Sisukord
Eesti
Tänane leht
05.03.2015
Eesti Kaur Kenderi juhtumiga tegelenud prokurör sattus rünnaku alla Male Politseinikutapja Kalda konvoeeriti kodukohta hääletama «Alateadvuse maja» ja «Põhjatäht» Postimees Kinos Maksuamet soovib paremat koostööd ettevõtjatega Miinisadamas avati vahipataljoni uus kasarm Euroopa Liit kutsus Venemaad Eston Kohvrit vabastama Toompeal koristatakse sahtleid Eesti lühiuudised Võimuliidu poole rühitakse SMSi teel ja teese nõudes Riik ostab Rail Balticu jaoks üle 600 kinnistu Kes kuidas riigikokku pääses? Suurima seikleja tiitel läks ümber maailma purjetajale Horoskoop Aasta spordifoto tegi Postimehe fotograaf Liis Treimann Dilbert Martin Helme: kaebame Päevalehe kohtusse Majandus Petetud kliendid ootavad lahendust Reisiks OÜ juhtidel lasub kuriteokahtlus Majanduse lühiuudised Välismaa Donetski kaevandusõnnetuses jäi kümneid kadunuks Võimud andsid vanglamuuseumile surmahoobi Arvamus Edward Lucas: öö Venemaa kohal Taavi Veskimägi: tugev vaim, nõder keha Juhtkiri: Suurte reformide ootus Postimees 1894. aastal Olesja Lagašina: Kuidas rumalus muutub ohuks Kuus asja, mida nõuavad ettevõtjad ja ametiühingud tulevaselt valitsuselt Päeva karikatuur Kultuur Orkester keeldus noore eestlase teosest Eleegiline lugu kustuvast mälust Sport Laskesuusatajate leeris valitseb MMi eel teadmatus Spordi lühiuudised Tehasesõitjatest neljapaat ja katsetamise võimalus Tarbija Riis võib olla rohkem kui lisand Tartu Taimeriiki ootab ees põhjalik ülevaatus Näitus avas aknad ehteloome tagamaadele Titaanid treenisid Itaalias Võimas ja armas kunst Eduard Vilde kostitas sünnipäevalisi Uspenski kiriku lekkiva katuse parandus jätkub Flybe püstitas veebruari uue rekordi Peakokk Andrus Vaht märkab lugusid Viis eralasteaeda tegutsevad kasutusloata Karu lasteaed võitleb väljakolimise vastu Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Märksõnadeks on loovus ja mängulisus ning see kehtib ka töö ja rahateenimise kohta. Mida hullema idee välja pakud, seda parem.

SÕNN Oled isiksus ja sul on teatud omadused. Hakkad vastu võitlema, kui keegi võtab sind kui trofeed. Keerulises olukorras suunad oma energia ja mõtted positiivsele.

KAKSIKUD Kui keegi on sinu silmis valinud näägutamise tee, siis lihtsalt tõmba uks kinni ja astu ära. Sinu elu ja aeg on liiga väärtuslik, et seda jamadele kulutada.

VÄHK Liigud kõrgete nõudmiste alal ja käid n-ö noateral. See olukord pakub pinget ja lubab end proovile panna alal, mis on sulle tõeliselt omane.

LÕVI Oled valmis millestki ilma olema, kuid mitte leppima viletsa kvaliteediga. Panustad sellesse, mida pead väärtuslikuks ja eluks vajalikuks.

NEITSI Sa ei ole kunagi oma jõukust häbenenud ega tee seda ka nüüd. Sa ka ei kiitle sellega. Naudid endale kuuluvat ja oled valmis seda jagama, kui keegi sinu abi vajab.

KAALUD Mõnda aega võid taluda kunstlikult tekitatud harmooniat, kuid siis tõusevad tegelikud tunded ikkagi pinnale. Teed suu lahti ja ütled vajaliku välja. See samm on õige.

SKORPION Halb mäng ja hea nägu? See ei lähe sinu kirgliku iseloomu ja otsekohesusega kokku. Pigem talud karme väljaütlemisi, sest tead, et need on vähemalt tõepärased.

AMBUR Raha suhtes ei pea sa nüüd väga palju pingutama, sest sul on lähedasi, kes sind toetavad. Oled heas kirjas ka ülemuste ja kolleegide silmis.

KALJUKITS Kas kõik peab ikka elu ja surma küsimus olema? Loomulikult mitte, kuid praegune olukord tundub selline. Kuumad tunded vahetuvad külmusega ja vastupidi.

VEEVALAJA Kas mingi inimene mõjub sulle valusalt ja rebib lahti haavu minevikust? Järelikult on aeg oma haavadega tegeleda ja need lõplikult kinni kasvatada.

KALAD Sa ei ole oma kaarte veel täielikult avanud, sest moment ei ole õige. Salapära säilib ja teeb sind lõpuks kellegi jaoks vastupandamatuks. Lõpuks lased käiku avaliku võrgutamise.

Seotud lood
    04.03.2015 06.03.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto