. Veel on selleks aega.

Seotud lood
27.02.2020 28.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto