Sisukord
Eesti
Tänane leht
12.03.2015
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Eesti lühiuudised Eesti ja USA alustavad seni suurima õhuväeõppusega Sõnameistrite kirglikud kõnelused Stenbockis jätkuvad Ladõnskaja: tänane tulemus ei rõõmusta mind Poliitikud ei rutta valimiskomisjoni hukka mõistma Uuring: poed purjus inimestel napsi ostmist ei takista Kui lihtne on purjus kliendil alkoholi osta? Viktoria Ladõnskaja tunnistas nukralt võitu Seadus käsib purjus inimese alkoholita jätta Majandus Kohtud said õiguse määrata talumistasusid Majanduse lühiuudised Eesti majandus kasvas mullu 2,1 protsenti Rahvas võtab panganduse üle Välismaa Petukirjade uus laine: «Aga ta on ju sõdur ja nii üksi!» Sadu aastaid lihvitud petuskeem Välismaa lühiuudised Kuidas tunda ära kirjapettur? Arvamus Le Vallikivi: kõik perearstid on rumalad? Aga minu perearst... Lugeja kiri: Eestist, Eesti Kongressi tähtpäeval Juhtkiri: põnev rebimine poliitika «suusastaadionil» Lugeja kiri: Pärast kaklust... Postimees 1931. aastal: kolm nädalat õõtsuval jääpangal Allan Nõmmik: Kuidas Estonian Air oleks võinud rikkaks saada Jaanus Piirsalu: Putini avameelsus Krimmi kohta Päeva karikatuur Henn Põlluaas: Alusetu nõiajaht EKRE ümber Kultuur Vehkleja sees on suur hing Vaata filmi! «Kirsitubakas» Postimees Kinos «Mis sa oled maalinud – see räägib enda eest»* Sport Eestlannad tavadistantsil säravaid esitusi ei pakkunud Spordi lühiuudised Talvine üleminekuralli rõõmustas koondist Kullamäe: tegime Ventspilsi vastu hooaja kõige kehvema mängu Tiitlikaitsja ohtlik mäng tulega Tarbija Taimi tuleb kevadega vähehaaval harjutada Hobiaednikul kiired päevad juba käes Tartu Taksojuht teeb aega parajaks internetis Autos istub varrastega naine nokitsedes omaette nagu orav Jõgeva vald pani müüki vallamaja Uut Ihaste silda ületas tipptunnil 672 sõidukit Karm ülevaade: Tartumaal suurenes liikluses hukkunute hulk Taskusse tuleb juurde mitu söögikohta Favete linguis? Fovete linguas!* Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Energiat jätkub. Sa ei karda kasutada inimeste ja olukordade kohta otsekoheseid, ent õigeid väljendeid. Seda isegi siis, kui satud diplomaatide pundi keskele.

SÕNN Oma hea maine säilitamiseks võtad ette kummalisi samme. Kõrvaltvaatajatele võib sinu käitumine koomiline tunduda, kuid võtad iseennast väga tõsiselt.

KAKSIKUD Sul ei pruugi õnnestuda esialgsetest plaanidest kinni pidada ja pead neid muutma. Selle sammuga kaovad ühed persoonid sinu elust ja asenduvad teistega.

VÄHK Pöörad tähelepanu oma riietusele. Kui ka sul pole tähtsat kohtumist, soovid ennast mugavalt tunda. Üleliia uhked ja kallid riided pole sinu meelest praegu omal kohal.

LÕVI Sa ei varjagi, et üks inimene sinu lähikonnas on hakanud sulle närvidele käima. Püüad vältida tema seltskonda nii palju kui võimalik. Lõpmatuseni sa seda siiski teha ei saa.

NEITSI Sulle ei meeldi oma probleeme maailmale kuulutada. Seetõttu võib keegi pidada sind väga tasakaalukaks ja külmaks. Tegelikult aga tunned ka sina uues olukorras olles hirmu.

KAALUD Sa ei tunne end kuigi hästi olukorras, kui pead kümne inimesega korraga suhtlema ja käske jagama. Kõiki rahuldavaid otsuseid pole sellises olukorras võimalik langetada.

SKORPION Paljud olukorrad nõuavad sinu otsekohest sekkumist. Teed kõik, mis sinu võimuses, ja veel rohkemgi. Õnneks ei vaeva sa liiga palju pead, kuidas asju toimetada.

AMBUR Satud intiimsesse olukorda, mis pakub korraga nii naeru kui ka pisaraid. Parem kui naeraksid, sest siis on ka teistel kergem. Elu pakub praegu äärmusi.

KALJUKITS Alustad päeva optimistlikus meeleolus ja tunned ennast suurepäraselt. Õige meelelaad tagab selle, et liugled kergelt üle päeva jooksul ette tulevate probleemide.

VEEVALAJA Lood uusi kasulikke tutvusi. Tegelikult ei otsi sa lihtsalt kasulikkust, vaid värskeid nägusid ja uusi lennukaid mõtteid.

KALAD Tajud tavapärasest intensiivsemalt kaasinimeste tundevarjundeid. Ühelt poolt teeb see sind närviliseks, teiselt poolt aga tunned end kindlamalt. Oma tundeid sa ei peida.

Seotud lood
    11.03.2015 13.03.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto