Sisukord
Tänane leht
Tänane leht
07.03.2015
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Ladõnskaja vaidlustab hääletustulemuse Postimees võitis seitse auhinda Ostukärult kukkunud laps sai koljuluumurru Oravad pöördusid Kõlvarti asjus kaposse Katri Raik suundub sisekaitseakadeemiasse Lootusrikas nelik puhkab homme Võidurõõm ja kaotuskibedus Lootusrikas võimunelik puhkab pühapäeval Reinsalu hoidus IRLi siseasju kommenteerimast Aasta ajakirjanikku inspireerivad inimesed 0703esikas Majandus Majanduse lühiuudised Naistepäeva eel käib aiandis töö kahes vahetuses Välismaa Mehed on teadmiste omandamisel alaesindatud Välismaa lühiuudised Millega eurosaadikud julgustavad noori emasid? Arvamus Kadri Liik meenutab Boriss Nemtsovi: «Ütlesin talle, hoia siis ennast!» Postimees 1902. aastal Kõva sõna Peeter Langovits: kaks valikut, üks tee Jüri Saar: jumalad ja inimesed Argo Ideon: pintsakud valimisdebatil Päeva karikatuur Juhtkiri: optimistlikult euroalas Toomas Vaks: e-tiiger 2015 Mart Kivastik: kõik minu emast Kultuur Balansseerib noateral Kiri Autorile Pubifunk Postimehe žürii hindab filmikassetti «Kontakt» Vanaduse ilmakord Viimane kontakt Aja auk. Hollywoodi paabel Tabamata ime Soe ja värviline vanaduspõlv Indias (:) eesti luule 2014 – kuldajastu jätkub Sport Spordi lühiuudised Tänaku auto uppus 30 sekundiga Kask sai finaalis kaheksanda koha, Niit edasi ei pääsenud Paremad pojad tagasi koduliigas: mitte enam viimane valik Tarbija Pere saab pingelisele eelarvele vaatamata hakkama Neli poega panevad ema silmad särama AK Peeter Langovits: kaks valikut, üks tee Nädala album. Nelja peaga lohe Luulehetk – hetk luules Pubifunk Balansseerib noateral Toomas Vaks: e-tiiger 2015 Kiri Autorile Tabamata ime Aja auk. Hollywoodi paabel Lumememm, kes ei tahtnud ära sulada Kuidas Juhte koolitada? Viimane veerg Maire Aunaste mõtles järele Soome toob Venemaa tuumariski meie ukse alla Jüri Saar: jumalad ja inimesed Vanaduse ilmakord Kadri Liik meenutab Boriss Nemtsovi: «Ütlesin talle, hoia siis ennast!» (:) eesti luule 2014 – kuldajastu jätkub Arter Horoskoop Hetki elust Elagu erinevused! Soovitused Ahvenamaa lihtsad maitsed Tuulegeneraatori katusel Lugu unistuse täitumisest Liis Haab: inimesed peaksid oskama andestada Juba natuke lahjemalt Tuuli Roosma uus reisisari Varakevadine moepalavik Londonis Meelelahutus Koomiks Sudoku

Vanaduse ilmakord

2 min lugemist
The Pop Group- Citizen Zombie FOTO: Kuvatõmmis

The Pop Group Citizen Zombie

Freaks R Us

Hinne: 2

Scorpions

Return To Forever

Sony

Hinne:1

Tellijale Tellijale

Hakkasin mõned hommikud tagasi hommikusöögi ajal laualt leiba võtma ja seljast käis läbi mingi nõks. Selga ründas vastik valu. Mõtlesin, et kas see ongi nüüd vananemine või mis ta on. Kunagi sõber rääkis, kuidas ta hääletas ja peale võttis üks reka. Kuskil metsa vahel ütles rekamees, et ta käib korra ära. Sõber jäi autosse. Kui meest mõnda aega polnud tulnud, tekkis sõbral kahtlus ja mure. Ta läks vaatama. Rekajuht oli ühe suure kivi kõrval kõveras pikali maas. Ta oli läinud sinna raskemat ihuhäda kergendama, kuid siis tabas teda ootamatu radikuliidihoog. Tuli kutsuda kiirabi ja rekajuht haiglasse toimetada.

Just niimoodi mõtlesin ja meenutasin, kui olin kuulanud briti tähelepanuväärse post-punk-bändi The Pop Group uut plaati 35 aasta järel «Citizen Zombie» ning eestlastegi seas väga armastatud saksa hardrock-bändi Scorpions viiekümnendat tegutsemisaastat tähistavat üllitist «Return to Forever». Ootused nende plaatide suhtes olid muidugi erinevad. Skepsis oli mõlema suhtes. The Pop Groupi puhul oli skepsis suhteline, sest ei tundunud usutav, et plaat suurem asi on, aga mingisugune lootus oli. Scorpionsi puhul oli skepsis absoluutne, ma ei uskunud kuidagi, et tegu võiks olla hea plaadiga. Kas Scorpions on üldse kunagi hea bänd olnud? Mitte liiga. Ehkki 70ndate lõpul produtseeris neid üksvahe ka vana krautrockʼi hunt Connie Plank.

06.03.2015 09.03.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto