Sisukord
Välismaa
Tänane leht
13.03.2015
Eesti Palju õnne Nädal kärarikkas kõnelusteklassis koos Pliiatsitega Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Mees, kes elas mitu elu Tagakülg Vägistamises süüdistatud jäid õigeks Alkoholitootjad lobivad nelikliitu Järelehüüded ja meenutused Eesti lühiuudised Prokuratuur on kohtule esitanud kõik tõendid Ei saa süüd eeldada Eino Baskini aegrida Majandus Majanduse lühiuudised Maris Lauri: suuri muutusi maksusüsteemis ei tule Euro nõrgeneb tippkiirusel Välismaa Suri koomilise fantaasiakirjanduse legend Terry Pratchett Mõrva uurimine tekitab küsimusi Putinit pole avalikkuse ees nähtud 6. märtsist Arvamus Heiki Sibul: ametnikueetika kodust kaasa? Postimees 1900. aastal Lugejate kirjad Alger Tammiste: Maksusüsteem vajab uuendusi Mari Öö Sarv: Kodaniku-mis-asi? ehk «Keegi peaks midagi tegema!» Kõva sõna Päeva karikatuur Juhtkiri: kohus teeb, mis kohtu kohus Aarne Seppel: e-valimine kohustuslikuks Kultuur Mees, kes elas mitu elu Sport Lessing sai MMil 15. koha Vormel-1 hooaeg saab avalöögi: hõbenooled, riskijad ja imepoiss Spordi lühiuudised Jonnipunnide valus tõehetk Tarbija Istanbul – paljude nägudega maailmalinn Tartu Visa karateka läheb medalit jahtima Kontsert lilledeta tuhande lille sees Tänavatel käib kevadpuhastus Finnair hakkab Helsingisse lendama iga päev Raamat laseb piiluda arhiividesse Maailmafilm viib vaatajad laia ilma Pits ja Pokaal reageerib kiiresti Leetrid on laste ohtlikeim lööbehaigus Anneli Heinmaa: õpilastele tuleb tänapäeval rääkida, miks ilukirjandus on kasulik Meelelahutus Koomiks Sudoku

Putinit pole avalikkuse ees nähtud 6. märtsist

2 min lugemist
Putini naistepäevakohtumine daamidega, kus paistab selgelt välja riigipea lühike kasv. FOTO: SCANPIX

Venemaa president Vladimir Putin (62) pole mitmete allikate teatel pärast 6. märtsi avalikkuse ette ilmunud, mistõttu levivad spekulatsioonid tema ootamatust haigestumisest, infarktist, insuldist ja isegi presidendi surmast.

Tellijale Tellijale

Kremli teatel vestles Putin eile telefonitsi oma Armeenia ametivenna Serž Sargsjaniga ja rääkis partnerlusest ning Armeenia genotsiidi ja Suure Isamaasõja aastapäevast. Uudisteagentuuri Reuters andmetel tühistati aga eile ja täna Kasahstanis Astanas toimuma pidanud Venemaa, Valgevene ja Kasahstani presidendi kohtumine, ära jäi ka Putini kohtumine separatistliku Lõuna-Osseetia liidritega. «Tundub, et Putin on haigeks jäänud,» kommenteeris Kasahstani-külastuse tühistamist kinnitanud anonüümsust soovinud valitsusallikas Reutersile.

Putini pressiesindaja Dmitri Peskov ütles eile raadiojaamale Ehho Moskvõ, et presidendil on Ukraina sündmuste ja Venemaale kehtestatud sanktsioonide tõttu lihtsalt väga tihe graafik ning kuigi teda pole näha, on ta pidevalt kontaktis nii valitsuse, pankade kui ka riigifirmadega. «Tal on pidevalt kohtumised, ent mitte kõik tema kohtumised pole avalikud,» rääkis Peskov, kelle sõnul pole vaja Putini tervise pärast muretseda.

12.03.2015 14.03.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto