Horoskoop

JÄÄR Oled painduv ja sobid väga hästi erinevate inimtüüpidega. Ühiseid teemasid on palju ning teete koos midagi, mis jääb kauaks ajaks meelde.

SÕNN Mõistad, et sa ei saa rajata head suhet kahjutundele, sest see oleks ebavõrdne. Probleem võib tekkida ka siis, kui sa ei suuda tundeid sõnadesse panna.

KAKSIKUD Pead tegelema inimestega, kes on jäänud elu hammasrataste vahele. Annad oma tuge, abi ja mõistmist. Samas ootad, et nad ka ise end aitaksid.

VÄHK Võid olla nii loogiline ja ametlik kui ka boheemlaslik ja mõnevõrra elukauge. Mõistad nende erinevate rollide kaudu kaasinimesi ja elu paremini.

LÕVI Tahad justkui midagi, aga nagu ei taha ka. Kaalud, mida võid võita ja mida kaotada. Sa ei mõõda kõike rahas, vaid pigem selles, kas see on huvitav ja kas saad loominguline olla.

NEITSI Hea vaistu abil tabad kergelt ära, mida teised vajavad, ja suudad neid asju pakkuda. Sa ei karda varju jääda, pigem tahadki praegu seal olla ja telgitagustes tegutseda.

KAALUD Liiga karm kriitika võib sinu vaimule halvasti mõjuda. Kui pöörad natuke pilti ja lähened teise nurga alt, siis saad jalad n-ö uuesti maha.

SKORPION Sind ajab vihale see, et sind võetakse iseenesestmõistetavalt. Kaod vahepeal avalikkusest, et uurida, mis siis saab. Need, kes sind väga vajavad, otsivad su kindlasti üles.

AMBUR Naudid privaatsust ja perekesksust. Sa ei astu ühtegi sammu enne, kui oled kindel, et sa ei kahanda kellegi silmis oma väärtust.

KALJUKITS Tahad oma ellu süsteemi ja piire, millest juhinduda. Samas aga ei taha sa olla neljast küljest kogu aeg piiratud. Püüa tegutseda pingevabamalt.

VEEVALAJA Kui oled pühendunud, siis oledki seda. Ära tunne end süüdi, kui aeg-ajalt mõnele kiusatusele järele annad. Kellel neid ei oleks.

KALAD Sul võib tekkida tunne, et sa ei ole piisavalt valvel ja elu sõidab sinust üle. Lase hirmust lahti, siis ei juhtu midagi hullu. Usalda, aga kontrolli.

Seotud lood
    06.03.2015 09.03.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto