Sisukord
Sport
Postimees
13.03.2015
Eesti Palju õnne Nädal kärarikkas kõnelusteklassis koos Pliiatsitega Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Mees, kes elas mitu elu Tagakülg Vägistamises süüdistatud jäid õigeks Alkoholitootjad lobivad nelikliitu Järelehüüded ja meenutused Eesti lühiuudised Prokuratuur on kohtule esitanud kõik tõendid Ei saa süüd eeldada Eino Baskini aegrida Majandus Majanduse lühiuudised Maris Lauri: suuri muutusi maksusüsteemis ei tule Euro nõrgeneb tippkiirusel Välismaa Suri koomilise fantaasiakirjanduse legend Terry Pratchett Mõrva uurimine tekitab küsimusi Putinit pole avalikkuse ees nähtud 6. märtsist Arvamus Heiki Sibul: ametnikueetika kodust kaasa? Postimees 1900. aastal Lugejate kirjad Alger Tammiste: Maksusüsteem vajab uuendusi Mari Öö Sarv: Kodaniku-mis-asi? ehk «Keegi peaks midagi tegema!» Kõva sõna Päeva karikatuur Juhtkiri: kohus teeb, mis kohtu kohus Aarne Seppel: e-valimine kohustuslikuks Kultuur Mees, kes elas mitu elu Sport Lessing sai MMil 15. koha Vormel-1 hooaeg saab avalöögi: hõbenooled, riskijad ja imepoiss Spordi lühiuudised Jonnipunnide valus tõehetk Tarbija Istanbul – paljude nägudega maailmalinn Tartu Visa karateka läheb medalit jahtima Kontsert lilledeta tuhande lille sees Tänavatel käib kevadpuhastus Finnair hakkab Helsingisse lendama iga päev Raamat laseb piiluda arhiividesse Maailmafilm viib vaatajad laia ilma Pits ja Pokaal reageerib kiiresti Leetrid on laste ohtlikeim lööbehaigus Anneli Heinmaa: õpilastele tuleb tänapäeval rääkida, miks ilukirjandus on kasulik Meelelahutus Koomiks Sudoku

Vormel-1 hooaeg saab avalöögi: hõbenooled, riskijad ja imepoiss

7 min lugemist
FOTO: Pm

Sel nädalavahetusel antakse Austraalias Melbourne’is taas avapauk vormel-1 hooajale, mis on järjekorras juba 66. Erinevalt mullusest on kõik tähtsamad reeglid jäänud samaks, küll aga on toimunud olulisi muutusi sõitjateturul. 

Tellijale Tellijale

Loetud päevad enne seda, kui mootorid Melbourne’is käivitatakse, on jõudnud puhkeda ka esimene skandaal, üks tiim teeb meeleheitlikke pingutusi, et üldse starti jõuda, ning tipptiimide jõuvahekorrad tekitavad samuti põnevaid küsimärke. Millal Hamilton ja Rosberg taas tülli pööravad? Või kas üldse? Kas 17-aastane koolipoiss peab pingele vastu? Kuhu jõuab aasta lõpuks McLaren? Mullust hooaega alustanud meeskondadest on üks pildilt kadunud, teine pääses napilt - kes sedapuhku ujub ja kes upub? Ning kas kohtu kaudu pääseb tõepoolest vormelirooli?

12.03.2015 14.03.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto