K, 17.08.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Horoskoop

Postimees
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Energiat jätkub. Sa ei karda kasutada inimeste ja olukordade kohta otsekoheseid, ent õigeid väljendeid. Seda isegi siis, kui satud diplomaatide pundi keskele.

SÕNN Oma hea maine säilitamiseks võtad ette kummalisi samme. Kõrvaltvaatajatele võib sinu käitumine koomiline tunduda, kuid võtad iseennast väga tõsiselt.

KAKSIKUD Sul ei pruugi õnnestuda esialgsetest plaanidest kinni pidada ja pead neid muutma. Selle sammuga kaovad ühed persoonid sinu elust ja asenduvad teistega.

VÄHK Pöörad tähelepanu oma riietusele. Kui ka sul pole tähtsat kohtumist, soovid ennast mugavalt tunda. Üleliia uhked ja kallid riided pole sinu meelest praegu omal kohal.

LÕVI Sa ei varjagi, et üks inimene sinu lähikonnas on hakanud sulle närvidele käima. Püüad vältida tema seltskonda nii palju kui võimalik. Lõpmatuseni sa seda siiski teha ei saa.

NEITSI Sulle ei meeldi oma probleeme maailmale kuulutada. Seetõttu võib keegi pidada sind väga tasakaalukaks ja külmaks. Tegelikult aga tunned ka sina uues olukorras olles hirmu.

KAALUD Sa ei tunne end kuigi hästi olukorras, kui pead kümne inimesega korraga suhtlema ja käske jagama. Kõiki rahuldavaid otsuseid pole sellises olukorras võimalik langetada.

SKORPION Paljud olukorrad nõuavad sinu otsekohest sekkumist. Teed kõik, mis sinu võimuses, ja veel rohkemgi. Õnneks ei vaeva sa liiga palju pead, kuidas asju toimetada.

AMBUR Satud intiimsesse olukorda, mis pakub korraga nii naeru kui ka pisaraid. Parem kui naeraksid, sest siis on ka teistel kergem. Elu pakub praegu äärmusi.

KALJUKITS Alustad päeva optimistlikus meeleolus ja tunned ennast suurepäraselt. Õige meelelaad tagab selle, et liugled kergelt üle päeva jooksul ette tulevate probleemide.

VEEVALAJA Lood uusi kasulikke tutvusi. Tegelikult ei otsi sa lihtsalt kasulikkust, vaid värskeid nägusid ja uusi lennukaid mõtteid.

KALAD Tajud tavapärasest intensiivsemalt kaasinimeste tundevarjundeid. Ühelt poolt teeb see sind närviliseks, teiselt poolt aga tunned end kindlamalt. Oma tundeid sa ei peida.

Tagasi üles