Sisukord
Eesti
Postimees
13.03.2015
Eesti Palju õnne Nädal kärarikkas kõnelusteklassis koos Pliiatsitega Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Mees, kes elas mitu elu Tagakülg Vägistamises süüdistatud jäid õigeks Alkoholitootjad lobivad nelikliitu Järelehüüded ja meenutused Eesti lühiuudised Prokuratuur on kohtule esitanud kõik tõendid Ei saa süüd eeldada Eino Baskini aegrida Majandus Majanduse lühiuudised Maris Lauri: suuri muutusi maksusüsteemis ei tule Euro nõrgeneb tippkiirusel Välismaa Suri koomilise fantaasiakirjanduse legend Terry Pratchett Mõrva uurimine tekitab küsimusi Putinit pole avalikkuse ees nähtud 6. märtsist Arvamus Heiki Sibul: ametnikueetika kodust kaasa? Postimees 1900. aastal Lugejate kirjad Alger Tammiste: Maksusüsteem vajab uuendusi Mari Öö Sarv: Kodaniku-mis-asi? ehk «Keegi peaks midagi tegema!» Kõva sõna Päeva karikatuur Juhtkiri: kohus teeb, mis kohtu kohus Aarne Seppel: e-valimine kohustuslikuks Kultuur Mees, kes elas mitu elu Sport Lessing sai MMil 15. koha Vormel-1 hooaeg saab avalöögi: hõbenooled, riskijad ja imepoiss Spordi lühiuudised Jonnipunnide valus tõehetk Tarbija Istanbul – paljude nägudega maailmalinn Tartu Visa karateka läheb medalit jahtima Kontsert lilledeta tuhande lille sees Tänavatel käib kevadpuhastus Finnair hakkab Helsingisse lendama iga päev Raamat laseb piiluda arhiividesse Maailmafilm viib vaatajad laia ilma Pits ja Pokaal reageerib kiiresti Leetrid on laste ohtlikeim lööbehaigus Anneli Heinmaa: õpilastele tuleb tänapäeval rääkida, miks ilukirjandus on kasulik Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Autoriteedi ja samas ka autoritaarsuse kadumise päev. Leiad ennast uuest ja huvitavast olukorrast, mis avab mingi vajaliku ukse. Sõnavõttudeks ja seisukohtadeks sobiv päev.

SÕNN Võid sattuda metsikute armuseikluste keerisesse. Isegi kui sa pole armunud, võid kohtuda väga ekstravagantse inimesega. Ettevaatlik tasuks olla suupruukijatega.

KAKSIKUD Rahalised ettevõtmised ei taha mitte kuidagi laabuda. Pingutad, mis sa pingutad, aga asjadele pihta ei saa. Targem oleks õige aeg ära oodata ja siis otsast peale alustada.

VÄHK Tavapärasest olulisemaks võivad kujuneda suhted inimestega sinu minevikust. Kas keegi otsib sind üles või otsid sina ise kedagi, sõltub konkreetsest olukorrast.

LÕVI Tegutsed niivõrd kiiresti, et sul pole aega süüa ega hinge tõmmata. Kuigi päeva lõpuks oled väga väsinud, jääd oma tegevusega rahule. Oled osanud asjad tähtsuse järjekorda seada.

NEITSI Täna ei ole empaatiavõime päev, sest näed vaid iseennast. Mitmel tasandil võivad toimuda suuremad või väiksemad kokkupõrked.

KAALUD Võid muuta kellelegi järele andes oma maailmavaatelist seisukohta. Sa ei tee seda siiski vabatahtlikult ning oma südames jääd endale kindlaks.

SKORPION Sinu silmapiirile võib kerkida vastupandamatu vastassoo esindaja, kelle pärast oled valmis minema läbi tule ja vee. Loodetavalt ei tule sul siiski teha äärmuslikke samme.

AMBUR Kui oled endas liiga kaua pingeid hoidnud, siis nüüd need vallanduvad. Pikka aega pinna all virvendanud emotsioonid võivad tekitada kaose.

KALJUKITS Võid sattuda inimsuhete võrku, mis mõjutab nii sinu vaimset tervist kui ka rahakotti. Ära lase olukorral liiga teravaks muutuda ja puhasta mõtted prahist.

VEEVALAJA Paned märgi maha, et mingist piirist alates tuleb uutmoodi edasi minna. Kaaslased ei pruugi sinu käigust aru saada ja tahavad, et jääksid vanade raamide juurde.

KALAD Oled viha küüsis, sest hetkel on sul raskusi kellegi usaldamisega. Sinu kõrvu on jõudnud kuulujutud, mille sisu sind haavas.

Seotud lood
    12.03.2015 14.03.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto