P, 25.09.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Sõnameistrite kirglikud kõnelused Stenbockis jätkuvad

Anneli Ammas
, reporter
Sõnameistrite kirglikud kõnelused Stenbockis jätkuvad
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Kõnelused valitsuse moodustamiseks jätkuvad: eile olid IRLi esimehel Urmas Reinsalul, Reformierekonna esimehel Taavi Rõivasel, SDE esimehel Sven Mikseril punased lipsud, Vabaerakonna esimehel Andres Herkelil aga sinine lips.
Kõnelused valitsuse moodustamiseks jätkuvad: eile olid IRLi esimehel Urmas Reinsalul, Reformierekonna esimehel Taavi Rõivasel, SDE esimehel Sven Mikseril punased lipsud, Vabaerakonna esimehel Andres Herkelil aga sinine lips. Foto: Liis Treimann

Koalitsioonikõneluste vedaja Reformierakonna liider Taavi Rõivas tunnistas, et eilsed majandusteemalised arutelud olid väga värvikad, ning IRLi juht Urmas Reinsalu lisas, et ideede mõttes on tegu justkui rootsi lauaga, kus kõik hea ja parem on laual.

«Meile kõigile meeldiks makse langetada, aga me jääme hätta niipea, kui hakkame vaidlema selle üle, millega vähenevat osa katta – vaidlused olid täna (eile – toim) väga tulised,» sedastas Vabaerakonna esimees Andres Herkel.

Milles vaidluste sisu seisis, peale teadmise, et arutati, kuidas majandust kasvatada ja inimeste sissetulekuid suurendada, koalitsiooni neli osapoolt ei ava. Kindel fakt oli eilse päeva kokkuvõtteks, et kõik neli olid endiselt selle nn rootsi laua taga alles.

Tagasi üles