N, 1.12.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Selgeltnägijad ja mõrvamüsteeriumid

Verni Leivak
Selgeltnägijad ja mõrvamüsteeriumid
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Tubli tandem: hooaja esimese saate staarid Aljona Orlova ja Ilona Kaldre.
Tubli tandem: hooaja esimese saate staarid Aljona Orlova ja Ilona Kaldre. Foto: TV 3

Kolmapäeval algab TV 3 müstilise tõsielusarja «Appi tuleb selgeltnägija» teine hooaeg.

Saatesarja teise hooaja avasaates, mis jõuab vaatajateni kolmapäeval kell 20, käsitletakse septembri algul kogu Eestit vapustanud 23-aastase Jekaterina Sjomina kadumise- ja mõrvalugu. Lugu, mille käigus suri kaks inimest ja nelja-aastane poiss jäi vanemateta. Kui Jekaterina 2. septembril jäljetult kaduma läks, oli kogu meedia täis tema otsimise kuulutusi, kuid tulemusteta. Järgmisel päeval leiti küll tema auto, kuid neiust ei olnud jälgegi. Tõelised vapustused ootasid aga alles ees.

Kaks päeva pärast Jekaterina kadumist avastati tema elukaaslane Viktor pooduna, mis andis alust paljudeks spekulatsioonideks. Septembri lõpus leiti ka Jekaterina, kuid surnuna. Kaks noort oli surnud, ent seletust, mis septembri alguses juhtus, pole lähedastel siiani. Jekaterina õde Diana otsis abi selgeltnägijatelt. Lugu hakkasid uurima Aljona Orlova ja Ilona Kaldre, kes suutsid mõrvaloo lahendada.

Märksõnad
Tagasi üles