Sisukord
Tänane leht
Tänane leht
07.03.2015
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Ladõnskaja vaidlustab hääletustulemuse Postimees võitis seitse auhinda Ostukärult kukkunud laps sai koljuluumurru Oravad pöördusid Kõlvarti asjus kaposse Katri Raik suundub sisekaitseakadeemiasse Lootusrikas nelik puhkab homme Võidurõõm ja kaotuskibedus Lootusrikas võimunelik puhkab pühapäeval Reinsalu hoidus IRLi siseasju kommenteerimast Aasta ajakirjanikku inspireerivad inimesed 0703esikas Majandus Majanduse lühiuudised Naistepäeva eel käib aiandis töö kahes vahetuses Välismaa Mehed on teadmiste omandamisel alaesindatud Välismaa lühiuudised Millega eurosaadikud julgustavad noori emasid? Arvamus Kadri Liik meenutab Boriss Nemtsovi: «Ütlesin talle, hoia siis ennast!» Postimees 1902. aastal Kõva sõna Peeter Langovits: kaks valikut, üks tee Jüri Saar: jumalad ja inimesed Argo Ideon: pintsakud valimisdebatil Päeva karikatuur Juhtkiri: optimistlikult euroalas Toomas Vaks: e-tiiger 2015 Mart Kivastik: kõik minu emast Kultuur Balansseerib noateral Kiri Autorile Pubifunk Postimehe žürii hindab filmikassetti «Kontakt» Vanaduse ilmakord Viimane kontakt Aja auk. Hollywoodi paabel Tabamata ime Soe ja värviline vanaduspõlv Indias (:) eesti luule 2014 – kuldajastu jätkub Sport Spordi lühiuudised Tänaku auto uppus 30 sekundiga Kask sai finaalis kaheksanda koha, Niit edasi ei pääsenud Paremad pojad tagasi koduliigas: mitte enam viimane valik Tarbija Pere saab pingelisele eelarvele vaatamata hakkama Neli poega panevad ema silmad särama AK Peeter Langovits: kaks valikut, üks tee Nädala album. Nelja peaga lohe Luulehetk – hetk luules Pubifunk Balansseerib noateral Toomas Vaks: e-tiiger 2015 Kiri Autorile Tabamata ime Aja auk. Hollywoodi paabel Lumememm, kes ei tahtnud ära sulada Kuidas Juhte koolitada? Viimane veerg Maire Aunaste mõtles järele Soome toob Venemaa tuumariski meie ukse alla Jüri Saar: jumalad ja inimesed Vanaduse ilmakord Kadri Liik meenutab Boriss Nemtsovi: «Ütlesin talle, hoia siis ennast!» (:) eesti luule 2014 – kuldajastu jätkub Arter Horoskoop Hetki elust Elagu erinevused! Soovitused Ahvenamaa lihtsad maitsed Tuulegeneraatori katusel Lugu unistuse täitumisest Liis Haab: inimesed peaksid oskama andestada Juba natuke lahjemalt Tuuli Roosma uus reisisari Varakevadine moepalavik Londonis Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kiri Autorile

1 min lugemist
FOTO: Pm

Natalie Prass

Natalie Prass

Spacebomb Records

Hinne: 5

Tellijale Tellijale

Tere, Natalie. Te ei tunne mind, aga mulle tundub, et viimastel nädalatel olen mina saanud Teiega lähedalt tuttavaks. Kuulates Teie suurepärast debüütalbumit, olen korduvalt pidanud tundma valu, millest Te nii avatult ja intiimselt laulate. Ma mõistan, et see kõik juhtus juba aastal 2012, mil Te selle muusika kirjutasite ja lindistasite, ning ma arvan, et see on kuritegu muusika vastu, et maailm on pidanud selle avaldamist ootama kolm aastat.

Õnneks ei ole see muusika aegunud – Teil on õnnestunud segada folk, r’n’b, džäss, estraad ja filmimuusika sellisel moel, et isegi 21. sajandil seda kuulates kõlab see täiesti värskelt, isegi kui kõlapildilt meenutab pigem eelmise sajandi keskpaika ja kohati isegi veel varasemat aega. See, kuidas Te suudate laulda suurest valust, jäädes kahe jalaga maa peale ja muutes justkui muinasjutust pärit maailma kohaks, kus ka printsid ja printsessid lähevad lõpuks lahku ja saavad haiget, on lihtsalt geniaalne. Kui tavaliselt oleks need teemad rusuvad, siis Teie viis seda kirjeldada on helge ja näitab Teid selle kaudu väga tugeva autori ning isiksusena. See muusika tekitab tunde, et ma tahan seda üha uuesti kuulata, sest kõik need filmilikud orkestratsioonid on lihtsalt ajatud ja võimsad ja puhastavad hinge argipäevast.

06.03.2015 09.03.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto