E, 4.12.2023

Võimuliidu poole rühitakse SMSi teel ja teese nõudes

Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Reformierakonna juhatus kogunes eile koosolekule, et arutada võimupiruka jagamist, pildil suundub koosolekule peaminister Taavi Rõivas.
Reformierakonna juhatus kogunes eile koosolekule, et arutada võimupiruka jagamist, pildil suundub koosolekule peaminister Taavi Rõivas. Foto: Erik Prozes

Võimukõnelustele kolm erakonda kutsunud Reformierakond soovib ilmselgelt kiiret lahendust, sest iga uus päev pärast valimisi tiksub väiksematele partneritele juurde eneseusku, kõrgemate panuste seadmist ja mitmeid teisigi võimujagamise lahendusi.

Peaminister Taavi Rõivas saatis eile välja võimukõneluste sõnumi (ja seda vähemalt ühel juhul sõna otseses mõttes SMSi teel) praegustele partneritele sotsiaaldemokraatidele, aga ka Isamaa ja Res Publica Liidule ja Vabaerakonnale.

Erinevalt Reformierakonnast ei ole kellelgi neist kolmest kuhugi eriti kiire. Kõige nutikamalt ja lugupidavamalt ei käitunud Reformierakond ka vähemalt mitme IRLi liikme silmis selles mõttes, et nad palusid täna kella 12ks ehk kolm tundi enne kõneluste algust kirja panna oma teesid.

Facebook
Comments
Tagasi üles