Sisukord
Eesti
Postimees
11.03.2015
Eesti Mälumäng Laenuralli tõi kaasa uue uurimise Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Vabaõhumuuseumi võrgukuur süüdati päise päeva ajal Tagakülg Ajateenijat riivas õppusel kuulipildujakuul Vene valitsus saatis piirilepete eelnõu ratifitseerimisele Eesti lühiuudised Ladõnskaja ja Sesteri hääled loetakse üle Valimiskomisjon pöördus libateate pärast politseisse Koalitsioonikõnelused jätkuvad täna majandusteemadega Kodukaklused pole enam teisejärgulised Majandus Majanduse lühiuudised Peamine pankrotipõhjus on oskamatus müüa Rahatrükk annab ühinemistele ja ülevõtmistele hoogu Välismaa Batja saadab Novorossija eest võitlema ainult sõjakogemusega mehi Välismaa lühiuudised Arvamus Margot Wallström: Venemaa ohustab tõsiselt rahu Euroopas Erkki Bahovski: jytky? Mikä jytky?* Raul Rikk: pabervalimistest nutika digiriigini Vahetund Postimehega 11.03 Postimees 1927. aastal: lõpp Tripoli ja Kürenaika autonoomiale. Toomas Randlo: naistepäevaks sinililled silmadele Juhtkiri: Euroopa tulevikuarmee Kultuur Ei tõde ega õigust Osa meie tõsielufilmide loost saab raamatu sisse Sport Hukkusid Prantsuse tippsportlased Eesti liiga play-offʼide eel: Tartu meeskond «puhkab» kümnekilostel loorberitel Spordi lühiuudised Kiiruisutamine püsib uisuliidus vaeslapse rollis Tallinn Tallinna kõrgeim punkt on Pääsküla prügimägi Tartu Ehetest paistab fossiilide lummus Tartus päästeti Anne kanalisse kukkunud teadlased Seisukoht: ponnistused kaardile saamiseks Uued elumajad ohustavad suurt tammepuud Rand ja Tuulberg ehitab majaelementide tehase Õpilased pidasid sõnalahinguid Kajar Lember: uued töökohad: unistus või võimalus? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Kui keegi on sinu nina ees juba pikka aega valesid keerutanud, siis lõpuks vihastad, ja  väga põhjalikult. Sind ei saa ära kasutada.

SÕNN Mida moodsam idee, seda parem. Veel parem, kui see on vindiga ja äärmuslik. Oled liikumas uutele aladele, kus saad end rakendada edukalt ja väärikalt.

KAKSIKUD «Tasa sõuad, kaugele jõuad» ei kehti praegu sinu puhul. Pigem sobib sulle «mida kiirem, seda efektiivsem ja edumeelsem». Väljendad korraga nii armastust kui ka viha.

VÄHK Tahad rohkem rutiini, kuna see aitab kõikuma löönud elus jälle püsti. Rutiini võivad pakkuda nii hommikused veeprotseduurid, sport kui ka söömine-joomine.

LÕVI Tundub, et nüüd on kätte jõudnud kannatuse katkemise ajastu. Võid ajada möirates nii oma pere kui ka kogu ümbruskonna jalule. Nii mõnigi saab aru, et sinuga ei mängita.

NEITSI Oled nii teatraalne, et sind ennastki ajab lõpuks naerma. Küsid, kuidas said nii lapsikuks muutuda. Naerad, aga kas jätad ka etenduse katki?

KAALUD Keha ja vaim teevad nüüd läbi mitmu tõusu- ja mõõnaperioodi. Võid saada energiasüsti sealt, kust seda kõige vähem ootad.

SKORPION Oled piisavalt julge, et näidata ka oma pehmemat ja tundlikumat poolt. Inimesed, kes kannavad pidevalt tugevuse maski, ei ole sinu silmis midagi väärt.

AMBUR Viha lahtub sul nüüd imekiiresti, sest elu pakub uut ja säravat. Midagi sellist, mis paneb mõtte kiiremini liikuma ja südame kõvemini põksuma.

KALJUKITS Mõistad paremini neid kaaslasi, kes elavad sissepoole. Sa ei pruugi olla introvert, kuid oled oma elus läbinud sellise etapi, kus ainus võimalus oli enda sisse vaadata.

VEEVALAJA Püüad oma väärikust säilitada, kuid see ei õnnestu. Las minna siis kõik. Kui sind ka mutta trambitakse, ei ole see sinu probleem, vaid õelutsejate oma.

KALAD Elu pakub põnevust ja seda ei tasu liigse kriitikaga ära rikkuda. Säilita elurõõm ka siis, kui sinu ümber kihab mossitajatest. Võib-olla tood nad päikese poole tagasi.

Seotud lood
    10.03.2015 12.03.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
    LOGI SISSE
    Sul ei ole kontot?
    Loo Minu Meedia konto