Sisukord
Eesti
Postimees
14.03.2015
Eesti Kadunud asjade maa asukad ihkavad koju Dilbert Vähem ametnikke ja bürokraatiat Tagakülg Lapsed kogusid kaks tonni teeküünlaaluseid Botaanikaaias õitsevad orhideed Lapsed selles loos vajavad tähelepanu ja abi Raag tegi reipa propagandafilmi Maakohus: kuriteo tunnused puuduvad Prokuratuur seisab kannatanu eest 1403esikas 1393 Tüdrukust sai teist korda ohver Horoskoop Eesti lühiuudised Male Poodi jäetud asjadele tullakse harva järele Majandus Majanduse lühiuudised Kuuldeseadmete tootja plaanib palgata 150 inimest Välismaa Peru kuldvasikas Kuhu jäi Putin? Välismaa lühiuudised 210 000 surma ja ei mingit rahu Assad hoiab endiselt võimust kinni Arvamus Daniel Coll: oh, ütle, Eesti, ütle, mis on küll juhtunud su teedega! Äpardusest õppija Eesti kirjutas e-etteütlust Juhtkiri: võimuliitu ei paista, punnseisu samuti mitte Postimees 1923. aastal Marti Aavik: kes sponsoreeris Eesti kooli? 1393 Peeter Langovitsi tagasivaade: oleme sinuga, Leedu! Päeva karikatuur Tunne Kelam: kodanik kui riigi kandja Vladimir Sazonov: kas usufanatismi siirded? Kultuur Aja auk. Kurikuulus suur Varjude vahel Meisterlik klišee Irooniast eneseirooniaks Folgi kuulsusrikkad päevad Mida arvab Postimehe žürii filmist «Vehkleja»? Nädala plaat. Aeg kindad varna riputada Luulehetk – hetk luules Sport Spordi lühiuudised Äpardusest õppija Hokiskandaal võttis ootamatu pöörde Vormelijant Austraalias jätkub Poks taas tegijate sekka Massist eristuv ja raske aasta üle elanud vanameister Tarbija Kadunud asjade maa asukad ihkavad koju Karjäärinõu kulub ära igas eas inimesele Suurperele pakuti korterit Poodi jäetud asjadele tullakse harva järele Peep Vain: õpi ennast tundma AK Florian Hartleb: ladvikuvastaste erakondade esiletõus. Euroopa trend jõuab Eestisse Meisterlik klišee Aja auk. Kurikuulus suur Irooniast eneseirooniaks Varjude vahel Mida arvab Postimehe žürii filmist «Vehkleja»? Folgi kuulsusrikkad päevad Peeter Langovitsi tagasivaade: oleme sinuga, Leedu! Nädala plaat. Aeg kindad varna riputada Kodanik puhkab vabariigist Maitsvad lõunad USA saatkonnas Viimane veerg Mati ja Volli seiklused Tunne Kelam: kodanik kui riigi kandja Vladimir Sazonov: kas usufanatismi siirded? Te võite härra Schulzile edasi öelda… Arter Horoskoop Selgeltnägijad ja mõrvamüsteeriumid Skeptik ja haldjad Kooli tahaks, Eesti kooli! Eesti keele õpetajal Brüsselis tööd jagub Brandon Bays aitab tungida enda sisemusse Marco Tasane: tavaliselt olen ma üllatus Margit Härma: oma saba taga ajades Halli Dublini varjundid Õhtusöök prantslaste stiilis Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Tahad olla liikumises ja mitte käed süles istuda. Samas pead langetama otsuse, milliseid inimesi tagasi hoida ja milliseid edasi lükata. Näitad, millist suhet enim väärtustad.

SÕNN Mida kindlam oled ja uusi asju katsetad, seda kaugemale jõuad. Eriti veel siis, kui sul on toetajaskond, kes hingab sinuga samas rütmis.

KAKSIKUD Elu koosneb utoopilistest unistustest ja karmist reaalsusest. Usud pimesi, ja see toobki sulle edu. Õnnelik olemine ei ole mägede taga, vaid siin ja praegu.

VÄHK Kui keegi hakkab sulle mitteomast rutiini peale suruma, tõstad mässu. Kui aga saad kõike ise otsustada, oled inglist ingellikum.

LÕVI Hetkel võib tunduda, et kas supled rahas või pole sul seda üldse. Võrdled ennast teistega ja see paneb sind mitut moodi tundma. Ära võrdle, parem naudi seda, mis sul on.

NEITSI Tead, mida tahad, ja oled valmis leppima tagajärgedega. Näitad kellelegi oma õrnemat poolt. Uus lähedane kontakt aitab sul ennast elusana tunda.

KAALUD Ripud oma tõekspidamise küljes nagu ämblik võrgus. Sinu puhul ei mõju praegu ei meelitused ega ähvardused, vaid kannatlikkus.

SKORPION Kui sind ei ole kohal, siis võidaksegi jääda asju lõpmatuseni arutama. Oled see, kes paneb asjad paika vaid lihtsa jaa või eiga.

AMBUR Kellegi mõtteprotsess on sinu silmis nagu auruvedur, sinu oma aga nagu 21. sajandi kiirrong. Selle tõttu ei pruugi te teineteist mõista.

KALJUKITS Hindad olukorda väga kainel pilgul, kuid ei ole samas jääkülm. Kasutad oma naeratust relvana. Tead, kuidas ühele isikule läheneda, ja teedki seda.

VEEVALAJA Varjatud ambitsioonid toovad sinu näole naeratuse. Oled kõik üksikasjalikult läbi mõelnud ja nüüd asud tegutsema. Isegi kõige suuremad takistajad on sinu ees kimbatuses.

KALAD Tegeled täna ainult iseendaga. Väike egotripp oma maailma hämarusse annab sulle ülevaate, mis on tähtis ja mis mitte. Ära unusta, et pead sealt ka välja tulema.

Seotud lood
    13.03.2015 16.03.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto