Sisukord
Eesti
Tänane leht
04.03.2015
Eesti Dilbert Horoskoop Saarlased saavad ERMilt suure tellimuse Palju õnne Lutsepp jätkab teatris mängimist Erki Savisaar: alati saab paremini Tagakülg «Edetabelijuht» pani toime 28 liiklusrikkumist Võimalike valitsusliitude edetabel Taal: IRL hävis oma populistlikus kampaanias Rõivas hurjutas Madisoni Masso lahkus presidendi nõuniku kohalt Eestis on tuhandeid leetrite vastu vaktsineerimata lapsi Male Ladõnskajale sai saatuslikuks rikutud hääletussedel Mälumäng Vaata, kuidas vaatad — raske on Majandus Majanduse lühiuudised Maailma aktsiaturgudel käib hillitsetud ralli Kehv aasta: idapoliitika mõjutas börsifirmade tulemusi Välismaa Välismaa lühiuudised Vene patrioodile võrdub liberaal sõja ja homodega Moskvas jäeti hüvasti Boriss Nemtsoviga Protestideni on veel pikk tee Kääbusplaneet paljastab planeetide saladusi Arvamus Lugeja kiri: Püsivuse ja truuduse kasvatamine meie noortes Olev Remsu: Kas Ukraina päästab meid? Kõva sõna Mart Raudsaar: valimised kakskümmend viis aastat tagasi Postimees 1902. aastal Vello Pettai: tsentristide puhul süveneb kohaliku erakonna maine Neeme Korv: kambakas Päeva karikatuur Juhtkiri: Moskva mattis lootuse Kultuur Lutsepp jätkab teatris mängimist Ooteruum vaikuse ja tantsu piiril Sport Spordi lühiuudised Levadia võitis kuuenda Superkarika Alonso jääb hooaja avaetapist kõrvale Noorte meistriliigaga liitumine on end juba ära tasunud Pareiko otsustav nädal Läbi aegade parim sai ametlikult rikkaks Tallinn Jalakäijad saavad tulevikus Viru väljakul ruumi juurde Tarbija Eestis on tuhandeid leetrite vastu vaktsineerimata lapsi Sülearvutiga töötamine võib seljale liiga teha Tartu Käopesa laste lugu pälvis annetajate tähelepanu Jääpurjetamise EM ootab rohelist tuld Tudengijazz stardib Emajõelinnast Lihvimine on elu kunst Kaks naist naudivad puutöötunni andmist, kolmas kutsub kooli mehi Kalastaja leidis hukkunud mehe Aparaaditehas areneb koos üürnikega Priit Strandberg armastab kala püüda ja muusikat luua Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tagakülg

1 min lugemist
Roherähn nirki lennutamas. FOTO: Martin Le-May / Twitter

Roherähn lennutas nirki

Briti amatöörfotograaf Martin Le-May jäädvustas Essexis Hornchurchi pargis ebatavalise juhtumi: roherähn lendas, nirk seljas. Fotograafi sõnul oli see nagu mõnest muinasjuturaamatust, kus üks tegelane kannab teist, kuid tegelikult tahtis nirk lindu saagiks, edastas ITV News.

«Lind kandis rasket lisakoormat ning tegemist oli ellujäämisvõitlusega. Võimalik, et nirk pani meid tähele ning lasi linnust lahti ja too pääses vabadusse,» meenutas Le-May.

Dramaatiline ja põnev olukord sai siiski õnneliku lõpu: roherähn jäi ellu, nirk aga paraku tühja kõhuga. elu24.ee

Lõppes hundi- ja ilvesejahi hooaeg

Keskkonnaamet annab teada, et tänavusel jahihooajal kütiti kokku 38 hunti ja kaks ilvest. Kolm hunti kütiti väljaspool jahiaega kahjustuskohtadest, kaks neist Saaremaal ja üks Hiiumaal. Limiidi esimese osana väljastati luba 43 ja teises osas üheksa hundi küttimiseks. Küttimata jäi 17 hunti. Kokku oli tänavusel jahihooajal lubatud küttida 55 hunti.

Ilveseid oli kokku lubatud küttida kolm, üks jäi hooaja lõpuks tabamata. Keskkonnaagentuuri andmetel on alates 2011. aastast langenud nii ilvese kui ka hundi arvukus ning sellega seoses on vähendatud ka küttimislimiiti. Virumaa Teataja

Täna: postimees.ee

jälgib võimukonsultatsioonide käiku Toompeal.

Homme Postimehes

«Aed ja Kodu» teeb sissejuhatuse riisisortide põnevasse maailma.

Seotud lood
    03.03.2015 05.03.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto